ranp

Podle mě jde stále o slušný film, ale série o četnících se zde již začínala pomalu vyčerpávat. Těžko vymýšlet neustále nové příběhy aniž by se postupně sklouzlo k jistému stereotypu. ()

Cejny

Předposlední a velice originální díl, který si vybavím nejdříve, když někdo řekne Cruchot a četníci. ()

Trolejbus

Totální prdel, na které jsem byl jako malej, kdesi v autokempu v letním kině. Jsem rád, že si ten film oblíbil i můj malej. ()

herr_carter

Můj nejoblíbenější četník, ten plechový zvuk slyším pokaždé, když se skloňuje název filmu..............moje hodnocení = 8 z 10. ()

Kuny27

jako malý se mi to velice líbilo a zároveň jsem měl strach z mimozemšŤanů... Komedie je to dobrá, prostě typický Funes. ()

Han22

Četníci prošli personální obměnou, paní Cruchotovou hraje někdo jiný a už to není taková sranda jako dříve. Opravdu geniálních nezapomenutelných scén bysme našli málo (Cruchot jako jeptiška, duté hlavy). Přesto tenhle díl mám nejradši, protože je to zkrátka retro sci-fi a vůbec ne špatné. Četníci stojí proti mimozemšťanům, kteří jsou z kovu, pijí olej a vypadají jako lidé a Cruchotovi první hodinu nikdo nevěří. To není vůbec špatný námět, navíc efekty jsou na rok a zemi výroby celkem ucházející a roztomilé, chvílemi je to celkem napínavé a falešné finále je super. Pro mě možná nezasloužených, ale srdcových pět. ()

Billie777

Mimozemšťané, co pijí olej a po vodě zrezavějí se mi vždycky moc líbily ale jak jsem rostla, zjistila jsem, že už to není tak úplně ono. S léty dochází četníkům dech, navíc tu chybí Fougasse a bez něj to prostě není ono. Ale scény se zmizelou hospůdkou, alkoholu holdující manželka na pláži a hlavně Cruchot jako jeptiška stojí za to. ()

Zagros

Když už tvůrci Četníků neví, kam sáhnout, pomůžou si návštěvníky z vesmíru. Najednou je celý a už tak místy bláznivý děj ještě bláznivější. Ovšem oproti všem předpokladům se mi to opět líbilo a díl Četník a mimozemšťané se zařadil k mým neoblíbenějším. Pravděpodobně si z něj pamatuji nejvíce vtipných scének a už jen kvůli tomu si zaslouží poctivé tři hvězdy. ()

Fanex

Četník se mi vždycky líbil. No vlastně většina filmů s Louis de Funem, ovšem jedině s dabingem Františka Filipovského. Četník ze Santropez se mi libil asi nejvíc, ale tento dil take. Možná je to tim, že mimozemšťané mi byli vždycky blízcí:-) ()

Paity

Jak už jsem dříve psal, tohle je pro mě nejhorší díl série. Nic nefunguje, mimozešťan jsou plechový a mají "super"hodinky. ()

jakeer

Celú sériu Žandárov som si pozrel bezprostredne za sebou, počas jedného týždňa. Musím skonštatovať, že aj keď viacero užívateľov na ČSFD avizovalo pokles kvality série už v podstate od druhej časti, na prvých 4och filmoch sa dalo schuti zasmiať. Avšak tento návrat po 9tich rokoch sa proste nevydaril, komických scénok je tu minimum. P.S. Nikomu neberiem nostalgiu z deststva, ale keď má človek triezvy pohľad v súčasnosti, tak vidí ten neskutočný kontrast oproti 4om predošlým filmom ()

HArna

Po mém prvním shlédnutím bych dal jasně plnej počet. Byl jsem mladej a blbej....no ale po každém dalším stále snižuju. Vtipná forma, která byla cool před 30lety je docela na odstřel, tenhle film se neřadí k těm, které odolají zubu času. To nic nemění na tom, že Louis de Funès byl ve své době top a stále platí, že Četník ze Saint Tropez je stále nejstarší a stále nejlepší a na tom se u mě nic nezmění. ()

Milodar

Opravdu asi nejlepší díl z celé série. Má to svojí nezaměnitelnou atmosféru pohody, léta a oddechové zábavy. ()

Foxhound#1

"Voni duněj a pijou furt olej!". Bohužel pátému četníkovi už trocha toho oleje chybí a není to ono dokonale promazané komediální dílo. Ale neházejme flintu do žita, na 5. díl je to stále slušná zábava a zaujal i soundtrack, zvláště tématicky děsivá melodie ufounů. ()