Mladík Cam dluží peníze mafii, a tak mu nezbude nic jiného, než se přidat ke skupině elitních parkouristů, kteří svoje umění používají k vykrádání budov... (TV Prima)

maniacxl

Taylora Lautnera nemám rád,protože hrát neumí a ještě se u toho tváří jak homosexuál s traverzou v prdeli.Nic na tom nezměnilo ani tohle béčko.Parkur je dobrá ale fizicky kurva náročná zábava a jako námět na film to nezní jako špatnej nápad.Jenže to by musel točit aspoň trochu schopnej režisér a hrát aspoň průměrní herci a né takový mamrdi bez špetky hereckýho umu.Největší průser ale byl v kameře.Co to za kreténa tu věc drželo do bobří díry??Hrozný!!!!!Celej film se třepal,jak kdyby byl ve větru na lodi.Je to škoda,protože jinak to běhání a triky na střechách a v ulicích jsou fajn a atraktivní na pohled.To se zápletkou a samotným scénářem už je to horší, jako kdyby to vymyslel někdo z Novy,kdo točí bomby typu Ulice,Ordinace v růžové prdeli,nebo Čuráci z Počátků zasraných hoven.Zas jeden totálně promarněnej nápad na dobrej film.45%. ()

NeMiQ

Jedno z mála pozitív filmu boli parkourové naháňačky po strechách, ktoré aj tak bohužiaľ boli dôsledok spáchania nejakého zločinu, čo je úplný opak podstaty parkouru, takže aj tak zle. Príbeh akčná klasika, nič prevratné, takže celkovo podpriemer. ()

krachman

Zajimave, ze mi tentokrat ten sysli ksicht zas tak moc nevadil. Asi proto, ze na nej nebylo tolik detailnich zaberu a film nam chtel spise nabidnout akcni parkurove honicky a ne pouze krasny, sympaticky a zajimavy oblicej talentovaneho herce. ()

kyrysar

V podstatě krom parkouru tam nebylo skoro nic nového a zajímavého. Jinak ty parkourový věci jsou natočený moc pěkně a člověk se může celý film pěkně koukat. Na vrub jde akorát to, že děj mohl být více propracovaný. Tvůrci si řekli asi... Tak jo, natočíme parkourový binec a na pořádný děj a smysl se vykašleme. Jinak příjemná oddychovka, ač si jí znovu již nepustím. ()

dmatejek777

Fajn film z pěkného prostředí New Yorku. Budete se bavit a najdete zde také napínavé scény. Taylor Lautner hraje dobře, ostatní charaktery průměr. ()

pepca72

Slušné, zábavné béčko, s odsýpajícím dějem, které si na nic nehraje. Kundí ksicht Lautner mi tam nevadil a na Marušku se skvěle kouká, je to kočka. Parkur pobavil a celé to uběhlo tak rychle a já se nenudil. Zasloužené tři *. ()

Acinore

Ať si říká kdo chce co chce, na Lautnera se prostě tak hezky kouká! :D dějově mě film nijak nezaujal, ale i tak to stálo za to :D ()

Snakefinger

Když opomenu vesměs nesympatické herce a dementní příběh, tak je to divoká zábava o borcích co skáčou po barácích, stěnách a vůbec kde to jenom jde a sem tam štípnou nějaké ty prachy, diamanty a co já vím ještě. Na jednou koukání ideální. ()

olgab

Na tomto filmu byly zajímavé jen dvě věci: parkour a Adam Rayner. Jinak to, alespoň pro mě, byla ztráta času. Ještě, že byla délka filmu přímo úměrná kvalitě. ()

Moredogs

Priemerny akčnak a taka lepšia blbost. Dost sa mi pačilo zobrazenie Vietnamskej mafie a vyčitam filmu len nelogicke momenty ktorych bolo viac, ale celkom slušny zažitok som mal. ()

Lord_Denvil

Popravdě, jsem si ten film pustil jenom kvůli Ree, protože jí mám rád. Ale nakonec, bez ohledu na to, že nesnáším Lautnera, s toho byl dost slušný a napínavý thriller. Dávám silných 60% (a ještě jednu hvězdu jenom pro Ree – má dneska narozeniny) ()

Rolandman

Pěkná ženská, Parkour mám rád, Lautnera taky, navíc film není dlouhej a akce v něm dodali ve správné míře. Nuda odsunuta o hodinu a půl. Za mě, palec nahoru ()

Coudinka

Předem chci říci, že na film jsem se dívala pouze z nudy. Původně jsem si myslela, že u tohoto filmu jednoduše usnu. Film mě zaujmul především fyzickými dovednostmi Taylora Lautnera. Sice v něm pořád vidím toho hodného "vlka z Twillight", ale najednou je to jiná osobnost. Hraje tam tedy především týpka, co jde po penězích (kvůli dluhům), vyloženě si pro ně běhá a skáče a najednou se bezradně zamiluje do holky, která bohužel taky nemá pohádkový život. Tak proč by nemohli do budoucna žít pohádkový život spolu že? Jenom mi přijde až moc přehnaně smutná jejich minulost, kluk z pasťáku, co má oba rodiče po smrti a holka, která byla fyzicky obtěžována a vyrůstala se svým bratříčkem sama na ulicích. Na druhou stranu proč ne, film je zábavný hlavně kvůli Parkouru a příběh je sice předvídatelný a povede vás za ručičku až do konce, ale i tak je to dobrý film. ()

cartyci

Film hlavne o parkoure som ešte asi nevidel.Akcie a napätia dostatok , ako aj výborných parkourovích akcií. Sklamanie nebolo ,ba naopak milo prekvapil opäť Taylor,sice ako herca ho nemusím ale nejaké tie salta, skoky, otočky.Všetko som mu zožral. ()

Bednobuch

Díval jsem se na to jen kvůli parkouru a jen parkour tam byl pěkný. Jinak celý film stál za... Takže pokud se vám parkour tak moc nelíbí, tak si tento film ani nestahujte. ()

EYO EYO

Jeden z najlepších parkourovych filmov vôbec (aj keď moja parkourova srdcovka bude vždy okresok 13 ) , lautner bol skvelý ako parkourista , aj keď veľmi mi tu nesadol ten scenár , práca režiséra na jednotku, dej a akcia na jednotku ,a kamera tiež super ,inac všetko pop*ci ()