Daddy's Little Girl

• USA Daddy's Little Girl

Derek je rozvedený muž, ktorý nadovšetko miluje svoju jedinú dcéru. Jedného dňa je jej bezvládne telo objavené voľne pohodené na pláži. Polícia konštatuje znásilnenie a následné umučenie na smrť. Keď už sa zdá, že páchateľ zostane nepotrestaný, Derek úplnou náhodou narazí na stopu. Následné dolapenie vraha spúšťa sled udalostí, na ktoré do smrti nezabudne. (*CARNIFEX*)

venca163

Obsahově to bylo hrozně prázdný, vývoj/motivace/jednání postav přitažený za vlasy a nějaký torture porno mě zrovna nebere. A nic jinýho film nenabízí. To mučení si navíc náš number one dad až směšně nepřirozeně užívá =( (45%) ()

netahlo

Teda tady si protinozci fakt nebrali servitky! Po prvni puli jsem absolutne nebyl pripravenej na to, co prislo. Derek mi zpocatku prisel nepresvedcivej, ale pote, co to vzal do svych rukou, jsem rychle zmenil nazor. Hodne velka odpornost, ale za intenzitu prozitku si jednoznacne ctyri hvezdy zaslouzi. ()

Reanimated

Hodně drsný návod, jak umučit někoho, kdo vás v životě fakt podělal. Jinak scénáristický odpad se zvratem vycucaným ze zadku, který mi osobně rozbil uvěřitelnost celého filmu. ()

sedm.1

Po pravdě řečeno, ten film jsem viděl již před třemi dny, ovšem od té doby mi neustále rezonuje v palici, samozřejmě ale jen v dobrém a pořád dokola si říkám, co za neskutečně intenzivní mazec to bylo. Uf, tuhle podívanou skutečně jen tak z mysli nevymažu, nicméně já bych tu rád podotknul na rozdíl od ostatních ještě jednu věc, kterou tu většina uživatelů, kteří ten film chválí, opomíjejí a já myslím, že je to chyba. Ano, je tedy pravda, že Daddy’s Little Girl se sice pro spoustu diváků, včetně mě, nesmazatelně zapsal do filmových dějin především díky naprosto ultimátně Torture masakru z poslední třetiny filmu, který nelze popsat jinak než jako to nejextrémnější, nejotevřenější a nejpřesvědčivější mučení snad vůbec ve filmových dějinách, a to hlavně díky opravdu až neskutečně profesionálnímu zpracování, kdy se nejedná jako v naprosté většině podobných podívaných o nějaké poloamatérské nevěrohodné šaškování s kvalitou efektů za hranicí směšnosti, zde je totiž ta kvalita zobrazeného mučení naopak na tak vysoké úrovni, že i takové zvrácené hovado jako já jsem si musel dát dvakrát několikaminutovou pauzu, protože to byla fakt mimořádná síla, ze které mi nebylo vůbec příjemně, vše je zobrazováno nekompromisně explicitně, kosti a chrupavky křupou, krev teče proudem, všechno to neuvěřitelně bolí a veškeré ty zvuky a ten řev mučeného, to vše je tak věrohodný, že mi ještě teď běhá mráz po zádech. Prostě neuvěřitelný a především nevídaně profesionálně zpracovaný INFERNO se zatraceně nadprůměrnými efekty, které ze všech ostatních, podobně laděných snímků dělá podívané pro dětska. Každopádně abych se ale vrátil k myšlence, co se v souvislosti s tímto filmem naprosto neospravedlnitelně opomíjí, a to že Daddy’s Little Girl funguje minimálně stejně intenzivně, silně a přesvědčivě i co se týče dalších ohledů, a to že jde zároveň i o velice silně emotivní a dramaticky působivou podívanou, ze které mrazí i z důvodů jiných, než ze zobrazování mučení, tohle prostě nechce zažít žádný rodič a tady jsou veškeré ty pocity a dojmy zachyceny opravdu přesvědčivě a působivě. Chybou by bylo ovšem opomenout i herecké výkony většiny zúčastněných, které též nelze jistě považovat za slabé a oslovila mě i atmosféra filmu, která zde sehrála také svou významnou roli. Tím vším chci zkrátka je konstatovat, že  Daddy’s little girl není opravdu jen primitivní přehlídkou prvoplánového násilí, ten film má i hloubku a myšlenku, má emoce, má sílu, je to prostě skutečně nezapomenutelný filmový zážitek, který tedy asi běžnému publiku nelze doporučit, ale to nic nemění na tom, že se bez pochyb jedná o pětihvězdičkovou záležitost, která si zaslouží ovace. ()

