V americkém snímku je skupina gangsterů a zkorumpovaných policajtů vydírána ruskou mafií, aby provedla prakticky nemožnou loupež. Jediný způsob, jak to dokázat, je vyhlásit kód 999, který signalizuje ohrožení někoho z jejich vlastních řad. Důmyslný plán je ale převrácen naruby poté, co nic netušící policejní nováček, který byl vybrán na smrt, zmaří jejich útok. Následuje zběsilé a akcí nabité finále prošpikované podrazy, chamtivostí a pomstou. (HBO Europe)

XXXXXXXX

Příjemné překvapení, které se nejprve tvářilo jako tuctová policejní kriminálka, ale druhá poloviny dokázala, že má rozhodně na víc a vysloužilo si tak až nadprůměrné čtyři hvězdy. A v jedné vedlejší roli, se tam mihne i Darryl Dickson ()

Lkn

Neuvěřitelné herecké obsazeni ale potencial filmu to nezachranilo. Slabší kousek ktery mohl byt necim vic. ()

vieriX

Velice výživná jednohubka o policajtech co úplně neplní to k čemu se zavázali. Podařilo se tu dostat velice slušné obsazení akce není vůbec špatná sice jí není tak moc ale film má velmi slušnou atmosféru. Hodně inspirace si vzal z Training Day ale to je klasika těžko se to porovnává. ()

george82

Film mě zaujal prvně z traileru, ale pak jak jsem procházel minutu po minutě dějem, tak jsem zjistil, že to taková paráda není. A finálnímu vyvražďování už jsem vůbec nerozumněl. Woodyho role mi přišla tak nějak zbytečná. ()

curfew77

Je pravda, že trailer ve mě vybudil přeci jen divočejší očekávání, ale rozhodně nemůžu říct, že by mě tahle Hillcoatova gangsterka zklamala. Atmosféra pouličního antipolicejního hnusu je všudypřítomná a zůstane vám v hlavě, stejně jako v závěrečných titulcích brutálně zremixovaná hitovka Pigs od kdysi slavných Cypress Hill. V orginále to byla náramná legrace, v tomhle kontextu a příslušné úpravě je vám z ní dost úzko - místy možná spíš na blití. Tradičně dobrý Casey Affleck, z ženských hvězd mě víc než Kate zaujala Gal Gadot obsazená poměrně proti svým obvyklým typům postav. A některé scény jsou opravdu drsné: dlouho jsem neviděl krimi, která by tutově měla být přístupná až od osmnácti, ale o TRIPLE 9 to platí stoprocentně - a zdaleka nejen kvůli krvi. Snad jen scénář místy dost málo myslí na logiku, ostatně i v té nejkritičtější chvíli hlavního hrdinu zachrání vyslovený deus ex machina, u něhož jsem doteď pořádně nepochopil, proč tam vlastně byl. 80 %. ()

johnsnow

Akože chystal som si dlhý komentár kde to porvnám s Heatoma mestom ktoré sú založené na podobnom princípe, plus celý film som držal na 4* hodnotení. Ibaže záverečných 20 minút mi dáva len jednu otázku A pointa? A zráža dojem na 2*. Mladší Affleck zatiaľ u mňa neválí. ()

Pitryx

„Následuje zběsilé a akcí nabité finále prošpikované podrazy, chamtivostí a pomstou. (HBO Europe)“. Tak to jsem asi snad prospal ne? Nebo to bylo v jiném filmu ne? No, dobrá, jedno nebo dva zvraty tam byly, ale to je vše. Jinak se kecalo kolem a kolem, tak jako skoro celý film. Nudil jsem se, a nudil. Mou pozornost to upoutalo asi dva krát. Plus deset je za ty tři hlavy a dalších deset za pár okamžiků, které za tu desítku stály. Za víc totiž nestálo nic. ()

Mateyf.Iks

Cista trojka. Znamejch tvari jak nasrano. Co tomu urcite nejde vytknout je super atmosfera. A to je asi to, diky cemu me to donutilo se koukat dal. Nezvladla rezie tomu bohuzel dost ubira na prehlednosti a ztracel jsem se. Konec je pak uz vylozene odflaklej. Ta atmosfera a neprijemnej syrovej pocit je tak silnej, ze se to fakt da dokoukat a uzit si to diky celkem dobre zmaklejm a napinavejm akcim. ()

matolos1

Dej sa často zasekáva, nie je až tak pútavý ani rozuzlenie nie je dosť dostatočne vyriešené ale má to svoje scény takže slabší nadpriemer. ()

Vasyl

Ale jenom díky Woodymu, jinak slabší. Banda lojzů zpocených si hraje na zlý kluky. Jen Kejsy je rovnej jak pravítko a celý to vyhraje. ()

wallax

Príjemné prekvapenie tohto leta. Chaotický dej, zdanlivo jednoduchý plán, ktorý tak úplne nevyšiel podľa predstáv k tomu trošku olova a nejaký ten US slang...a ako čerešnička na torte šéfka ruskej mafie v podaní Kate "Leo stále Ťa milujem" Winslet (ktorá si rolu zjavne veeeeeľmi užívala a je to z nej cítiť). Všetko je to doplnené zaujímvými hercami a skutočne popleteným ale dobrým príbehom. Chce to viac takýchto filmov. ()

Domas88

Velice povedený temný snímek, líbil se mi hodně, plno akce a velice dobře zvolené prostředí, plus super scénář.. ()

CrazymanM

Bylo to dobré,ale ne výborné-s takovým obsazením,to jsem teda čekal víc,pane Hillcoat!?Za mě jeho nejslabší film,zamotané pěkně,ale prostě mi to nějak nepasovalo!!! ()

shaacul

Asi nejsilnější sestava herců, která se v posledních letech sešla. Trailer vypadal velmi dobře. Režisér se hodně snažil udělat klasickou noir detektivku jinak, barevněji a víc cool ve stylu Sicaria, ale ukousl si asi příliš velké sousto. Vrcholná scéna filmu je už zhruba v polovině, pokud by film končil asi bych zatleskal. Přestože se film snaží tvářit civilně, děje se v něm hodně věcí, které dobře vypadají na kameře ale jsou velmi přitažené za vlasy. Jak se scénář bude vyvíjet dál prokouknete někdy v polovině, podobně jako postava Woodyho Harrelsona, který si několikrát stěžuje na to, že se děje nějak moc náhod dohromady. Závěrečná scéna působí jako prostředníček vztyčení vůči divákům. A mimochodem, distributore, dvě připomínky. 1) když mafiáni mluví s ruským přízvukem, ale nosí na hlavě jarmulku a pejzy, nejedná se o ruskou ale o židovskou mafii. 2) nevím jestli si chci v oficiálním popisu od distributora přečíst v podstatě úplně celý děj. ()

PamelaJJK

I přes slibný začátek slabota a nuda. Bohužel. Očekávání bylo vysoké. Nezáživný děj, vše takové roztěkané, nekonzistentní. Postavy povětšinou nesympatické. Hudba nezajímavá. V podstatě se nebylo čeho chytit. Triple 9 nemá sílu pohltit a zaujmout a tak jsem jen znuděně čekal na vysvobozující závěrečné titulky. Škoda. ()

Mladší z Afflecků na odstřel?

Mladší z Afflecků na odstřel?

17.12.2013

Ambiciózní a už beztak výtečně obsazený kriminální thriller Triple Nine (tři devítky jsou kód pro situaci, kdy se v ohrožení života ocitl příslušník policejního sboru) našel hlavního hrdinu.… (více)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)