Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

Cornello

U filmu se většinou neřídím podle procent na čsfd, teď jsem ale čekal průměrnou Stathamovku. Nečekal jsem nic, dostal jsem horší 4, takže super podíváná. Zase jiný příběh a vcelku velmi zajímavý. Možná ta střílečka v noci u toho domu mohla být dramatičtější, že ji postřelili, že ji unesl chlap, že já nevím co ale neubírá to moc. Nicměné jsem spokojený! ()

mpet

Celkově vzato to je velice solidní akční film, který má vše, co správný akční film má mýt. Solidní souboje, slušné přestřelky a hlavně vcelku dobrý scénář, díky čemuž to není je další bezduchý film jen efektech a střílení. Bohužel se tu ale dostavila jedna pro mě podstatná chyba a to byla nedotažená vedlejší dějová linka o vztahu Phila vs. buranov. Byla totiž rozjetá vcelku solidně, ale nakonec se z filmu prostě vypařila a už to bylo jen o velkolepém finále, kde Phil (Statham) všechny rozseká a zachrání svou dceru. Škoda toho, neboť jinak by to podle mě byla opravdová pecka. ()

tompolicky

Kdo viděl nějaký ákčňák se Stathamem, ví o co tu půjde. Jednoduchá zápletka. On bývalý supertajný agent, vycvičená mašina zabíjení pomocí papírového pytlíku zabije syna největšímu drogovému baronovi v naší sluneční soustavě a ještě ho nechá zavřít na 152let....poté praští s prací a vezme JI.... ONA jeho dcera, která už nemá maminku páč před lety tragicky zemřela a ačje jí sotva 10 umíse rvát jako taťka a navíc mu dohazuje holky jak stará kuplířka....nejraději by byla kdyby se dal táta dokupy s její učitelkou dějepisu...... a ONI , malí slezští drgoví barůnci v místě nového utajeného bydliště agenta a jeho pře pubertální dcery, kteří úúúúplnou náhodou příjdou na to kdo je Statham zač a předhodí ho za malou úplatu uvězněnému drogovému baronovi..... Ten pošle partu zabijáků na Hárlejích co by jim záviděl Reno Rejns a co začne? Ano, bitka, rvačky, honičky, akce, krev, voda, pot a nakonec vše dobře dopadne,.....nebo snad ne? Film s předvídatelným scénářem, nevýraznou hudbou a neoslnivým vedlejším obsazením i přesto se mi líbil, mám totiž Jasona rád. ()

KcarlosK

Taková trochu netypická Stathamovka. Víc se střílí, než fajtuje. Celkem překvapila Kate jako fetka. A Winona se taky ještě dá. Jinak tragický Franco a nevyužitý Grillo. ()

Lew.Ashby

Klasický akční Béčko, kterých bylo v devadesátkách plno. Klasická zápletka, postaveno především na bojových scénách, jen místo Stevena či JCVD se Stathemem. A za tenhle nostalgický nádech jedna hvězda navíc. ()

aneta105

Docela povedený akčňák s dobrým, leč pomalým dějem a slabou akcí, ale jinak klobouk dolů, jsem se docela bavila, herecké výkony nadprůměrné, nálada dobrá a soudrack ok, ale znova usím upozornit na tu slabou akci, čekala jsem víc akce, to mi zkrátka vzít nemůžete, ale i tak si film zaslouží 70%. ()

SNCIS

Jason Statham v akční slátanině. Příběh nijak originální, stejně jako akční scény. Bohužel je to i dost nudné. Výpíchnu asi jen Jamese Franca, toho zm*da jsem mu věřil. - 20%. ()

PowPow

Celý film stojí na opakujícím se schématu Statham někoho nasere - ten někdo ho přijde sejmout - Statham je s prstem v nose zabije nebo zmrzačí. Je vcelku bizarní, jak stačí sebemenší slovní hádka k tomu, aby se do sebe postavy okamžitě brutálně pustily. Navíc je nuda, že Jason má pořád navrch a celý gang záporáků se rozpadá jako domeček z karet. Ani chvilku to nevypadá, že by ho mohli zabít. Připomnělo mi to Stevena Seagala. Akce je bohužel dost zmatená, například když hlavní gangster běžel za dcerou, myslel jsem si, že to Statham běží za tou štětkou. Pokud ale nečekáte nic jiného, než co Stathamovy filmy obvykle nabízejí, budete se bavit. ()

isterion

Prekvapuje ma, že policajt, ktorý odíde do civilu ďaleko od svojej práce, má doma zložky súvisiace s jeho prácou. Na tomto nelogickom prvku je postavená zápletka filmu. ()

Arutha

Najväčší zloduch filmu nechce zabiť Stathama pred očami malého dievčatka a vďaka tomu dáva šancu Stathamovi ho zneškodniť. Nechápavý Statham hovorí zloduchovi, že mu zachránila život lebo ho nechce zabiť pred očami dcéry. Tomu teda hovorím zloduch :D Kým ju pod vyhrážkami smrti posiela späť do auta Statham stojí z prevráteného vybúraného auta pri ňom a dáva mu ranu za ranou :D Ja týchto neohrozených nesmrteľných akčných hrdinov nemám rád a keď už tak aspoň uveriteľnejšie zahraných alebo aspoň s troškou vtipu. ()

medabebe

Neurazí, nenadchne. Krásné béčko pro zaplnění volného odpoledne. Jason si jede to svoje, tak jak to máme rádi, prostě starej, dobrej akčnák. A kdo tvdí opak je smrdutý skunk. ()

Verbudrak

Strašně je na tom cítít, že to psal Sly sám pro sebe. Každopádně Jason jako náhrada zcela uspěl. Jen musím přiznat, že jak jsou v něčem podobným děcka, že se mi na to dycinky blbě kouká. ()

PORTER44

Průměrná akční podívaná s průměrným příběhem který ničím neurazil,J.Statham to zvládnul ,veterán interpolu který je na odpočinku jenže problémy na sebe nedaly dlouho čekat,a jedna rvačka za druhou a pár přestřelek ,dobrá oddechovka. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt