Planeta Metal Hurland (TV seriál)

• Francie

Metal Hurlant Chronicles

Sci-Fi / Akční

Francie / Belgie, 2012, 12x26 min

Dovolím si hodnotit jen první epizodu. Je to těžký, protože v první části se to zdá jako naprostý šit. Zdá se to jako slabá zápletka, a má to příšerné dialogy, a pár herců vůbec neumí hrát. Ve druhé třetině je potom výborný souboj, kde se Adkins dokonce předvede v kožených kalhotách a s mečem... A v poslední části potom cynické překvapení na závěr, které tomu dodá trochu jiný rozměr. Za Scotta 100%, za nápad 50%, za zpracování 30%, celkově takových 60%. A počkám si na třetí a čtvrtou epizodu druhé série.(25.1.2014)

• Lateef

Dovolím si hodnotit na základě shlédnutí první epizody (pokud v dalších Adkins, ani Jai White nehrají, nemám nejmenší důvod se dál dívat). Zaprvé: co tam kurva dělají ti létající Wall-I?? Triky jsou neuvěřitelně směšné a trapné. Zadruhé: trailer obsahoval nejlepší bojové okamžiky, nic jiného nečekejte, není to vůbec nápadité, rány nedopadají, choreografie je podprůměrná!! Souboj Adkins vs Jai White se s tím v Undisputed 2 nedá srovnat ani v tom nejostřejším úhlu pohledu. Zatřetí: český dabing je, ty vole, nehorázně hnusnej a trapnej. Jak může Whitea dabovat sedmdesátikilovej soprán?? Prostě téměř vše tu hraje proti. Zoufalství. Nuda. Lacinost. Výsměch.(9.12.2012)

• Mirah81

Hodnotím pouze první díl na který jsem koukal jenom kvůli Scottovi a jelikož jsem vyrozuměl že v dalších dílech již nehraje a pokud ještě probíhají v podobných duchu,nemá pro mě smysl na ně koukat.Podobný typ seriálu by mě možná bavil v mládí,ale teď už mě zrovna moc šancí oslovit nemají.Čekal bych,že si Scott už bude vybírat trochu líp a neupíše se každý levný blbině kterou mu nabídnou,že už by mohl mít trochu lepší reputaci .Souboj Adkins vs Jai White byl na jejich možnosti opravdu slabej,chtělo to trochu déle posedět nad choreografií.(28.12.2014)

• numan

Neuvěřitelně hloupá, naivní a patetická s*ačka s dementními dialogy, která působí, jako by ji sepsal puberťák s IQ někde kolem 60ti. "Triky" (dá-li se to tak vůbec nazvat) vypadají jako z raných 80. let a "příběhy" nápadně připomínají komunistické sci-fi agitky z dob ještě dřívějších, kdy nás soudruzi plašili atomovou válkou, vyvolanou zlými americkými imperialisty. Ani přítomnost pohasínajících hvězd typu Rutgera Hauera nebo Joea Flanigana tuhle bídu nezachránila. Ačkoliv mají jednotlivé díly stopáž lehce nad 20 minut, vlečou se tak příšerně, že vám připadají jako dvouhodinové celovečeráky. Až TAK strašná je to hovadina....(21.12.2012)

• korbitch22

Seriál podle brakových komixových povídek od mizerných autorů, natočený jako brak, žádné překvapení.Hrozivá výprava, naprosto příšerné dialogy okořeněné o snad nejhorší český dabing v dějinách, když White promluvil začal jsem se normálně řezat smíchem.Choreografie soubojů jak z 80. let a efekty z adobe after efect a to si myslim, že jsem právě urazil adobe after efect.Pokud jste se těšili na Adkinse a Whitea, nemá cenu vidět další díly, jelikož každá herecká "hvězda" se objeví vždy pouze v jednom díle a Adkins byl pouze marketingový tah narvaný hned do prvního dílu.Slovo pulp se snad ani nedá použít, jelikož tohle ani není brak, to je přísérná sračka komixových honibrků, co bydlí u mámči ve sklepě.1* dávám za orignální a nečekaný konec.Počkám si na díl s Flaniganem a pak už vo tom nechci nikdy slyšet. 20%.(19.1.2013)