Robot Chicken: DC Comics Special (TV film)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi / Krátkometrážní

USA, 2012, 22 min

CITÁT - Cílem je zaznamenat všechny známé postavy. Kromě Harryho Pottera!!!!............. Odkazy na filmy, příběhy a komiksové série. Když začal Superman všechny líbat, šel jsem do "kytek". A pak přijdou Sněhomrdi a to už jsem ležel po stolem. CITÁT - Já do slova umírám po vyšších teplotách.......... Teda nečekal jsem nic světoborného a ono to ani není moc světoborné, ale je to velká sranda a parodie. Chudák Batman nebo Aquaman. CITÁT - Žerete moji tetičku!!!!........ Otázka: Jaký je heslo k WI-FIně? Odpověď: Catwomanjepica - dohromady.... Není to na pět, ale je to supr.(22.7.2014)

Liga spravedlivých zasahuje :D Jen mě mrzí, že jsem neznala všechny hrdiny. Ale i tak byly některé skeče velmi povedené: Superman líbající kdekoho, kamenná tvář Jokera, zmatený Aquaman a na závěr přeplněný troják.(14.10.2012)

Dvacet minut nabitých šílenými vtipy - líbající Superman, balení v baru, odstrkovaný Aquaman a spousta dalšího. Čím víc komiksových postav znáte, tím víc se budete bavit. A skvělé hlasové obsazení je už jen třešnička na dortu zábavy.(19.10.2012)

Pro všechny fanoušky komiksů povinnost.(3.1.2013)

"No jo, ale nikdo jste mi neřekl, že to budou roztomilá zvířátka..." :D Seth Green mě zase jednou dostal do kolen, aniž by u toho byla Kate Winslet, nebo Mario :D(3.12.2012)