Útok na Wall Street

• Kanada Assault on Wall Street (více)

Jim je úplně průměrný Newyorčan, má dobře placenou práci a milující rodinu. Náhle však díky zmařené investici o vše přijde. Jim zuří a rozhodně se pomstít těm, kdo jej o jeho dosavadní život připravili. (Filmbox)

Von Kempelen

Čekal jsem primitivní akční řežbu a dostal jsem zajímavou aktuální studii možnýho dopadu nemocnýho systému na běžnýho občana. Málokdy jsem nějakýmu frajerovi držel palce tak moc, jako v tomhle filmu. Je jasný, že celej problém je neskutečně zjednodušenej, ale to na atraktivnosti a solidním zpracovnání filmu nic nemění. ()

Pohorelda

Celkem zajímavý film, a co mi trochu vadilo je, že to bylo roztahané, některé části mě trochu nudili. Jinak film byl dobrý v tom, že po akční stránce by se to dalo srovnat s realitou, nebyla tam žádná přehaná akce tipu SWAT běhá po celé budově a jeden člověk zabije všechny profi střelce. Celkem realistický plán, jak zabít lidi, až z toho mrazí. Pokud se nudíte a nevíte na co kouknout toto je řešení, ale není to nic bez čeho by nešlo žít. ()

danny79

Prvni 1/2 filmu byla zvladnuta, a splnila presne to co mela. Byla z nic citit ta tiziva atmosfera, bezmocnost a nespravedlnost, litost s hlavnimi postavami a vsem jsem veril, protoze to byla dnesni realita. Bohuzel, v druhe, te akcni casti se film ztratil - dlouhe kamerove zabery na zoufaleho D. Purcell zacaly velice rychle nudit, a jejich cetnost byla tak vysoka, ze jsem je pozdeji uz pretacel, vrazdeni bylo velice neosobni a jejich priprava a provedeni (krom finale), zobrazena rychlou ukazkou planu, pripravy, provedene a stale dokola byla rana do prazdna. Na druhou stranu tomu chybela nepricetnost z Volneho padu. Zaverecne provedeni, kdy Purcell vyjde ven jako obet me ale pobavila. ()

Lamarr

Takhle, že se žije ten propíranej American Dream? Jakože hromada lidí padne na hubu, pak vytasí ze skříně samopal, nakoupí na ulici vedle krámu s rohlíkama pár granátů a jde skládat oučty? OK, výbornej kus, nenudil jsem se ani minutu a pomale čekal na finiš, kterej předčil očekávání. Palec hore, Uwe překvapil! ()

AmikCZ

Krásně popsaný způsob, jak se v USA kvůli tamnímu zdravotnímu pojištění dostat na samé dno díky nemoci blízkého. Závěrečných 10 minut filmu bylo přitažené za vlasy, ale jinak by to bylo na 4 hvězdy jako psychologické drama. ()