666Carnage

Jo tak tohle bylo jinačí kafe. Silný dramatický příběh, který se rozvine hrozný násilný peklo. Jsem na straně hlavní postavy. Konec je přesně takový jaký jsem chtěl a musím říct, že od půlky filmu to nemusí být pro každého. Snímek mě bavil a musím říct, že jsem tohle nečekal a na to, že to je od neznámého režiséra, tak je to fakt povedený film. 70% ()

Smokey1468

Daddy's Little Girl je hoooodně kvalitní torture horor. Ze začátku film působí jako obyčejné drama, ale poté, co Derek, jakožto otec dívky, kterou někdo unesl a zavraždil, zjistí pachatele, rozhodne se jednat po svém. Není nouze o gore, a samotné mučení je taktéž kvalitní. Jooo, mám rád horory z Austrálie. ()

Wancohoff

jeden z tych lepsich revenge na ktorom mi chybalo azda len zobrazenie mucenia "little girl" pre lepsie sa vcitenie do torture. 75% ()

Silviaxx

Priznám sa, že som toto nečakala! Prvú pol až trištvrť hodinku som tak trochu tápala v tme a nedávala tomu veľkú nádej, to čo však prišlo potom bola doslova pekelná jazda. Daddys little girl si diváka veľmi nenútene predpripraví prostredníctvom vraždy malého dievčatka, ktorá vôbec nie je na kamere. Aj napriek tomu však vo mne vyvolala tak veľký hnus a odpor, že užiť si ten skvelý torture revenge, ktorý nasledoval bolo niečo báječné. Už som prešla viacerými snímkami, ktoré naberali kvalitný torture smer, ale tak z tohto mi padla sánka. Myslela som si, že najhoršie som videla, avšak fantázia uboleného otca, ktorý násilne prišiel o dcéru nemala konca kraja. Celé to rozuzlenie, násilie, predstavivosť - celé to bolo úplne skvelé, bolo z toho cítiť silnú emóciu človeka, ktorý veľmi trpí a vie, že jediné, čo pomôže je pomsta, a to tvrdá! Úplne maximálne som mu fandila a za to ako to ukončil klobúk dolu. Záležitosť, ktorá nikoho nenechá chladným, ktorá je kvalitná! Neskrývam nadpriemerné nadšenie. ()

bozka10

Toto je dôkaz,že aj z malého rozpočtu, amatérskych výkonov,čo sprevádzal celý film,sa dá spraviť aj vďaka dobrej hudbe výborný film.Prva polovica funguje dramaticky a emočne,a funguje parádne,keď daddy odhalí vraha dcéry,začína sa pre brata skutočné peklo.Velke prekvapenie pre mňa.Super. ()

Warhorr

POZOR, MASAKR !!! Tak tohle je to největší gore brutal fucking mučící krveprolití co jsem kdy viděl. Ano, přesně tady si asi člověk řekne ''zlatej středověk''. Jak nejsem fanoušek australských hororů tak tohle mě řádně vystřelilo z gauče. Otci unesou a zavraždí šestiletou dceru. Sám později nachází usvědčující důkaz, chytne vraha a začne ho mučit nejzvrácenějšími a nejděsivějšími způsoby, z kterých se Vám budou ježit všechny chlupy na těle a budete odvracet zrak od obrazovek. A než začnou lidé kritizovat ve stylu: ''Fuj, jak se na tohle někdo může vůbec dívat. Jste zvrácení. Tohle je odporný. Proč se takové filmy vůbec točí ? ''. Položte si vy sami otázku - Co byste udělali kdyby Vám někdo zavraždil zcela nevinné dítě nějakým bestiálním způsobem a vy měli s vrahem pár minut ve sklepě ? ()

