Jméno

• Francie Le Prénom (více)

Vincent je v najlepšom veku a očakáva narodenie prvého potomka. U svojej sestry Elizabeth a jej manžela Pierra čaká na svoju mladú manželku Annu, aby šťastnú udalosť spoločne oslávili. Všetci sú vo výbornej nálade a čakanie si krátia vyzvedaním o pocitoch nastávajúceho otca. Keď sa ho však opýtajú na meno, ktoré plánuje dať svojmu potomkovi, jeho odpoveď vyvolá sériu absolútne neočakávaných reakcií... (STV)

Hidoshito

Úvod je docela slabý, že jsem i chvíli váhal, jestli to radši nevypnout, ale pak se to promění v neskutečnou konverzační a emocionální jízdu!:) ()

Parisienne09

Naprosto skvělá konverzačka, nádherně a srozumitelně popisuje vztahy a charaktery na krátkém časovém úseku. Bravo všem hercům, Babou zvlášť! ()

viax

Výborný film, výborné dialogy, jen si myslím, že toho křiku bylo trochu moc. Babou byla teda uřvaná až hrůza. Já chápu temperament, ale tohle bylo na léčení hysterie. Podobný italský snímek Naprostí cizinci tenhle nešvar nemá, ačkoli u Italů bych to celkem očekávala. Každopádně, jak píše uživatel Radko, je téma filmu v korektně se vyjadřujícím světě vážné, protože emoce se nikdy nedostanou na povrch a vyvřou až v nějaké podobné téměř apokalyptické podobě. Musím se nad sebou zamyslet, jestli také občas nepoužít nějaké to "merde" a nedusit to v sobě ☺☺☺ ()

APLSMLS

Začalo to jako velice solidní konverzačka, diskuse nad jménem Adolf byla skvělá! Pak se to bohužel zvrhlo do víc osobních dramatů a proměnilo v uštěkanou nervy drásající nepříjemnost, taková francouzská Itálie lol. Někdo má asi tyhle uřvaný emoce rád, ale já postrádám důvod timhle trávit volnej čas - ze stejnýho důvodu se mi nedávno v kině nelíbily český Vlastníci, protože humoru tam bylo v poměru ke řvání prostě o dost míň. Pro mě to bylo nakonec jen sledování strašně patetickejch povrchních postav, který pro mě ani nebyly moc uvěřitelný, zabalených do intelektů vyšší middle society. Pro utrápený postarší lidi ale asi žrádlo, se kterým se ztotožní. ()

PMU

Čekal jsem lepší snímek. Zábavný jen občas. Místy opravdu nudná konverzačka s čekaným vývojem. ()

eMovieMan

Film který hodně překvapil. Očekával jsem lehkou konverzačku, ale dialogy už od začátku zabrousili I k vážnější rovině a to bez patosu a potřeby poučovat. Věc nevídaná. Několik překvapení a point během filmu. Naprosto zasloužených 5 hvězd. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz