Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

Dont

Jednoduchý akční film pro méně náročné diváky, ale nakonec proč ne. Alespoň si to na nic nehraje a nijak dementní to také není. Obehrané to ano, klasické téma otce drsňáka chránícího rodinu, zkrátka role jak vyšitá pro Jasona Stathama. :-) Bylo fajn taky zase vidět Winonu Ryder. Jen ta vyjížďka na konících tam byla naprosto navíc. ()

TominoLa

James Franco je jako vždy výbornej, ale bohužel Stathamem to ztrácí vše. Agenta bych mu ještě věřil, ale tátu? To ani náhodou. Díky němu je to jen průměrná podívaná. Škoda. 5/10 ()

stuntmanMIKE

Ale jóóó... Je to dobré. Určite ide jednu lepšiu Stathamovku. Slya cítiť v scenári riadne a ja som sa pobavil. Čo by som vytkol je ten "moderný" rozklepaný strih pri bitkách (ten ma sral) a možno ešte pár až príliš veľkých náhod, ale inak to bolo dobré, drsné, nekompromisné a myslím si, že chlap s párom vajec a zmyslom pre spravodlivosť si prišiel na svoje. Nekompromisná jazda za spravodlivosťou, ktorá neurazí, ale pobaví !!!! POBAVÍ !!! tak za tým nehľadajte zase Bergmana... Je to akčný film a vôbec nie zlý... ()

sofiapetra

Scénář napsal Sylvester Stallone - takže to bylo přesně takové, jaké jsem očekávala. O hlavního hrdinu nebylo potřeba se obávat - už jen ta první scénka, v níž jeho malá dcerka dala pěstí špekatému otravovi, který se jí pokoušel sebrat kšiltovku, byla hodně podnětná ... :) ()

OG_Swifty

Prijemnej akcnak pripominajici osmdesatkovy a devadesatkovy klasiky... ex military, dea nadclovek odejde od policie a zije s dcerou v prdelakove, kde se na ne sesypou vidlaci a kde je dozene minulost. Jako vystrizeny z typicky Seagalovky... Statham mi obvykle moc nesedi, ale Stalloneho skola se nezapre a udelal z nej naprostyho sympataka. Zaporaci docela vtipny, hlavne zpocatku "fetacka" Bosworthova s podpantoflackym manzelem. Kritikum vadi plochost scenare a ze film neprinasi nic noveho - ja osobne presne tento typ old-school akcniho filmu vyhledavam a za me spokojenost. ()

dyfur

.....pozitivne bolo,že sa to dalo pozriet a Jason Statham dobre zahral čo mal-pôsobil dôveryhodne a ... to je tak celé...v podstate vzorové B-čko film ,ktorému zdopovedal klasický a veľmi plochý scenár....bývalý policajt odíde a ide "proti všem"...bláááblááá blááá....tie postavy boli vzorovo schematicky napísané a tak isto i zahrané.....ale som po druhej vakcine na covid-mám dobrú náladu....tak za dve hviezdy :))) poznamka pre seba:už viackrát nepozeraj. ()

M.i.k.e

konečně po dlouhé době klasická Stathamovka která si na nic nehraje a nic nevymýšlí.Od samého začátku je jasné,kudy se bude děj ubírat a že Jason po pár odbočkách (tu lepšíc tu horších) konečně zase bude někoho řezat hlava nehlava.Na podobný druh filmu navíc poměrně luxusně obsazené,díky čemuž se nakonec dá prominout i pár věcí,které jsou trošku mimo mísu (složky ve sklepě,...)...80% ()

zbyshek

Tak opět, klasická Stathamovka, akorát okořeněná Jamesem Francem. Což beru jako pozitivní věc. Vždycky se bavím, když v poslední době na začátku příběhu má Jason dlouhé vlasy. Opravdu nevím, za jakým účelem to je, ale rozhodně je to jen k smíchu. Ale celkově mě tyhle filmy nedokážou zklamat, dostanu přesně to, co očekávám. Kupu akce slepenou slabým dějem, který má navodit trochu silnější atmosféru a možná i trochu poškádlit srdíčka obecenstva. Na těch 50% to dá, i díky Rachelle a Winoně. ()