Flopik

Koho neodradí až prehnane dlhý úvod dostane jedno z najlepších mučení aké som videl. Áno vyše 50 minút kecania je naozaj dlhých , na druhú stranu zoznámite sa s postavami a pochopíte prečo sa hlavný hrdina chce pomstiť. Určite by sa to dalo však orezať a vyskytujú sa tam aj zbytočné scény. Potom však príde 50 minút mučenia a to je teda fakt brutálne ( trhanie zubov, rezanie prstov, penetrácia, sekanie, pichanie, lámanie). Proste všetko načo si len spomeniete a obrovská pochvala, že je to všetko na kamere. Rozhodne tu teda fandíte otcovi a prajte "obeti" len to najhoršie. Finále veľmi nezvládnuté. ()

Hapretor

Zahráno velmi realisticky, přesvědčivě. Bohužel je takových snímků o mučení velká hromada, takže se tento dosti vydařený kousek ztrácí ... Musím pochválit reakce herců / hereček v jednotlivých scénách ... působily opravdu přirozeně a jako doopravdy ... to velmi přidává na syrovosti a depresivním - hodně depresivním vyznění filmu ... P. S. pachatel hrůzného činu mi byl strašně nesympatický už od samého začátku a přál jsem mu, aby dostal pořádně do držky - a to dostal ... ()

Rathalos

Krajina klokanov opat boduje v tomto zanri a naservirovala brutalnu zalezitost,ktora je samoucelna,mucenie je tu fakt krute,kamera neuhyba,gore efekty su super a pri sledovani cloveka boli cele telo,skoda len toho dlheho rozjazdu,ale aj tak sa jedna o film,ktory sa len tak nevidi,aj ked nie je pre bezneho divaka...:-) ()

Johny M.

Myslim že mam nakoukáno poměrně dost, ale tohle byla fakt síla. Navíc se to zvrhlo úplně jinym směrem než jsem čekal... z amatérsky vypadající depky celkem slušná, naturalistická tortůra. 4,5* ()

Shanen29

Očekávání velké,realita prakticky žádná.Tuctový příběh a ještě ne moc dobře natočený.Ty zvyky většiny režisérů nacpat vše do poslední půlhodiny je špatná volba,jelikož zapnout mozek po hodině skorospánku do venzespánku a přimět ho aby vše ihned vstřebal mě fakt nebaví.A o velké brutalitě nemůže být řeč. ()

Knor

Tak tohle je síla, nic pro slabší dušičky. Jelikož jsem otec dvouletý holčičky, tak jsem s tímhle taťkou soucítil a při pohřbební scéně mi bylo fakt hrozně úzko. A jeho pomstu jsem si užíval stejně jako on, ten chlapík se s tím nesral, to kurva fakt ne. Velice brutální podívaná a pro mě i dost emocionální zážitek. ()

Homerking

Daddy's Little Girl se odehrává v Australském Queenslandu a pojednává o rozvedeném třicátníkovi Derekovi. Derek vlastní obchod se surfařskými potřebami a nejvíc na světě pro něj znamená jeho šestiletá dcerka Georgia kterou nade vše miluje. Jednoho rána Georgia zmizí z pokoje v domě její matky, Derek společně s úřady okamžitě rozjíždí pátrání které vede k šokujícímu nálezu, Georgia je nalezená brutálně zavražděná a znásilněná na plaži. Derek je zdrcen a několik měsíců žije v absolutním smutku, po nějakém čase se náhodně dostane k informacím, které ho zavedou přímo k vrahovi jeho dcery. Derek začne připravovat svůj brutální plán pomsty. Luxusní nízkorozpočtová záležitost kterou můžu jedině doporučit. ()

petrik11

Zbytočne pridlhé, údesný herecký výkon takmer všetkých protagonistov s výnimkou hlavného hrdinu. Inak dej zaujímavý, mučenia malo byť na môj vkus menej. ()