Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

Mukade

škatule so životne dôležitými dokumentami len tak pohodené "v strede izby"? really? stallone, si somár.......Ďalej, vaty medzi akciami (kratučkými) bolo príliš veľa a aj tie sladké rozhovory s dcérkou, veľa, veľa, too much! stallone, na staré kolená ti mäkne mozog. Smiešne bolo aj ako si statham v pohode polhodinu majstroval v tom "drogovom labáku" až.....kým ho nečapli. Trápne. A záverečná akcia bola o ničom (trocha strieľania, kratučká bitka a....,"prekvapivo", znova plno vaty ,LOL). Chudák Statham ()

Degustant

Tento film som si pozrel pravdupovediac z povinnosti, pretože tam hrá Jason.Do 15. minuty filmu som už vedel, o čom celý film bude, kto koho zabije a ako to nakoniec dopadne.Stallonemu sa podarilo vytvoriť úplne nový filmový žáner, ktorý presne zapadá do sobotňajšieho ´´MEGA KINA´´ na markíze o 20:30.Film čoskoro uvidíme v sprievode iných megahitov, takzvaných Segaloviek... ()

bergeron

prvá polhodinka scenára, totálny výmäk. Dialogy stáli za hovno, hádka pred školou zbytočná. Ono to tá prvá polhodinka tak trošku celé udrbkala. No ale prišiel James Franco s jeho temnou atmosférou, a už to išlo hore. Zrazu zastalo, a scenár sa rozvil, a následné klasické klišé ohlade Jasona. V každom filme všetkých zbije, povie pár hlášok, a je predvídateľný. V tomto filme aspon polhodinku James dodal niečo čo nebolo u Stathama známe. Strach a napätie. To že tam boli hudobné vsuvky typu....teraz klídek chill bro.. nehovorím, ale stálo to za to. Príjemne povedené, ja mám rád Jasona, a aj ked thinkujem, a aj rethinkujem, ono tých 80 PERCENT určite má. ()

Epco

Doslo k spravnej kombinácii, Stallone vie ako to napísať, Statham vie ako to zahrať ,Fleder to natočil a tiež dobre. Obsadenie okolo Stathema vyslovene chrumkave. Takto dobre natočený priam starosvetský akčný film tu už dávno nebol. A ja som zaň vďačný. ()

doogiemus

Je fajn, že Džejson je verný žánru, ktorý mu veľmi pristane. Znova mu to vyšlo. Opäť je drsňákom, ktorý má reflexy robocopa, keď naň niekto vytiahne zbraň; verný hrdina spravodlivosti a rodiny, nevinne zatiahnutý do hier zloduchov. Možno trochu priemerný recept, ale nebolo to zlé. ()

Airon

Keď si človek pozrie obsadenie Homefront zdá sa že by to mohlo opäť posunúť Stathamovky do lepších filmov ako je priemer avšak po prvej ako tak kvalitnej polke sa to opäť prehupne na B-čkovú akciu škoda , Scenár aj réžia moc toho teda nevymysleli , zápletka ktorá sa vykľuje z obyčajnej bitky medzi dvoma deťmi mi teda nepríde moc dobrý nápad. Ešte že sa na súboje Stathama dá stále pozerať, takže pokiaľ ste fanúšik ako ja tohto herca odpustíte scenáru všetko. James Franco ako záporák teda moc nefungoval .Hodnotenie 65% ()

BaseDallas

Bojové scény na jednotku s hviezdičkou, presne takéto surové zaobchádzanie so záporakmi si divák vždy praje. Škoda, že ich nebolo viac, ale filmu to vlastne ani moc neuškodilo. Kupodivu sa Statham neboril hlúpimi dialógmi, ako je to u väčšiny jeho posledných filmov zvykom, a tak vznikla celkom zmysluplná storka, so slušným akčným bonusom. ()

flouny8

Po dvou posledních nevydařených Stathamových počinech (Crazy Joe je opravdu sračka), konečně přišlo něco rozumnějšího. Asi to nenadchne každého diváka, hlavně místní rádoby intelektuální základnu, které hledá na každym akčnim béčku nějákou hlubší myšlenku. WTF? Prostě solidní béčko a Franco jako záporák je v pohodě, Hlavně, když se tváří jako neviňátko, tak mu to musí každej sežrat. ()

Severus007

Děj milionkrát viděný, zpracování... neurazí, nenadchne. Ale mám takový neblahý pocit, že se ze Stathama stává druhý Segal. ()

solver

Tak nevím. Když jsem viděl, jakou pěknou kartotéku nechává Jason, co by bývalý agent DEA, v nezamčeném domě a která jistě neobsahuje nic tajného... věřím, že zbytek byly různé pojistky vtíravých finančních poradců hlavně na schody a smlouva s leasingovkou na to pěkné vozidlo, tak myslím, že to Sylvestr trochu zabil. Venkovský burák se možná chce mstít a tak to bylo poměrně hezky rozjeté, ale do té nadstandardní udávačky s Winonou, která pracuje jako servírka by nešel ani burák, co má varnu... no tvl! Aspoň, že tam byl ten ze Starship Troopers jako šerif. ()

StanleyVanH

Takže klasika. Jason o5 předvedl jaký to je krvelačný zabiják, dokáže si poradit i s víc jak pěti nabouchanci i se svázanýma rukama. Prostě king of fight. Celkem slušné napětí a adrenalin. ()

romero24

Stáhnul jsem, viděl jsem, smazal jsem. Za opakování to nestojí. Statham je fajn, Franco od Apokalypsy v Holywoodu je pro mě zapikovanej, prostě je to ten kluk co se chce vyhonit na McBrida. V 90tých na VHS by mě ten film neurazil. ()

Peroon666

Sorry jako, ale tak nesmyslné dialogy o hovně jsem v žádném filmu fakt ještě nežral...a Statham to sám nevytrhne...bída, smrt a nuda... ()

Michal118

Trochu smutný ale slušně vymyšlený příběh Sylvestera Stalloneho. Snaha vyhnout se problémům se elitnímu policistovi Philu Brookerovi nevyplatí. Potěšil mě ne příliš radostný ale šťastný konec. Filmy s touto tématikou jsou jedny z mojich oblíbených, proto dávám krásných 95%. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt