V létě 2013 v Paříži jsme potkali stejnou dvojku humoristů jako byla ústřední dvojice z Les Tuche. Přeskakovali turnikety v metru, bodře se vybavovali s řidičem autobusu, ve kterém nezaplatili jízdné a nahlas se chlubili tím, že odpovídali Američanům, že neparlujou "amerikánsky":) Kluci se mohli potrhat smíchy. Křupanství po francouzsku mě pobavilo.(8.7.2014)

Průměrná komedie o francouzské rodince, která prostřednictvím výhry v loterie prožije svůj americký - pardon, francouzský - sen. Snobský klub, obrovský dům a investice v řádech stamilionů eur. Co mi příliš nesedlo, je styl humoru, který se blíží fórkům z amerických komerčních komedií. Na druhou stranu postava Donalda mi byla tak sympatická, že na ty tři hvězdičky se svým hodnocením ráda půjdu. Barevné, bláznivé, buranské - říkám: A proč ne? :-)(26.5.2013)

Ze začátku jsem si říkal.. ''Bože to je zase ptákovina!''. Jenže jsem se překvapivě rychle zakoukal a fakt mě zajímalo, jak rychle rodinka rozhází své lehce nabité peníze. Jak to dopadne by mě ani ve snu nenapadlo. Happy End je velice nereálný, takže ty tři hvězdy, kterými film hodnotím je fakt maximum!(14.9.2014)

Dedinčania v Monaku ma rozhodne pobavili. Číslo na účte sa síce zmenilo, no rodina Tuchových ostala tými istými, stále milovali hranolky a zemiakové výrobky a tak si do svojej vily kúpili bufetový stánok. Komické boli aj hlavné postavy, po výzorovej ale aj mentálnej stránke. Rozhodne podarená komédia :)) silné 4 hviezdičky(21.4.2014)

• Lionheart

Je to klasická zápletka buranů ve zbohatlickém světě... až na to, že mi žádná z postav nepřirostla k srdci a až tak moc jsem se nenasmál. Některé vtípky byly podařené, ale stejně většina už tu byla. Ukazovali se tu vlastně jen blázniví pitomci a asociální arogantní inteligenti, přičemž nakonec - SPOILER PRO TY, CO TO VÁÁÁŽNĚ NEČEKAJÍ - se obě skupiny částečně "znormalizují". Aspoň, že to bylo francouzské.(19.7.2012)

• - Ve filmu si zahrál i Pierre Bellemare a ten odmítl dostat zaplaceno za svoji malou roli. Místo toho požádal o zaslání peněz na charitu. (fanda124)

• - Scény, odehrávající se v Monaku, se opravdu natáčely poblíž Francie, a to z důvodu, že monacké úřady zamítly žádost o povolení k natáčení. (fanda124)