Čerstvý absolvent vysoké školy Will si musí najít práci a začít být zodpovědný sám za sebe. Doposud ve všem spoléhal na rodiče, teď zkusí spolu se svými kamarády vybudovat úspěšnou budoucnost. Podaří se jim zjistit, v čem opravdu vynikají? (TV Prima)

neoBlast

S takovýmto obsazením je hřích stvořit tolik průměrný paskvil, který není ani vtipný a už vůbec ne dojemný či emocionální. Film byl právem u ledu, ale ani odsunutá premiéra a "zeslavnění" Milese Tellera ničemu nepomáhá. Příběh je naprosto banální a míří od počátku nikam, všechny postavy jsou nesympatické a rozhodně jsem neměl nejmenší chuť jim fandit. Hmmm... asi jsem nikdy neviděl takto dlouhý krátký film. Podprůměr až na půdu. 20 % ()

kaylin

Není to skvělé, ale ten film má prostě dobré herecké obsazení. Nebudu tvrdit, že ty charaktery jsou super, ale některé mě bavily. Navíc si myslím, že i nechtěně, ukazuje film to, co jsou lidé schopni pro práci udělat, i když by se u toho měli sebe víc ponížit. Člověk prostě nikdy nebude za borce, pokud vypije sklenici jeleního spermatu. ()

Aljak

Také obyčajné, ničím výnimočné - len o parte mladých ľudí, ktorí sa po škole snažia nájsť uplatnenie. Všetci akosi až príliš sebavedomí a ctižiadostiví. Rád by som si pozrel tento príbeh s námetom uplatnenia absolventov, ktorý by bol zasadený do slovenského prostredia - to by bola ešte len komédia (alebo skôr tragikomédia). Herecké obsadenie OK, ale príbeh viacmenej taký obyčajný, a žiaľ chýbal tomu aj taký dôvtip, ktorý by to aspoň ako tak zachraňoval... ()

Sinecod

Není to zrovna oskarovy film, ale jsem zrovna bez práce, takze jsem se polovinu filmu cítila really shitty a druhou polovinu fajn. A když ze me film dokaze dostat alespon nějaké emoce a ne jen odevzdanost, kterou díky nezamestnanosti citim, beru to jako znamku toho, ze za prvy nejsem uvnitř jeste tak mrtva a za druhy, ze ten film nebyla az takova blbost.. ()

Lucjen

To som sa zas raz tešila na niečo výborné a ono prd. Namiesto očakávaného feel-good filmu je Get a Job iba dôkazom, že americký humor môže byť ešte vždy strašne trápny, až tak, že sa zaň hanbí aj samotný divák. Jediné čo mi po tomto zostane v hlave je otázka, čo tu robilo tak príjemné herecké obsadenie. ()

• Anna Kendrick hrá vo filme 22-ročné dievča, avšak počas natáčania filmu v roku 2012 mala 27 rokov a keď bol film v roku 2016 uvedený do kín mala 31 rokov. (ShortyIC)
  • Film byl natočen již v roce 2012, ale kvůli produkčním potížím se jeho premiéra o čtyři roky opozdila. (hansel97)