Šéf společnosti Gary Oldman vydíráním přinutí Liama Hemswortha stát se špiónem v konkurenční firmě. Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě udá za krádež peněz. Nutí Adama, aby pronikl do firmy Jocka Goddarda, což je jeho hlavní konkurent, který ho v minulosti podvedl. Chce, aby Adam ukradl prototyp vynikajícího smartphonu, jenž by mu mohl přinést zisk miliardy dolarů. Adam tak rozehrává hru, která se mu brzy vymkne z rukou. (TV Nova)

Mimomisu

na tomhle filmu je tolik veci spatne, ze to dobre veje vysledku silne prebito. Klise nad klise, hromada nelogicnosti, kolisavost tempa, predvidatelne az na pudu, mizerny herci - a ted myslim opravdu vsechny, i kdyz to u vetsiny nebyla jejich chyba. Hemwsorth se mohl aspon snazit...rezie ve vysledku taky strasne nudna a nenapadita...chtel jsem dat aspon dve, ale ted uz ani nevim, za co. ()

sona123

Tolik herců, tak poměrně zajímavý příběh, a přesto neskutečně blbé a nudné. Promarněný potenciál. Harrison bere vše, co mu padne pod ruky, ale je to škoda - musí si kazit jméno? Shlédnuto, zapomenuto ve stejném okamžiku. ()

filipvrbik

Docela slušné drama (rozhodně ne thriller) s mladším bratrem Thora (boha kladívek), který není tak namakaný a s dvojicí legend Garym a Harrisonem, kteří mají Liama doslova jako rukojmí....bohužel děj je místy zmatený až přitažený za vlasy (dokonce mi to i trochu připomnělo padesát odstínů čehosi, ale je to spíš podobné Firmě s Tomem Cruisem), vizuální stránka super-hlavně ty moderní mobily...romantický vztah je v pozadí a působí uměle...60% ()

Olaf7

Obsazení herců je podobné, jako na reklamu jogurtů od Danone...Vyčnívá nestor Harrison Ford, který film pozvedá do přijatelné podoby. Ať se budete snažit sebevíc, tak film vás do děje nevtáhne. ()

cherita

Dlouho se mi nestalo, že by se mi nějaká filmová postava zprotivila už během úvodního monologu. Hlavní hrdina v podání prkenného Liama Hemswortha je totiž stejný jako celý film - tupý a rádoby cool. Osudy tohoto sebestředného ufňukaného blbečka mi byly věru lhostejné a nezachrání to ani Gary Oldman ve vedlejší roli, který vypadá, že se u toho nudil snad ještě víc než já. Měla jsem za to, že tyhle instantní konspirační thrillery á la Síť už dávno vyšly z módy. ()

nonick1

Kdyby Adama namísto polonahého a vystajlovaného Liama Hemswortha hrál třeba Edward Norton, kdyby zde propagovaná Fisker Karma se svými 2,5 t vážícími rádoby e-sporťáky záhy nezbankrotovala, kdyby scénáristé tušili, že na hacknutí softwaru nestačí jen kliknout pravým tlačítkem myši, kdyby..., kdyby..., tak to mohl být celkem dobrý a uvěřitelný film. ()

theSaint

Příjemná podívaná. Oldman standartně skvělý, Ford potěšil a Amber Heard opět nezklamala, je to prostě čičina! Starej bídák Depp má kliku. ()

Silencia90

Ačkoli je Liam velice hezký, ještě stále mi nepřirostl k srdci, ačkoli už jsem ho viděla v mnoha filmech. Doufala jsem že film založený na jeho vlastní postavě konečně předvede nějaké emoce z jeho strany. Bohužel jsem se ani tady nedočkala. Stále mi přijde z nějakého důvodu určitým způsobem tajemný, že mu tak úplně jeho postavu nevěřím. ()

sbl

Po jedné hvězdičce Ford a Oldman a jedna za velmi kvalitní soundtrack. Zbytek filmu je tuctová vykrádačka, kterou dělí od direct-to-video jen dobré obsazení(kromě toho dřeva v hlavní roli) a Áčková produkce. ()

agassi68

Scenár a herecké výkony Hemswortha a Heard zrážajú film do podpalubia. Bez Oldmana a Forda čistý fail. Kto si chce pozrieť ako by mal vyzerať technologický thriller, odporúčam radšej Enemy of the State s G. Hackmanom.. ()

BOURQUE

Veľmi zvučné mená na priemerne napísaní scenár plných klišé riešení. Samotné jadro príbehu je dobré a aktuálne, ale všetko sa dá odhadnúť a samotný záver už vôbec nie je prekvapením. Filmy s takou tematikou potrebujú chytré a nečakané momenty. Také niečo tu v postate nemáme. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

burton

Na to, abyste mohli dělat špionáž, musíte mít sakra za ušima. Tady maj za ušima všichni! Mrkněte se a nedejte na nižší hodnocení! ()

MickeyStuma

Průmyslová špionáž. Takové téma není zrovna ve světě filmu hojně používané a tak tento takřka vyznívá jako zázrak. Finty, intriky, bohulibé nápady, jak zlikvidovat svého největšího podnikatelského konkurenta. Od skutečných špionážních příběhů se tento v zásadě ničím neliší. Vlastně nemá čím překvapit. Dějová linka je předvídatelná a to tak, že se z toho podivně vytrácí napětí. Ale to neznamená, že by to nestálo za to to vidět. Naopak. Jako alternativa od skutečných špionážních filmů se zdá být dobrý. Jen od toho nelze očekávat nic vyjímečného. ()

maciii

Pečlivá skládačka všech spolehlivých dramatických, romantických a akčních filmových klišé, což bych se třema hvězdičkama spokojeně přehlédla, kdyby to mělo aspoň špetku atmosféry nebo osobité emoce. ()

Whitebeard

Celkem obstojnej špionážní thriller. Liam Hemsworth rozhodně neumí prozatim tolik, co bratříček Chris. Je to jen takovej hezounek, co má jeden výraz, sem tam s nim provede menší změnu, ale člověk se musí soustředit, aby ji poznal. Amber vypadá skvěle, filmu sluší. Film působí celkem svižně, uteče jako voda. Má svý mouchy, ve skutečnosti jich má celkem dost a celý je to takový připitomělý. Ale celý je to pro mě poskládaný celkem napínavě, takže jsem se prakticky nenudil. Svět korporací a mocenských bojů, kde je i poměrně hodně inteligentní a inovativní mladý inženýr vlastně nicka, se kterou se dá vymetat podlaha. Pravděpodobně nás podobná budoucnost čeká, takže proč si o tom nepustit filmek, kterej v závěru celkem slušně graduje. Průměrný film, který u mě upadne v zapomnění to rozhodně není. Dávám horší 4* ()

anitae

Další hodně rychle zapomenutý film, tentokrát o průmyslové špionáži. Dokonalý hezoun, sledování, výhružky a americký konec, ale to je sakra málo. Hodně slabé 3* ()

ludva10

Po druhém shlédnutí přidávám hvězdičku. Film zajímavej, herecké výkony slušné a tu hvězdu navíc dávám za netuctovej děj. ()