poster

Planeta Metal Hurland (TV seriál)

 • Francie

  Metal Hurlant Chronicles

Sci-Fi / Akční

Francie / Belgie, 2012, 12x26 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  *

  Dovolím si hodnotit na základě shlédnutí první epizody (pokud v dalších Adkins, ani Jai White nehrají, nemám nejmenší důvod se dál dívat). Zaprvé: co tam kurva dělají ti létající Wall-I?? Triky jsou neuvěřitelně směšné a trapné. Zadruhé: trailer obsahoval nejlepší bojové okamžiky, nic jiného nečekejte, není to vůbec nápadité, rány nedopadají, choreografie je podprůměrná!! Souboj Adkins vs Jai White se s tím v Undisputed 2 nedá srovnat ani v tom nejostřejším úhlu pohledu. Zatřetí: český dabing je, ty vole, nehorázně hnusnej a trapnej. Jak může Whitea dabovat sedmdesátikilovej soprán?? Prostě téměř vše tu hraje proti. Zoufalství. Nuda. Lacinost. Výsměch.(9.12.2012)

 • ConanVJ
  ****

  K seriálu jsem se dostal díky obsazení první epizody. Těšil jsem se na Adkinse a Whitea, ale v tomto je to spíše zklamání. Choreografije je nepovedená a ani oba barci nic moc nepředvedli. Některý dialogy jsou taky hodně špatný a efekty jsou hodně průměrný. V tomto ohledu mi to přišlo jak parodie na seriál Spartacus. Další díly jsou už ve všech ohledech lepší. Jednotlivé epizody na sebe nenavazují a mají i svoje vlastní obsazení a místa děje. Každý díl má na konci pěkné rozuzlení. 1. epizoda 40%. 2. epizoda 70%. 3. epizoda 50%. 4. epizoda 85%. 5. epizoda 80%. 6. epizoda 70%. Myslím, že je škoda, že další díly nejsou, protože jsou v úvodní znělce parádní sestřihy a některé díly mohly být parádní. Za mě dávám seriálu 70% :)(23.9.2013)

 • Yardak
  ***

  Docela těžko hodnotitelné, neboť se nejedná o seriál, ale o cyklus příběhů, které na sebe nenavazují. Hlavním lákadlem je jistě účast docela známých herců (Rutger Hauer, James Marsters, David Belle, Scott Adkins a Michael Jai White). První série má šest dílů a kvalita je velmi různorodá (nejvíc mě zaujal druhý a šestý díl), proto zůstávám u průměrného hodnocení, neboť kdo má rád Sci-Fi a přežije i levnější výpravu, tak si v tom to svoje najde.(3.7.2013)

 • Mirah81
  **

  Hodnotím pouze první díl na který jsem koukal jenom kvůli Scottovi a jelikož jsem vyrozuměl že v dalších dílech již nehraje a pokud ještě probíhají v podobných duchu,nemá pro mě smysl na ně koukat.Podobný typ seriálu by mě možná bavil v mládí,ale teď už mě zrovna moc šancí oslovit nemají.Čekal bych,že si Scott už bude vybírat trochu líp a neupíše se každý levný blbině kterou mu nabídnou,že už by mohl mít trochu lepší reputaci .Souboj Adkins vs Jai White byl na jejich možnosti opravdu slabej,chtělo to trochu déle posedět nad choreografií.(28.12.2014)

 • Lacike
  *

  Videl som len prvu a siestu epizodu tohto cyklu nenadväzujucich epizodiek, takze hodnotim len tie: Aj ked maju jednotlive epizody len okolo 20 minut, tak sa dej neskutocne vlecie. Postavy doslova kecaju o nicom, aby sa akotak natiahla stopaz na pozadovanu dlzku. Aj tych 20 minut je pre pouzite zapletky neskutocne vela. V obidvoch epizodach sa tvorcovia snazili prist s prekvapujucou pointov, ktora ma zhodit predchadzajuci dej. Pointa prvej epizody sa mi pacila a dokazala ma rozosmiat. Bohuzial pointa siestej epizody za vela nestoji a bola prilis lahko predvidatelna. Co sa tyka technickej stranky, tak prva epizoda odohravajuca sa v historickych kulisach ponuka bitky. Ich choreografia je jednoducha a prevedenie bitiek je neskutocne ale neskutocne sterilneeeeeee s pouzitim snad triliona spomalovaciek. Vdaka tomu su aspon prehladne ale o to viac vynikne ze je choreografia primitivna, ale aj prekvapivo jej amatersky prevedena. Uplne postrada dynamiku. To by som od borcov ako su Scott Adkins, Michael Jai White a Darren Shahlavi fakt necakal. Siesta epizodka sa odohrava na vesmirnej lodi. Celkom potesi par slusnych trikov. Samozrejme na TV pomery. A to je tak vsetko. Velkym sklamanim je môj oblubenec Dominique Pinon, ktory tu nema co hrat. Rovnako ako ostatne dve hlavny postavy tejto primitivnej zapletky. Takze moje konecne hodnotenie za obidva epizody je 2/10., Rozhodne radim ruky prec od tohto totalneho failu.(1.3.2013)