poster

Planeta Metal Hurland (TV seriál)

 • Francie

  Metal Hurlant Chronicles

Sci-Fi / Akční

Francie / Belgie, 2012, 12x26 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  *

  Dovolím si hodnotit na základě shlédnutí první epizody (pokud v dalších Adkins, ani Jai White nehrají, nemám nejmenší důvod se dál dívat). Zaprvé: co tam kurva dělají ti létající Wall-I?? Triky jsou neuvěřitelně směšné a trapné. Zadruhé: trailer obsahoval nejlepší bojové okamžiky, nic jiného nečekejte, není to vůbec nápadité, rány nedopadají, choreografie je podprůměrná!! Souboj Adkins vs Jai White se s tím v Undisputed 2 nedá srovnat ani v tom nejostřejším úhlu pohledu. Zatřetí: český dabing je, ty vole, nehorázně hnusnej a trapnej. Jak může Whitea dabovat sedmdesátikilovej soprán?? Prostě téměř vše tu hraje proti. Zoufalství. Nuda. Lacinost. Výsměch.(9.12.2012)

 • numan
  odpad!

  Neuvěřitelně hloupá, naivní a patetická s*ačka s dementními dialogy, která působí, jako by ji sepsal puberťák s IQ někde kolem 60ti. "Triky" (dá-li se to tak vůbec nazvat) vypadají jako z raných 80. let a "příběhy" nápadně připomínají komunistické sci-fi agitky z dob ještě dřívějších, kdy nás soudruzi plašili atomovou válkou, vyvolanou zlými americkými imperialisty. Ani přítomnost pohasínajících hvězd typu Rutgera Hauera nebo Joea Flanigana tuhle bídu nezachránila. Ačkoliv mají jednotlivé díly stopáž lehce nad 20 minut, vlečou se tak příšerně, že vám připadají jako dvouhodinové celovečeráky. Až TAK strašná je to hovadina....(21.12.2012)

 • Hapretor
  ***

  Blbé, laciné, těžkopádné, ... nic zrovna nápaditého to také není ... ale po tom, co jsem viděl megadebility typu Návrat Ypsilona Cage XXX , Honíme se zběsile Hobbs a Shaw - dva divocí megaocasi , Assvengers - ShitGame , John Dick 3 , Krypl Frontier , Pičitán Marvel , Plži v černém : Anální hrozba , Hovnilla : Kokot monster , Ex-Men : Dark Peeling ... a další skvosty, co nedávají moc smysl a herecké výkony jsou v nich mizivé a spíš nudí a uspí ..., jsem musel jít až na tři hvězdy, protože jsem z těch mega akčních (s)hitů dost otupělý a mám velmi sníženou laťku hodnocení ... na zabití času ok ... některé povídky úplně o ničem s nedotáhlou pointou, ale některé zase s dobrým twistem na konci ... a hlavně kůzlátka v latexu Lygie Duvivier ... oh jeeeahhh !!! ... Flanigan je dost klikař na role ... hmmm ...(27.8.2019)

 • Heroine
  ***

  Dovolím si hodnotit jen první epizodu. Je to těžký, protože v první části se to zdá jako naprostý šit. Zdá se to jako slabá zápletka, a má to příšerné dialogy, a pár herců vůbec neumí hrát. Ve druhé třetině je potom výborný souboj, kde se Adkins dokonce předvede v kožených kalhotách a s mečem... A v poslední části potom cynické překvapení na závěr, které tomu dodá trochu jiný rozměr. Za Scotta 100%, za nápad 50%, za zpracování 30%, celkově takových 60%. A počkám si na třetí a čtvrtou epizodu druhé série.(25.1.2014)

 • Yardak
  ***

  Docela těžko hodnotitelné, neboť se nejedná o seriál, ale o cyklus příběhů, které na sebe nenavazují. Hlavním lákadlem je jistě účast docela známých herců (Rutger Hauer, James Marsters, David Belle, Scott Adkins a Michael Jai White). První série má šest dílů a kvalita je velmi různorodá (nejvíc mě zaujal druhý a šestý díl), proto zůstávám u průměrného hodnocení, neboť kdo má rád Sci-Fi a přežije i levnější výpravu, tak si v tom to svoje najde.(3.7.2013)