Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

chrustie

Strašné bláto. Akční scény hnusné a nepřehledné, scénář nelogický, postavy tupé až otravné. Posledních 10 minut sem to už nemohl dočumět. Český dabing "Skupina Nova uvádí" tomu dal korunu. ()

Centime

Už se dostávám do věku, kdy dělím filmy na žehlící a nežehlící - tedy u kterých se žehlit dá a u kterých ne. Takže ano, u tohoto se žehlit dá, ale těch pár celkem závažných kiksů, které jsem mezi rukávy, límečky a knoflíčky nepřehlédla, mě docela mrzí. Statham byl, co se nakládaček týká, trošku upejpavej a místo Rachelle Lefevre tam mohl hrát klobouk na holi, protože v podstatě neměla co hrát. ()

PamelaJJK

Moderní akční film podle osnov klasické staré školy 80. let. Není divu, když v tom má prsty ikona akčních snímků Sylvester Stallone. Celou dobu jsem si říkal, že bych si uměl v hlavní roli představit právě jeho, případně pány Schwarzeneggera, Van Damma či Willise. Ti by však díky věku (to nemyslím nijak zle) museli hrát dědečka a ne otce. Jason Statham je skvělý pokračovatel jejich tradic a sám už se stal legendou. Že volba padla na něho, kvituji s povděkem. V roli byl skvělý, sympatický a uvěřitelný. Skvěle mu sekundovali James Franco, Winona Ryder i všichni ostatní. Snímek má spád a vyvaroval se hluchých pasáží, vše odsýpá jak má. Stopáž je optimální. Hudba skvěle koresponduje s dějem. Nevyřízený účet je nečekaně vyvážený, všeho je tak akorát. Akorát akce, akorát patosu, akorát hlášek. Tenhle film mi udělal obrovskou radost a myslím si, že by si zasloužil lepší hodnocení. ()

Meow86

Sice akce na jedno použití, ale zas taková trága, jak zde někteří píší, to tedy nebyla. Jedinou 100% trágou byl maximálně Jasonův "hároš" v úvodu filmu. Až jsem si učůrla. Jinak pro nudný nedělní podvečer v práci je to celkem obstojná vzpruha. ()

Vasyl

Málo akční, plný smažek a vidláků a dvojka Statham + Grillo tom vůbec nemusela byt. Myslím jako že není využitej jejich bojovej potenciál. Ty 2 nasazený páky ve vzájemným souboji by se naučily i cvičený opice. Asi to Sly napsal před 30 rokama, kdy to ještě mohl zahrát sám, ale dostal se k tomu až teď, kdy už to (naštěstí) musel hrát někdo jinej. Co mě ale dostalo je Winona. Kdybych uměl psat smajlíky tak sem jebnu takovýho toho s obrovskýma vykulenýma očima, ta ženská vypadá úžasně! ()

Marty_cz

Z počátku velký nádech, ale časem všechno kouzlo nadšení vyprchalo a film zklouznul přesně do kategorie, která je pro nás všechny už známa a film nepřinesl nic překvapujícího nebo dokonce nového. ()

Lucbric

Děj filmu byl docela napínavý, ale trochu předvídatelný. Herecké obsazení bylo super, J. Statham, J. Franco i K. Bosworth jsou úžasní :) ... Každopádně jsem se přistihla, jak jsem si při jednom z rozhovorů mezi J. Francem a W. Ryder řekla: "Co je to za scénář...?" Ten mě docela zklamal.. Celkově to pro mě byl takový lepší průměr, takže 3* + :) ()

lobo87

Jedna z lepších stathamoviek. Uveriteľná, dobre zahraná a realisticky pôsobiaca. Statham tu hrá sympaťáka, ktorému musíte fandiť. Franco si strihol tiež zaujímavú postavu. Film je stavaný na postupnom budovaní napätia a vzťahov a akcia je až na druhom mieste (čo u Jasona nebýva zvykom)... 70% ()

stafino

Jedna z lepších stathamoviek s trochu iným nádychom ako všetky ostatné a to sa mi na tom páči. Nádychom dedinského prostredia a láskou k dcére. 80% ()

Labrio

Nad Homefront jsem se musel dost rozmýšlet jestli dvě nebo tři hvězdy, nakonec za Stathama dávám 3. Celý film je takový to klasický amerikánský klišé o tajném agentovi který v tomto případě podělá celej Motorkářskej gang, kterej samozřejmě obchoduje s fetem. Agent následně řekne už dost a jde do utajení spolu se svou dcerou která se umí svým vrstevníkům bránit stejně jako taťka těm jeho. Celé se to trochu absurdně zamotá, ale pokud hledáte něco kde se solidně zabíjí a nechcete nad filmem moc přemýšlet je Homefront vaše movie. Mimochode James Franco jako Breaking bad vypadá trochu komicky tak snad příště nějakého trochu víc uvěřitelného záporáka. ()

baclajean

Vopred sme vedeli, čo sa bude diať, no napriek tomu mi to nevadilo. Tak, ako Liam Neeson má svoje ustálené typy filmov a scenárov, tak ich má aj Statham. ()

laple

Tohle byl teda pěknej shit. Z nějaký dětský hádky, kdy holka rozbije tlamu nějakýmu pastóznímu prasečímu gynoidkovi, se tam nakonec všichni povraždí ? Velice plytký důvod, aby to takhke vygradovalo, ne ? Ještě navíc jsme to nedokázali stáhnout v originále , takže ten dabing tomu ještě dodal punc vytestosteronovaný soutěže o nejdrsnější hlas v historii lidstva . Na poutích by se mohli inspirovat . Silně mi to připomínalo lákání na Labutě : dámy a pánové , nakupujte letenky !!! ()

brodži

Nemůžu říct, že je to hovadina. To zase tak uplně ne ale na druhou stranu mi to přišlo jako hloupé kliše. A nezměnilo na tom nic to, že se na tom podílel Sly. Prostě jen dobrá podívaná. Nic víc. ()

MiniRecenze

No konečně je tady nějaký pořádný drsňácký akčňák,ve které se moc nestřílí.Správně J.Statham umí svoje protivníky opravdu tvrdě srovnat ručně stručně... I přes jednoduchou až průhlednou zápletku je scénář napsaný dobře,ještě aby ne,však ho psal "Sly".Na "své" si především příjde pánské publikum.S hereckým obsazením se rychle sžijete, k tomu ,když si připočitáte slušnou choreografii a nenamáhavý děj,tak Vám výjde solidní akční snímek.Film má rázné tempo a nehrozí,že by jste se u něj nudili. Zajímavost:Původní námět na tento scénář měl "Sly" na pokračování dalšího Ramba ,ale nějak si to rozmyslel... SOLIDNÍ!!! ()

paradoxman

Na Jasona je spoleh. Když už nefunguje nic jiného, tak on jako absolutní mlátička vždycky. Zde máme navíc naštěstí ujetého Franca, švihlou Winonu a mého oblíbeného trenéra MMA. Jede to jako po másle a příjemná stopáž utěšeně ubíhá, i přes občasné škobrtnutí na retartdérech ve scénáři. Stallone to do příště určitě vypiluje. ()

MrFarmer

První film s ultra kruto přísným Jásonem Stat-šunkou, kterému musím udělat takto nízké hodnocení...Skvělá práce s kamerou i zajímavé prostředí sráží nekompromisně do kolen vlažné tempo, klišoidní příběh, nevýrazný scénář a především nezajímavá a předvídatelná zápletka...Jedna hvězda za Stathama, druhá za kameru, jinak bída bohužel. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt