Komediální seriál natočený na motivy života tvůrců Davida Kohana a Maxe Mutchnicka vypráví o dvou celoživotních přátelích a obchodních partnerech, jejichž vztah zasáhne krize, když se jeden z nich zasnoubí. Joe (David Krumholtz) je uznávaný architekt, který vše řeší ne srdcem, ale hlavou, především co se týká jeho milostného života. Přesným opakem je jeho kolega, homosexuál Louis (Michael Urie), jenž je vždy spontánní, plný emocí a má sklony přehánět. Oběma přeje v lásce štěstí: Joe je čerstvě zasnoubený s Ali (Sophia Bushová), krásnou a vzdělanou designérkou šperků a Louis je šťastně zamilovaný do Wyatta (Brandon Routh), veganského zdravotníka, který se podle Louise brzy stane lékařem. Jen čas ukáže, jestli jejich osobní i obchodní pouto vydrží nové vztahy. (HBO Europe)

Olík

Uf, pilot a chápal jsem, proč nebyl seriálu poskytnut větší prostor, než oných 13x20 minut. Excentrický Michael Urie - nesympatická kopie Hayesova Jacka z Willa a Grace, nevýrazný David Krumholtz - ten by neutáhl ani prázdnou kárku z kopce, plastová figurka Supermana Brandon Routh - to snad ani není herec a ultrasexy Sophia Bush - ne, na tu se člověk nedokáže zlobit. Tuctovost, šeď, jednoduchost. Díl druhý, třetí, šestý, desátý.....nevím jestli šlo o sílu zvyku, ale nakonec mi naše rozloučení nezpůsobilo takovou radost, jakou jsem zpočátku očekával. ()

Ozzy2 odpad!

Americké sitcomy padají na samé dno.To nám je cpou zadarmo?tohle nemůže normální TV vůbec koupit! ()

Judy24 odpad!

Po pilotu jsou pro mě zatím Partners sitcomovou tuctovkou, která kdyby neměla aspoň trochu roztomilého gaye, tak by se prakticky nedala sledovat. Umělý smích, který jinak úspěšně ignoruju, mi tady strašně překáží, protože se objevuje v místech, která mi nepřipadají ani trochu vtipná. Uvidím, co druhá epizoda, ale žádnou jiskřičku naděje jsem zatím neobjevila. EDIT: Druhou epizodu jsem nedokázala ani dokoukat. Myslím, že to mluví samo za sebe. ()

Mišísek

Dobře, na Emmy to rozhodně není, ale je to celkem svižná komedie, která rozhodně stojí za ten čas. Opravdu se smějete a navíc herci jsou brilantní. Tenhle seriál si zrušení nezasloužil. ()

DandaPiper

Strašná škoda, že Partners zrušili. Výběr herců je podle mého gusta (Sophia a Michael - OTH/Brooke a UB/Marc). Ale doopravdy mě to bavilo, aniž bych hercům něják přidával. Rád bych dodal a odkázal se tu na nějákého komentátora, že Sophia Bush je daleko déle úspěšnější herečka než jakákoliv z těch dvou z Broke Girls, nemluvě o tom, že je o několik let starší a tím pádem déle na obrazovkách, což znamená, že pravděpodobně Max (seriál nesleduju, nevím kdo to je) napodobuje svými gesty Sophiu a ne naopak! Nejlepší hláška ovšem patří Brandonovi a to ta se Supermanovým podtextem ...Louis/Lois, haha. ()

Lucka07 odpad!

Dívat se na Parťáky nebo vypnout televizi? Vypnout televizi! Michael Urie natolik přehrává spontáního homosexuála, až je to pro mě nestravitelné. ()