poster

Silvestrovská Manéž Bolka Polívky (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2003, 112 min

 • otík
  ***

  Manéž nikdy nepatřila mezi mé super oblíbené zábavné pořady a i tento silvestrovský speciál to potvrdil. Ačkoli si Bolek sezval hosty silného kalibru a dokonce ty nejtěžší váhy (Bohdalku, Šípa) nechal s ním uvádět svá čísla, stejně si nemohu pomoct, že to nemělo pořádnou šťávu. Obecně se dá říct, že písničkové výstupy byly tradičně nezajímavé a scénky nebyly špatné, ale žádná z nich nebyla k popukání. Mezi nejpodařenější scénky patří kouzelnický a hlavně ukecaný výstup Pavla Lišky a Tomáše Matonohy.(4.1.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Jj, souhlasím, že do svého Silvestrovského pořadu mohl Bolek Polívka protlačit některé jiné „majstrštyky“ ze své klaunské kabely, ale i tak se divák u toho dokázal pobavit. Pokud měl tedy rád jeho svérázný šaškovský smysl pro humor. Nicméně pozvaná eskadra známých tváří taky odvedla slušnou práci, což ve finálním výsledku znamená, že nudit se u toho rozhodně nedalo…(1.2.2019)

 • kolly13
  **

  Nechť si můj král dá pauzu a nastřádá myšlenky moudré a zábavné.(25.2.2013)

 • Paity
  ****

  Jedna z mála záležitostí, na kterou se dalo na Silvestra v televizi dívat. Rozhodně lepší, než všechny ty pošahané estrády.(6.8.2013)