• Lionheart

Je to klasická zápletka buranů ve zbohatlickém světě... až na to, že mi žádná z postav nepřirostla k srdci a až tak moc jsem se nenasmál. Některé vtípky byly podařené, ale stejně většina už tu byla. Ukazovali se tu vlastně jen blázniví pitomci a asociální arogantní inteligenti, přičemž nakonec - SPOILER PRO TY, CO TO VÁÁÁŽNĚ NEČEKAJÍ - se obě skupiny částečně "znormalizují". Aspoň, že to bylo francouzské.(19.7.2012)

Proč čtyři? Pro nenaplněné očekávání. Ano, čekal bych francouzskou verzi Buranů někde. Navíc, když vše začíná pohádkovou výhrou, se kterou se rodinka nezaměstnaných rozhodne ohromit Monte Carlo... Něco tam bylo ale jinak: Žádné supertrapné výstupy, povýšenost nízkých nebo "prdící pseudohumor" uprostřed smetánky. Je tam malinko cítit francouzský šarm. A tak se Zbohatlíci dají vidět :-)(20.4.2015)

Dedinčania v Monaku ma rozhodne pobavili. Číslo na účte sa síce zmenilo, no rodina Tuchových ostala tými istými, stále milovali hranolky a zemiakové výrobky a tak si do svojej vily kúpili bufetový stánok. Komické boli aj hlavné postavy, po výzorovej ale aj mentálnej stránke. Rozhodne podarená komédia :)) silné 4 hviezdičky(21.4.2014)

Průměrná komedie o francouzské rodince, která prostřednictvím výhry v loterie prožije svůj americký - pardon, francouzský - sen. Snobský klub, obrovský dům a investice v řádech stamilionů eur. Co mi příliš nesedlo, je styl humoru, který se blíží fórkům z amerických komerčních komedií. Na druhou stranu postava Donalda mi byla tak sympatická, že na ty tři hvězdičky se svým hodnocením ráda půjdu. Barevné, bláznivé, buranské - říkám: A proč ne? :-)(26.5.2013)

Ze začátku jsem si říkal.. ''Bože to je zase ptákovina!''. Jenže jsem se překvapivě rychle zakoukal a fakt mě zajímalo, jak rychle rodinka rozhází své lehce nabité peníze. Jak to dopadne by mě ani ve snu nenapadlo. Happy End je velice nereálný, takže ty tři hvězdy, kterými film hodnotím je fakt maximum!(14.9.2014)