Šéf společnosti Gary Oldman vydíráním přinutí Liama Hemswortha stát se špiónem v konkurenční firmě. Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě udá za krádež peněz. Nutí Adama, aby pronikl do firmy Jocka Goddarda, což je jeho hlavní konkurent, který ho v minulosti podvedl. Chce, aby Adam ukradl prototyp vynikajícího smartphonu, jenž by mu mohl přinést zisk miliardy dolarů. Adam tak rozehrává hru, která se mu brzy vymkne z rukou. (TV Nova)

RobinPM100

Stručně řečeno nejlepší film totálního neherce Liama Hemsworthe, méně slavného bráchy superslavného Thora, dokonce se pokouší i hrát, což je třeba ocenit. To, že je IT specialista jsem mu teda ani trochu nežral, nicméně film odsejpá a je i chvílema napínavej, tleskám. Potěší i borci Garry Oldman a Harrison Ford. ()

Wade W.

Film taký na oddych s primeranou dávkou rozmýšlania aby to diváka nenudilo, točiace sa okolo kradnutia nápadov v kokurenčných firmách a vývoja nových produktov v elektrotechnickom priemysle, v ktorom postavy a dej sa nezdajú také chladné ako povedzme v The Social Network. A je skvelé vidieť Garyho Oldmana znova v dobrej a výraznej zápornej úlohe po všetkých tích viacmenej kladných charakterov čo za posledné roky hral, ()

hanazu

Opravdu nepovedené cosi, plné směšných momentů a klišé. Už vám někdo nabídl jízdu v kufru auta vyloženého igelitem? Kdyby si všichni zúčastnění stáhli aplikaci dobré herectví, možná by bylo na světě líp. ()

rigby

Komplikovaná zápletka, kterou jsem neměl problém rozplést, protože měla až spoustu chybiček. A za ní se skrývalo jednoduché lovestory. Nechybí krásní představitelé hlavních rolí, ani osvědčená superhvězdná jména. Opravdu příjemný odpočinkový film, ale na druhé podívání už to není. ()

veverysiak

Okukané, ale celkom dobre spracované, Liam so svojimi výrazovými prostriedkami pravdepodobne nikdy siahať na zlatého plešatca nebude, ale v takýchto kúskoch to ani tak nevadí, sú tam iné kalibre, lenže pre tie zas nebolo dostatok priestoru, takže 60%. ()

wick

První polovinu lze hodnotit naprůměrně...ale druhá je tak podprůměrná, stupidní a otravná, že ve výsledku totální škoda času. ()

bezprezdivky

"Roztomile" jednoduchý film pro teenagery, kde chybující ale v jádru hodný chlapec z chudých poměrů porazí dva neporazitelné magnáty oboru IT. K tomu vyhraje lásku svého života, založí vlastní firmu a udobří se s otcem. Slušela by tomu spíše animovaná forma, aby to pochopili úplně všichni ..... ()

PeteBuck

Podľa mňa slušný film o tom, ako sa robia veľké obchody. Podrazmi. Trochu ako Wall Street, ale o niečo horšie. Dal by som tri hviezdičky, ale Ford, Oldman, Dreyfuss to zachránili. Mladá generácia to tu odflákla, staršia ukazuje, ako sa má hrať. Josh Holloway bol celkom v pohode, ale Liam Hemsworth nie je nič iné, iba pekný ksichtík. Keď Sheen nakopal Douglasa do zadku vo Wall Street, tak to bolo uveriteľné, ale tu som iba krútil hlavou. A to, akým spôsobom chcel ukradnúť, čo potreboval, tak z tohto sa všetci týpci, čo robia zabezpečovacie zariadenia, asi iba smiali. ()

corran

Mně to teda přijde takové odfláknuté. Děj je zoufale nevyvážený. Název filmu je naprosto nesmyslný. A hlavní herečka je napřesdržku. ()

peta.golias

Proč se himbajšůvix ti scénáristi nemůžou alespoň jednou v životě držet předlohy?! Takhle zazdít výbornou knížku, fuj! ()

hony23

Dva rivalové v podání Harrisona Forda a Garyho Oldmana? Mohl to být skvělý špionážní thriller. Místo sledování výše zmíněných hereckých es však většinu filmu vidíme hošana tak sladkého, že by mohl srát cukrovou vatu. Dost dlouho to trvá, než děj filmu vezme nějaký spád, finále pak pokazí happy end, jaký snad umějí jen v Hollywoodu. ()

Saxos

Novodobá pohádka o dobráckém princi Kenovi, který pokořil dva zlé krále a vybudoval vlastní všem prospěšné království a dokonce získal i princezničku. ()

aannemer

Učebnicová ukázka toho, že v byznysu nemůže být člověk lidskou bytostí ale jen a jedině pořádnou sviní! Výborný Oldman i Ford. ()

Heywood

Liam Hemsworth a Amber Heard jsou hezcí lidé, ale zde oba příšerně nudí. Gary Oldman a Harrison Ford hrají nepřesvědčivě a celá zápletka působí jak z červené knihovny v kuchyňském kalendáři. Škoda času. ()