Mladík Cam dluží peníze mafii, a tak mu nezbude nic jiného, než se přidat ke skupině elitních parkouristů, kteří svoje umění používají k vykrádání budov... (TV Prima)

skeptic

Tento film má pár dobrých akčných scén (parkour, bicykel,...). Na druhej strane má aj Taylora Lautnera! Ten sa od filma k filmu, len zlepšuje, za jeho výkony, by sa (ne)musel hanbit nejeden komparzista. Myslím si, že práve týmto smerom by sa mala uberať Taylorova kariéra, mal by upustiť od hlavných a vedľajších rolí a dať sa na komparz, nehovorím, že by to mal zo začiatku ľahké, ale keby sa aj naďalej zlepšoval.. no, kto vie...,ale v tomto filme mi vážne nevadil, fakt od tvajlajtu robí veľké pokroky. Keď sa vrátim k filmu, mimo akčných scén je to prevažne plevel a všetci vieme čo by sa malo robiť s plevelom. 50% ()

BOURQUE

Základ príbehu tvorí známa šablóna B-ého scenára. Herci priemerní. Záver by mal byť prepracovanejší. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Olík

Teenagerský začátek, jako když Tarase Povoroznyka obsadí do Let´s Dance, se zavitím vlkodlaka Lautnera mění v mafiánskou gangsta akčňárnu…..tohle je life in the street a ten ain´t easy…..děkuji za nabídku, ale znáte nesmrtelnou hlášku detektiva Murtaugha….. na takovoudle srandu už jsem příliš starý. ()

bararich8

Dialogy a příběh vůbec neřešit, hrozná blbost, ale akční scény byly celkem dost svižné a roztřepaná kamera zde paradoxně udělala dobro službu. Je to prostě béčko, ale film si na nic lepšího nehraje, takže pohoda. Lepší 2* ()

Torgal

Lautner mi prvý krát sadol do role a na parkúr sa dobre pozerá. Príbeh samozrejme nestojí za veľa a robí len kulisu pre skákanie po stenách, ktorému by to predsa len viac svedčalo na YouTube než v telke. Na priemer to ale stačí. 5/10 ()

vovarano

hopsacka ako klasicky super mario bros, ale radsej by som sa asi hodinu pozeral na luigiho, ten mi pride ze ma lepsie efekty a scenar ;) ()

E lan

Velmi průměrná akční taškařice utápějící se v obdivu pohybu hlavních aktérů. Hlavní protagonisté si určitě museli máknout, tomu čest, ale jinak nic zajímavého se ve filmu neděje a je to tedy docela nuda... ()

Nix

Zas tak hrozný to nebylo, řekl bych i trochu nadprůměr, parkour byl skvělej a taky herci celkem ušli, čekal jsem to daleko horší. ()

rublik05

Upřímně jsem si Nepolapitelní pustil jen z toho důvodu, že jsem už dlouho nikde neviděl film s Taylorem Lautnerem v hlavní roli (naposledy to byl snad v Twilight?), a byl jsem zvědavý, jestli to bude opět takový otřesný akčňák, jako v případě akčního snímku Bez dechu. Nepolapitelní není zas až takový průšvih, avšak do dobrého, nebo alespoň průměrného akčňáku to má opravdu daleko. Příběh balancuje na hraně snesitelnosti, zejména co se logiky týče, originalitu asi ani nemá smysl řešit. Z herců nezaujme nikdo, všichni předvádí silně podprůměrné výkony, jakékoli sympatie k postavám si proto absolutně nelze vytvořit. Akce není vůbec pěkně natočená a vlastně ani moc dobře provedená, celkově mám kameře a střihu velké výhrady. Nuda, nuda, nuda. Už nikdy víc. 2/10. ()

Likan7

Taylor Lautner umí solidně parkour. Dokud je to blbina pro teenagery, je to fajn. Lautner je mrštný, umí skákat, umí jezdit na kole, umí dělat přemety a jeho postava je celkem sympaťák, který vůli nemocné mamince dluží mafii. bohužel se to v půlce překlopí do akční nudy, kde se kupí jedno klišé za druhým. Ono teda ne že by ta první polovina byla nějak originální, ale kamera i hudba jsou fajn a odsýpá to. Upřímně bych to ale čekal mnohem horší, než to ve skutečnosti je. Béčko bez pořádných herců, kteří mají ale schopnýho kameramana a líbivý sport. ()

RAFT

Jaj to zase byla kravina ,nic jiného už si vymyslet nemohly.Efekty teda pokud nějaké byly tak nic moc ,dále kamera otřesná jak prase na porážce ,furt se to kmitalo a kymácelo sem tam.Herci to asi dostali snad peníze a dejme tomu 5 stránkový scénář snějakýma obrázkama jak a pořádně skákat, jiné filmy sou dobré tohle je slabota ,tak skákej opičko pojd si pro banán .45% ()

john.h

Béčková teenage jednohubka, která nijak neurazí a dá se to. Běhání a triky na střechách a v ulicích jsou fajn a atraktivní na pohled, se zápletkou už je to horší, jako kdyby ji vymyslel režisér nováckejch pořadů typu Rande či Kolotoč. Hlavní ženská postava je ale atraktivní a dá se přežít i ta bukva z Twilightu hrající si na akčního hrdinu. Taky to má solidně krátkou stopáž, což je plus. ()

Guran

Herci neznámí a průměrní. Příběh je hodně velké klišé, trocha toho love story a slabší režie. Snímek je koukatelný. V žádném případě nečekejte extra třídu. I přes velkou předvídatelnost v ději z toho vyjde průměrný snímek, který na tento svět nepřišel s něčím novým, naopak okradl už spousta filmových příběhů a nacpal to do sebe. ()

Mamlas odpad!

Takovy pricmoudly skaredy budizknicemu furt beha po strechach. K tomu roztrepana kamera. Cele uplne o hovne. Kdyby vynechali to zmatene pobihani, mel by film tak 10 minut. Nevydrzel jsem do konce, odpad... ()

XXXXXXXX

Nuda, nic než nuda. Přičtěte si k tomu klasický milostný trojúhelník, přimixujte rusáky, číňany a kdyby se vám to snad zdálo málo, věřte, že dojde i na zkorumpované federální agenty a vyjde vám z toho Tracers. Celý film bych připodobnil k situaci s vytřením pozadí. Udělat to musíte, ale ukažte mi někoho, kdo místo toaleťáku raději dobrovolně sáhne po kaktusu... ()

johnsnow odpad!

Po filme bez dychu ktorý bol výborný som čakal dalšiu akčnú pecku s Taylorom v hlavnej úlohe. Ibaže akcie ani parkouru si veľa neužijete, zato kecov je tam po kokot. Odpad kráľovský. Už nikdy viac. ()

Gamekeeper77

Slibný téma bohužel špatně zrealizovaný. Rádoby akční kamera, nijaká hudba, podprůměrný dialogy. Partička amatérů bez propracovanějších plánů, takže jen slušná finálová honička rozhodla mezi dvěma a třema hvězdama. 50%. ()