V Bouzolles zná rodinu Tucheových každý. Jeff, Cathy a jejich tři děti žijí v duchu rodiného přesvědčení, že člověk se rozhodně nenarodil pro to, aby pracoval. To může být samozřejmě velmi těžké, ovšem Tucheovi i přes nedostatek materiálního zabezpečení jsou, zdá se, šťastni. A pak se to stane – rodina Tucheových vyhraje v Euroloterii 100 milionů euro a jejich život se od základů změní. Konečně si mohou začít plnit své sny a v první řadě uskuteční Cathin sen a přestěhují se do Monaka. Tam Tucheovi udělají vše pro to, aby zapadli do světa boháčů, ale chybí jim patrně ty správné kódy nebo přístup. Dostanou se proto do neuvěřitelných situací, dopustí se monumentálních chyb a nakonec způsobí revoluci v celém knížectví. Zůstanou však věrni sami sobě, a tak změní životy všech, které potkají a nakonec zjistí, co je jejich skutečným bohatstvím. A podle rodinného motta "všichni za jednoho, jeden za všechny!" přijdou na to, že to, co dělá lidi šťastnými, rozhodně nemusí být hromada peněz… (HBO Europe)

MUNRO

Podobně ztřeštěná francouzská komedie,jako například Loď lásky. Nezávazné,jednoduché,ale hlavně pohodové a milé! ()

ludovit14

Ja tu skrátim komentár k filmu Tuche, Les,2 krát som sa zasmial s chuti 4-5 pousmial,takže oproti poslednému 10-ročiu,som nezažil nič viac ani pri komédiách z Hollywoodu!!!S tým rozdiel že USA potrebuje na takúto sprostosť 10x väčší rozpočet. HOD:40,07%. PS: "všetci za jedného, jeden za všetkých!" ()

Brenda.Ch

Milá a přitroublá francouzská komedie bez ambicí, která mi svou nenáročností a prvoplánovým humorem zpříjemnila jeden večer. Nejlepší herec - vycpaný pes. ()

Medea86

Další z mnoha komedií o tom, jak to dopadne, když dáte buranům spoustu peněz. Nenáročný film na sobotní večer, ale nic převratného, co bych ještě někdy musela vidět. Pro mě nejsympatičtější postava: (Kačer) Donald - snad proto, že z nich byl nejracionálnější. ()

Pignon

V létě 2013 v Paříži jsme potkali stejnou dvojku humoristů jako byla ústřední dvojice z Les Tuche. Přeskakovali turnikety v metru, bodře se vybavovali s řidičem autobusu, ve kterém nezaplatili jízdné a nahlas se chlubili tím, že odpovídali Američanům, že neparlujou "amerikánsky":) Kluci se mohli potrhat smíchy. Křupanství po francouzsku mě pobavilo. ()

Harris777

Francouzské komedii nikdy nebyli špatné. Bohužel takhle tak dobrá není. Taková to téma jsme socky a jedem do velkoměsta. Takových komedii je spousta a zrovna takhle nepatří k těm nejlepším. Místo opravdu hluché ale na druhou stranu i celkem vtipné. Za mě 5/10 ()

zuzulend

Ani nevím,jak jsme na ten film vlastně přišla.No,nenudila jsme se při něm,ale ani nějak zázračně nebavila.Taková zvláštní komedie.Moc,no skoro vůbec jsem se nenasmála.Ale odpad to určitě není,takže dávám 2 hvězdy ()

bond35

klasická francúzska komedia, trochu usmevná, ako sa napodobňujú klasické americke komedie o zbohatlúkoch, ale ako oddychova nenáročná komedia na večer ideal. ()

Duston_Movie

Dedinčania v Monaku ma rozhodne pobavili. Číslo na účte sa síce zmenilo, no rodina Tuchových ostala tými istými, stále milovali hranolky a zemiakové výrobky a tak si do svojej vily kúpili bufetový stánok. Komické boli aj hlavné postavy, po výzorovej ale aj mentálnej stránke. Rozhodne podarená komédia :)) silné 4 hviezdičky ()

Krastom

Ze začátku jsem si říkal.. ''Bože to je zase ptákovina!''. Jenže jsem se překvapivě rychle zakoukal a fakt mě zajímalo, jak rychle rodinka rozhází své lehce nabité peníze. Jak to dopadne by mě ani ve snu nenapadlo. Happy End je velice nereálný, takže ty tři hvězdy, kterými film hodnotím je fakt maximum! ()

mizz13

Většinu filmu jsem se cítila tak nějak trapně, byl to podobný pocit, jako když se člověk stydí za svého známého nebo kolegu, který se chová jako buran. Pár dobrých vtipů, ale celkově nic moc. ()