Reklama

Reklama

Carrie White je plachá dospívající dívka, která je díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá hotové peklo – její oblíbenější spolužáci (a hlavně spolužačky) ji neustále šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se. Změní se studentský večírek v krvavá jatka, nebo vše dopadne úplně jinak? (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.

prečo mi podsúvaš veci ktoré som nepovedal??

napísal som asi 30 rôznych podstatných vecí a ty si reagoval iba na ten twilight. tz, každý vidí čo chce vidieť.

uzatváraš to s tým, že takáto diskusia by bola na dlho. ja mám čas.môžme to prebrať bod po bode a môžeš mi všetko vyvrátiť a povedať v čom sa mýlim

na příspěvěk reagoval M.a.t.t.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Stojim si za tym ze z mojho pohladu ide o nepodstatne veci a nevidim tam ani ziadne zasadne rozpory vo vnutornej logike fimu. Rozoberat to cez diskusiu by bolo zdlhave :)

 

Ja ti rozumiem, ze bezmedzne uznavas original, ale vzit sa do toho neviem. Mozno az zremakuju nieco co bezmedzne uznavam ja :)

na příspěvěk reagoval dr.horrible

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

to bolo hodne inteligentné, doložil si tým svoje tvrdenie a dokázal čo si chcel. kde nie sú argumenty, tam sú urážky. zdravím robotnícku triedu

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

milý trololo, narážam na teba zhruba tretí krát, ked si na novej čsfd po ukončení tých zhruba troch viet čo sme prehodili, reagoval na niekoho s kým som sa dohadoval, asi v tom štýle, že "áno máš pravdu" aby si bez akýchkoľvek argumentov mohol na niekoho útočiť, aj ked pre to nemáš opodstatnenie, dôvod ani motiváciu.iba primitivizmus.

teraz opäť, nikto nepovedal že som to bol ja, naopak som napísal tri v príspevky veľkosti (cca) A4 ktoré to vyvracajú, matt povedal že to tak nebolo a nič nenasvedčuje tomu že to tak bolo, iba si proste hlúpy malý človek, ktorá rád poníži človeka v pozícii ktorá mu to dovoluje.

a tretí krát (čo už som v predchádzajúcom príspevku naznačil). že dvaja z užívateľov ktorých poznám, tvrdili že si od nich pred časom žiadal výmenu bodu.menovať samozrejme nebudem, pretože (mimo obecných) sa k takým veciam neznižujem, rovnako ako sa (väčšinou) neznižujem k vulgarizmom silnejšieho rázu, ale vidím že ma nepoznáš a nevieš že na obecných živým svoju existenciu kritizovaním podľudí ako si ty a tak sa pýtam: ked už sme do píči poslali bluntmana, prečo by sme to nemali spraviť s tebou??

ps: mená tých užívateľov ti môžem poslať do pošty, ak slúbiš že ich nevyzradíš, ale hovor si čo chceš, jeden z nich mi ukazoval aj screen shot, takže čo sa týka mňa, názor o tvojej pofidérnej existencii som si utvoril už dávno

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.

ok, nesúhlasím ale povedzme.

tie vety "Ani s tym zvyskom nesuhlasis?aspon s niecim, napr. konkretnymi scenami co som menoval?" som už nemyslel na twilight ale či ti príde oprávnené päť hviezdičkové hodnotenie, ked toto všetko je pravda. neviem no, hovorím že ti nechcem vnucovať svoj názor, len nejak nemôžem pochopiť ten tvoj.tedy, tebe nič z toho čo som menoval nevadilo??

na příspěvěk reagoval M.a.t.t.

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Mr.apache: debila zo seba robi iba clovek, ktory aj ked mu to vysvetlia nezavisle od seba dvaja rozdielni ludia, ktory aj tak nerozumie co mu hovoria.narozdiel od teba, my tu riesime veci pomocou argumentov, ty iba trollis. Btw, otazka v tvojom style, je pravda ze si bodohonic??

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Do debaty si sa zapojil ty sam. Ja ti skutocne nic nepodsuvam, uvadzal som len jeden z mala prikladov ako niektori ludia hodnotia remaky. Nikdy a nikde som netvrdil ze sa to tyka tohoto filmu, tu cast diskusie som mieril vseobecne (preto tie slova - "Dokonca som sa stretol s pripadom")  Problem bol asi v tom ze som presne nepochopil tvoju vyzvu. To je vsetko.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.

S debilem začal dr.horrible - já se mu jen snažil vysvětlit, jak se věci vlastně mají.

Moc dobře ale nechápu, proč do celé záležitosti taháš ještě mě, a podsunuješ mi co si myslím nebo nemyslím. Ujasněme si to: Ty jsi přišel s nějakým tvrzením, a po výzvě, abys byl konkrétní, jsi začal mlžit. Později jsi přiznal, že celá záležitost se vlastně ani netýkala filmu, v jehož diskuzi právě jsme (což jsi předtím neuvedl), a dál k tomu odmítáš sdělit jakékoliv konkrétní informace. Toť vše.

na příspěvěk reagoval M.a.t.t., dr.horrible

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Trochu sme sa nepochopili, priamo z neho som debila nerobil.  :D A to ci moje tvrdenie povazujes za doveryhodne alebo nie, je mi v podstate jedno. Ak si myslis ze mam dovod vymyslat si, aby som si nieco dokazal,  tak mas pravo si to mysliet. Obraz o uzivateloch si si uz ale za svojho dlhsieho posobenia na databaze spravit mohol. 

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Easy man, debila z tebe udělal Matt, když na mou výzvu, aby byl konkrétní, odpověděl tím, že tě jmenoval (viz diskuze dříve).

blazekhonza

blazekhonza (hodnocení, recenze)

Když tak naruším zajetou diskuzi, víte co mě na týhle verzi těší úplně ze všeho nejvíc?

Jako vůbec jediná obsadila do hlavní role herečku, jejíž věk tak nějak odpovídá předloze.

V předchozích verzích co tak vím táhlo herečkám na třicítku! :)

Laslo

Laslo (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.

Veľmi zaujímava diskusia :)))

O akom filme sa bavíme myslím momentálne teraz :)))

Lebo teraz som prišiel na túto diskusiu tak som o nej doposiaľ nevedel :)))

To sú tie originál vs remaky ???

Len ma zase nepovažujte že som debil a pod. veci lebo som fakt o tom nevedel.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Nie a neslo ani o tento film, ale nebudem ho menovat. Pamatam si vsak nadseny komentar, s dodatkom ze akonahle zistil ze je to remake, tak bol film v jeho ociach hnus :)

na příspěvěk reagoval Laslo, Mr.Apache

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.

Takže ten uživatel, který "hodnotil film za 4*, ale akonahle zistil ze ide o remake, hodnotenie zhodil na 1", byl dr.horrible?

na příspěvěk reagoval M.a.t.t.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Znova.... to co pises tam naozaj je, ale toto nie je znak Twilightu a jemu podobnych filmov, ani to nema nic spolocne s vplyvom Twilightu na filmovu produkciu. Skratka Meyerovu a vplyv jej diela precenujes a pozeras sa na to velmi povrchne cez hercov a pouzitu hudbu.. Radsej to nechajme tak :)

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Matt: no neviem, dked adaptuju o dialogy ani tak nejde, skor o to jak je to natocene a zahrane.twilight. v tom vidim hlavne pre vsetkych tych fesakov a preorientovanie sa na teen publikum, co mi pride celkom prvoplanove, kedze carrie bola kniha s kopou teen postav ale cielove publikum nebolo presne specifikovane.toto je dramaturgicky jednorozmerne, navyse ta hudba... Ani s tym zvyskom nesuhlasis?aspon s niecim, napr. konkretnymi scenami co som menoval?

na příspěvěk reagoval M.a.t.t.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Neberiem ti tvoj negativny nazor, ale tvoje prirovnanie k Twilighttu je scestne. Dialogy su casto identicke a ze teenagerov hraju herci, ktori sa na nich z hladiska dnesnej doby aj podobaju, nema vobec nic spolocne s Twilightom. To ze to tam vidis, nie je problem filmu, ale tvojho pohladu...

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Kuff0r

Když jsem o pár příspěvků zpět psal o tom,  že jeden z problémů u remaků spočívá v tom, že to, co mají ponechat, změní..... Tak Evil dead je v tomhle taky docela machr (negativně myšleno samozřejmě).

Kuff0r

Kuff0r (hodnocení, recenze)

Beckett51

aha :) .. Wan nastavil latku vysoko .. ak ma film v popise horor tak cakam ze sa budem bat ... tu mi bolo v kine trapne .... vedla nas sedelo asi 4782 pubertacieku  cca 14-17 rocne ... tie tam kricali ako P***E od strachu .. no neviiem kebyze mam 15 rokov tak sa mi to asi paci viac .. takto je to za 2 ** a koniec :)

Kuff0r

Kuff0r (hodnocení, recenze)

Beckett51 , Beckett51

ja neporovnavam EVIL DEAD a CARRIE ... len hovorim ze CARRIE ako remake prepadol podla mna ... natoz EVIL DEAD sa podaril .. aj ked je to len jednohubka ale malo to nieco do seba ... neporovnavam filmy ako take ...

na příspěvěk reagoval Beckett51, Sabrewulf

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Matt: Kedze original je moj oblubeny film, znovu si ho pustat nemusim.to ze sa tato verzia drzi viac predlohy...no miestami ano, ale co na tom ked je to zle natocene.tvoj nazor ti neberem ale pokial ide o mna, historia sa opakuje.zas dobra reziserka, zas dostala sfilmovat mysterioznu predlohu s teenagermi a zas je z toho twilight

na příspěvěk reagoval M.a.t.t.

Související novinky

Návrat Kingových zombie zvířátek

Návrat Kingových zombie zvířátek

01.11.2013

Nová Carrie nebyla dvakrát dobře přijata ani kritiky, ani diváky (komerční výsledky prozatím nejsou nijak oslnivé), ale přesto se připravuje další remake / nová adaptace klasiky Stephena Kinga.… (více)

Reklama

Reklama