Konečně se jí splnil dávný sen. Ale místo získávání drahocenných lékařských zkušeností se vydává po stopách temného doktorského spolku. Paula Henningová získá místo na exkluzivní Heidelbergské škole. Když objeví tělo kluka, kterého potkala na zastávce, znetvořeno. Začne pátrat po tajném spolku, působícím na její škole... (oficiální text distributora)

Margerie

Dvě hvězdičky z nostalgie. Jeden z prvních hororů, které jsem viděla, a tehdy mě to samozřejmě dost slušně vyděsilo a vyvolalo i pár bezesných nocí. S odstupem času jsem se na Anatomii podívala znovu... a je to - jak jinak - běčkový horor, který má celkem originální nápad, ale u toho také zůstává. Jinak klasický hororový scénář, až je to úsměvné, jak je předvídatelný. ;-) ()

Knor

Není to úplně k zahození, ale určitě by se dalo z hororu v prostředí pitevny vytřískat víc. Pár rozřezaných lidí, psychopati ze staré sekty lékařů, striptýz na pitevním stole a sympaťanda Potente, to jsou plusy filmu. Jinak slabota bez strachu i napětí. ()

Dlo'h-osh

Výborný německý film. Největšími klady jsou originální příběh, dobrá hudba a skvělá atmosféra noční univerzity. Také se mi tu líbila Franka Potente v hlavní roli, její výkon byl přesvědčivý. Pitvání zaživa bylo trochu nechutné, přesto 84%.... ()

Pokryvac

Veľmi slušný a celkom inteligentný nemecký thriller/horror z prostredia lekárskej fakulty. Trocha mi to pripomenulo film Diplomová práca z roku 1995, kde sa takisto mladá študentka púšťa do odhaľovania desivej pravdy, ktorá je ukrytá v temných zákutiach univerzity. Napriek tomu, že Anatómia nedosahuje kvalít Diplomovej práce (tá je scenáristicky prepracovanejšia ) vnímam tento nemecký počin ako dostatočne vyspelého nasledovníka tajuplných thrillerov, ktoré sa miesto vyšinutých jedincov sústreďujú na celé inštitúcie,ochotné pod istou zámienkou páchať neprístojné zverstvá. V hlavnej úlohe sympatická "lLola" Franka Potente,ktorá je opäť nútená bežať o život. ()

bobin

Germánské ksichty plus primitivní germánská dějová linka . A navíc - když ve filmu začně patolog u pitevného stolu svačit , tak rychle utíkejte pryč . Znamená to vždy mizernou úroveń . ()

kachnacekk

Ať si kdo chce říká co chce, mě horor skutečně líbil a skutečně jsem se bála, ale možná to bylo díky tomu, že vedle skalpelů a když cítím formaldehyd, probouzí se ve mě Hyde! ()

moriero

Hele, na Němce docela slušná teen vyvražďovačka se všemi americkými klišé: nenápadná hlavní hrdinka, promiskuitní prsatá nymfomanka, nečekané odhalení v podobě profesora, final fight...a ikdyž si horor představuju trošku jinak (s úzkostnou atmosférou všeobjímající hrůzy, což tady moc nefungovalo), bylo to vizuelně hezky zpracované, Franka Potente úžasná a Heidelberg je zcela jistě jedno z nejhezčích měst v Německu. A pitva zaživa se stala mojí novou noční můrou. ()

Mort09

Spíše než o horor se jedná o kriminální thriller, jenž je ale zabit naprosto předvídatelnou zápletkou a minimálním vykreslením postav, jenž je ještě podkresleno, slabými hereckými výkony. 30% ()

squady

tenhle film přitahuje diváky svým názvem, Frankou Potente a trochu strašidelnou větou vaše smrt je jen začátkem...avšak ničím zvláštním mě nepřekvapil, čekala jsem víc ()

Nediro

Průměrný horor, spíše thriller. Zápletka celkem originální, ač konec bohužel nepřekvapí ( já jsem hlavního pachatele/pachatelku objevil někdy v půlce ). Kdo se chce bát, tak tenhle film není nic pro něj, atmosféra tady naprosto nefunguje, i když pro někoho může být děsivé už jen samotné prostředí pievny plné mrtvol. Průměrný kousek za průměrné tři hvězdičky. ()

lumi1

Super film na to že je z nemeckých dielní. I keď mal dosť ďaleko od pojmu horor, ale inak bol v pohodičke. ()

ASSteroid odpad!

Proboha, jak toto může být horor? Nesnáším horory s happy endem. A co ta hudba na konci? Bezkonkurenčně nejhorší film, který se řadí k hororům, jaký jsem kdy viděl. ()

Ruthen

Čakal som viac, omnoho viac ale je to len akási látanina Kómy a Strážcu mŕtvych ale ani zďaleka nie tak dobré. Škoda, dám na rady iných užívateľov a dvojku si odpustím ()