Blbec k večeři

Jeden blbec na večeru

The Dinner Game

Komedie / Drama

Francie, 1998, 80 min

Bože, proč jsi dovolil natočit něco takového? Břicho mne bude dva dny od smíchu bolet. Vlastně divadelní hra převedená do filmu, ale prostě božská záležitost. Jo, Pignon mi silně připomíná sebe samotnýho. Chcete mě?(12.3.2015)

Dávám přednost spíš tomu suchému anglickému humoru, tohle mně místy přišlo příliš strojené a násilné, nicméně stále se jedná o zábavu, i když smíchy jsem se rozhodně nepotrhal (na rozdíl od mnohých zdejších uživatelů)(11.4.2015)

Nebyť prijebaného pochechtávania francisa hustera...(25.4.2015)

Jedna z najlepších Veberových a vôbec francúzskych komédii všetkých čias :). Veber si musel dať moc záležať na tom, aby vytvoril tak dobrý príbeh a scenár. Villeret v tomto filme žiari svojou neschopnosťou a čistou ( vtipnou ) demenciou :). Takisto aj svojími hereckými výkonmi tu žiaria Lhermitte, Huster a hlavne Prévost so svojím komickým humorom. Výborná komédia, ktorú by si mal pozrieť každý, kto má rád starú francúzsku klasiku. U mňa 5* a 95%.(30.5.2015)

Jedna z nejlepších komedií, které jsem kdy viděl a rád znovu uvidím !!(19.11.2015)

Ten herec v hlavnej postave, je vskutku trieda. Jeho výzor umocňuje každú vetu v tom filme. Dialógy sú vtipné, námet skvelý a režisér dostatočne skúsený, čo aj vidieť. A to že sa to odohrva hlavne v jednom byte ukazuje, že dobrému scenáru stačí aj to. .(11.1.2016)

• Embolo45

Když se řekne ,,francouzská komedie,, nenapadne mě jako první nic jiného než právě Blbec k večeři a nezapomenutelný Jacques Villeret.(13.4.2016)

• Conriocht

Zvláštne. Keď som to videl prvý krát, tak som bol vcelku nadšený. Keď som to videl po druhý krát s odstupom mnohých rokov tak som to v polke vypol, keďže to bola nesmierna nuda a trapas. Ono každému odporúčam predtým než začne nejaký film hodnotiť, aby si ho pozrel vždy aspoň trikrát. Tzn. po prvom pozretí si ho pozrieť znovu v horizonte cca 3 mesiacov od prvého pozretia a potom znovu cca v horizonte jedného a viac rokov od druhého. Tento film je podľa mňa absolútna nuda, plná trápneho a akože inteligentného, nasilu vynúteného humoru. A nič viac. Tretí krát to už pozerať nemá význam.(23.5.2016)

Velice dobrý film s dobrou myšlenkou jak se bohatí lidé baví na blbcích.Horší je když se jim to vymstí(8.7.2016)

Rozhodně doporučuji tento film vidět. Ale rozhodně si ho nepouštějte v noci, protože jinak hrozí, že proberete sousedy tím, jak se budete dávit vlastními vychechtanými plícemi. Ano, když si nějaký frajírek pozve domů blbečka, který ale vše myslí dobře, je to sranda.(14.7.2016)

"Ale pozor, já sbírám jen pravé bumerangy. Ne ty napodobeniny které cpou turistům" Hodně veselá komedie která není určená pro blbce.(11.10.2016)

Skvělá zábava od začátku až do konce. Typická ukázka toho, jak může být nebezpečný někdo, u koho čin předchází myšlenku. Francois Pignon dokáže během jednoho večera úplně rozvrátit život sebevědomému nakladateli, který si do té doby myslel, že je nad věcí a že má všechno pod kontrolou.(2.3.2017)

A kdo že je vlastně onen blbec? :) Všichni jsme blbci. Ale ve Francii to posunuli o level dál tím, že o tom natočili celovečerák!. :D(4.5.2017)

Dokonalá komedie kterou jsi může člověk pouštět stokrát a stejně se tomu zasměje. Důkaz toho že k dokonalosti stačí málo. Důležití je nápad, a zbytek se napíše sám XD.(26.3.2018)

1 8 15 21 25 26 27 28 následující >>