Martin741

Ked vidim v kolonke scenar k filmu napisane Stallone, skutocne sa podla mna neda ocakavat genialita Ymmanuela Kanta, ani ynteleguansky skvost Einsteina, popripade Sergeja Ejzenstajna. V tomto pripade ide o klasicky B-ckovy akcnak, ktoremu chybaju herecke vykony, poriadna skusena rezia, a dejove zvraty. Dejova linia tu akasi je, ale je slaba, mdla a nevyrazna. Statham sa vie bit, ale bitiek je zufalo malo. Dalej Statham je len plocha postava, jednorozmerna, a prestrelky sa vobec nekonaju, toboz uz po vybuchoch niet ani chyru ani slychu. Zaporak James Franco /127 hodin/ sice vie hrat, ale tu predviedol jedno velke hovno. Takze priserne nudny fryler a zbytocnost. 25 % ()

Figu

Jestli to mám srovnat s posledním filmem Jasona Crazy Joem, tak jsem určitě spokojenější! Jak by ne, Homefront je klasická "Stathamovka"! Příběh nám začíná velice nevině kvůli šarvátce skrz čepici. Pro milovníky Stathama, je tedy ta čepka dost důležitou součástí filmu. Poté se z obyčejného hodného tatíka stává smrtící mlátička se splašenými kladivy, která mlátí po palici hřebík za hřebíkem. Musím vyzdvihnout scénku na benzíně, ta je opravdu nádherná! Jediný co mi zase kazí maličko dojem z filmu je opět ta rozklepaná kamera se střihem alá hovno, která mě nehorázně vytáčí! Nicméně na filmek jsem se třepal dlouho jak Startka bez filtru a byl jsem krásně odměněn. 75% ()

Jonash87

Předvídatelná linka, ale když od začátku fandíte klaďasovi, který to nemá lehké, a těšíte se, až si to nakonec se všemi padouchy stylově vyřídí, tak vás to vtáhne a i tohle akční béčko si užijete. A mě to bavilo! ()

BarryLyndon

Škoda toho rozvleklýho začátku. Dost tomu škodí, že se to snaží být civilní. Taky mi to přišlo dost zle sestříhaný, tím podle mne utrpěla linka okolo šerifa. Příchodem Franka Grilla to ale nabere celkem grády. Jako jo, bavil jsem se, ale přeci jen mi tradiční béčkové výplachové stathamovky sednou víc. 6/10 ()

bourec

Při filmu sem si vzpoměl na Není úniku s van Dammem,to byl taky slušně kritizovanej film.Ale je fakt,že člověk kouká a má rád to,co se mu líbí,a na ostatní by se měl vysrat.Ne,jako ten idiot s číslem ve svym zvířecím nicku,kterej tady při každym komentu blije hovna vo druhejch a jejich iq.Film sice áčkem neni,a předvídatelnej,klišovitej je až dost,ale nenudí,herecký obsazení je naprosto v poho,a v záplavě miliónů scifi,komiksů a pseudoartovejch sraček je to docela pohlazení po duši.80%. ()

PROCESOR

Zaujalo mne, že scénář napsal Rocky (pardon S.S.) aniž bych to před shlédnutím věděl, tak na mě dýchli starý dobrý 80tky ala (Rambo, jen projíždím šerife..) a jeden proti celému městečku potažmo systému. Tady je, ale znát, jak Sly dozrává, větší důraz na citovou stranu. Což si myslím, spíš snímku uškodilo. Potenciál mlátičky Jasona nebyl tak plně využit a kromě drsných kukučů toho zas tolik nepředved, jako v jiných filmech. Rodiče mají jít svým dětem příkladem, ale já chci koukat na "akční" film, né na Poštu pro tebe... ()

Juto

Je to priemerný thriller s predvídateľnou zápletkou. Statham ako vždy nesklame, ale scenár je banálny. 5/10 ()

laik_60

scenárovo strašne slabé .. dopredu naplánované predvídateľné, a to nemohli vybaviť s Dannym hneď to máme čakať na ďalší diel (preboha NIE !!!!) len vďaka Stathamovi dávam tejto obligátnej akčňovke dva a trištvrť bodov aj to so sebazaprením. Naviac ak sa dostanete k slovenskému dabingu ako ja na Markíze, ani to nepozerajte. Opotrebované zúfale "hysterické ženské" herecké hlasy ... už by mali dablérske firmy naozaj pomýšľať na výmenu to naozaj nemáme na slovensku viac ako dvanásť ženských hlasov ???? zúfalstvo na entú. ()

panMartin

Tak opět, klasická Stathamovka na kterou jsem si už zvyknul. Sympatické béčko, kterému však malinko podkopává nohy hodně pomalý úvod a také zatraceně málo společný scén Stathama a Franca. Což je rozhodně škoda, protože Statham má opět charismatu na rozdávání a Franco si svého vidláckého psychopata opravdu vychutnává. Jejich závěrečný střet tak mohl mít ještě mnohem větší náboj. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt