Zataženo, občas trakaře 2

• USA Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (více)

Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru... (oficiální text distributora)

misa_laska

Za mě tedy lepší než jedničku, kterou jsem koukala nadvakrát, protože jsem v půlce málem usnula (přes den). Dvojka je rozhodně lepší, vydržela jsem i v noci dokoukat :D a to už je co říct. ()

loki5

Obávám se že tohle je čistě pro děti. Je to akční, uřvané, hodně ulítlé a celkem to odsejpá. Problém je, že rodiče si v tom nenajdou skoro nic. Není v tom moc podařených vtipů a ty nejlepší kousky jsou až v závěrečných titulcích. Není to úplně nudné ani agresivně hloupé, ale také to nemá moc nosných věcí a ani vtipu to moc nepobralo. Je to prostě průměrný animák. 45% ()

kerkulka

To je tak skvěle trhle roztomilý:) Od jahůdky Bertíka po xxl tacos a slonmelouny. Opravdu, po všech stránkách nad míru uspokojivá oddechovka! Plus i za hudební složku. Díky výbornému rozpoložení a vzatí v úvahu dnešní produkci animáků, dávám za 5* ()

Hubis_

Z vizuálního hlediska bašta,ale příběh mě moc neoslovil.Pro děti určite krásná pohádka, ale já se nudil.Ale nejvíce mě zaujala fantazie tvůrců. Jidlo-zvířata se jim opravdu povedly! ()

Torgal

Svieži vietor prvého dielu je preč a sme v zatuchnutej bažine recyklácie nápadov. Nové postavy na päsť (neviem či bol horší ten vedátor alebo jeho škaredá opica) a staré stratili riadny kus svojho čara. Drvivá väčšina humoru je založená na slovných hračkách a interakcie z jedlopotvorami, čo je síce zábavné, ale takým prízemným, málo uspokojivým spôsobom. Na dve hviezdy idem ale hlavne kvôli tomu, že jednotku mám veľmi rád a som smutný, že z dvojky je len taká generická nastavovaná kaša. 5/10 ()

MatyTroy

Líbil se mi nápad oživlýho jídla a vytvoření vlastního světa a novýho života. Popravdě se mi dvojka líbila ještě o něco víc než jednička. ()

vojan9

Film zklamal, téměř chybí nějaký příběh a vtipy jsou vyloženě psané pro pětileté děti, které úplně slyším v kině s rodiči jak se smějí jak idioti. Za celý film mě oslovila jedna jediná hláška. Vždyť i filmy pro děti se dají udělat vtipně a inteligentně. ()

Hpatrik

Sympatický Flint a jeho parta jsou zpět, a s nimi spoustu zábavných fórků, gagů a krásné animovaných postaviček. Tentokrát už ale neohromí ničím novým nebo originálním (ačkoliv se se svými zvířátky snaží), příběh je předvídatelný ale hlavně se všemi těmi barvičkami, někdy až příliš dětský. I dospělý si ale přijde na své, slušně se pobaví, nudit se určitě nebude a bude odcházet spokojen - ne nadšen. ()

Mira90

Tacodýlové, sushiovce, burgertule... Pestrobarevný mix Avatara a Jurského parku, který mě opravdu bavil. Příběhově asi nepřekvapí, ale to se snad ani neočekává. ()

BDMarty007

Přijde mi, že autoři animované tvorby se chytili do pasti toho, že vše je možné a graficky to bude vypadat dobře. A vymýšlejí čím dál větší zhůvěřilosti, a zapomínají, že základem filmu musí být silný příběh, zápletka, překvapení... Slabé a nudné. ()

Franc1s

Opět bezva trakaře, kde o srandu a super nápad není nouze - J.Cameron by se na tohle měl taky podívat, ať pochytí nějakou inspiraci "divnejch" zvířat do dalšího Avatara :) Steve, polda, okurky nejvíc bavili. Bavil jsem se, jak jsem čekal, 7/10 ()

E lan

Povedené vkusné pokračování příjemného animáku. Jak z nesmyslné myšlenky udělat pěknou podívanou, tomu jsem se divil už v prvním díle. ()

lather

Nemůžu si pomoct, ale přišlo mi to roztomilé. Nápad se zvířaty s jídla se mi líbil. samozřejmě počítám s tím, že film je určen především pro děti a ne jako třešnička na dortu kinematografie. ()

hyena1

Na první díl navazuje velmi milým a hezký způsobem. Grafické stránce se samozřejmě nedá nic vytknout, příjemná hudba, docela solidní děj, moc hezké ztvárnění nového života ve městě. Rozhodně velmi originální. I přesto mírně pokulhává za svým o čtyři roky mladším předchůdcem... Silnější tři. ()

neo93

Veselé pestrobarevné pokračování animovaného filmu. Ikdyž zas tak směšné to nebylo. Celý ten potravinový svět je vytvořen ohromně, ale vypadá až moc dětinsky. Parádní jsou hamburgrtarantule či obří bagety, ale stále se nemůžu zbavit dojmu, že to vypadá strašně umělě. Bylo tam pár podařených vtipů i scén, ale stejně se mi to příliš nelíbilo. Tak to jen za tři. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

23 Jump Street je na cestě

23 Jump Street je na cestě

10.09.2014

Pokud jste viděli letošní akční komedii 22 Jump Street (ano, šlo o druhý díl 21 Jump Street), dobře víte, že by neměla mít pokračování. Phil Lord a Chris Miller (Zataženo, občas trakaře, Lego příběh)… (více)

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

22.03.2014

Phil Lord a Chris Miller patří mezi nejobletovanější režisérská dua současnosti. Jejich nápadité animáky Zataženo, občas trakaře a Lego příběh zaznamenaly velký úspěch, stejně jako bláznivá akční… (více)