pfa

Neskutečnej magor - úředník! Pamatuju si, že to dávali kdysi v televizi, bylo to v létě, a celý sídliště řvalo smíchy. Bomba! [1O/1O] ()

voleman

Jiné díly než tento, podle ČSFD nejzdařilejší sem neviděl. Ze začátku jsem se do stylu humoru který je v tomhle filmu použit musel chvíli dostat, ale poté jsem se až do konce dobře bavil. Je to taková nenáročná zábava, která pro jednou dobře pobaví, ale vícekrát už jí asi vidět nepotřebuji. Každopádně na to že je film z roku 1980 i dnes se u něj vcelku zasmějete a to se musí ocenit. 70% ()

mohamedsfinger

Tak tady mě takhle vysoké hodnocení opravdu překvapilo. Jedna z největších kravin, co jsem viděl... a ještě je to snad každé ráno v devět na Nově. ()

herr_carter

Stejně jako "superúčetní" film třeskutý a humorný - hlavně ale první poloviny, pak už se oběma filmům prostě nemůže podařit udržet nastavenou laťku tak vysoko...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

klúčik

Tento diel z príbehov účtovníka mám najradšej. Zdá sa mi, že je aj suverejne najlepší. Nezabudnuteľné cyklistické preteky, chudnutie v sanatóriu, vdova na pohrebe, práca na lodi sú gegy na ktoré sa nezabúda. Ako komédia 90%. ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé... oujé! Tak tomuhle se říká ztráta iluzí... Jestli o ty své nechcete přijít - v dospělosti na tuhle kultovku našeho dětství raději nekoukejte... Panebože - taková Ftákovina! (:o) (Ale jó - vobčas jsem se zasmál i dneska - ale ty žaludy už z toho smíchy rozhodně neseru! ) Takže studijně zkouknout a pečlivě uzamknout na dalších 20 let doma do trezoru, o těch dalších dílech ani nemluvě...! ()

Tjaden

Některé vtípky jsou sice trapňoučké jak z mateřské školky, avšak naštěstí je převyšují ty lepší. Italové si zebe taky dokážou udělat slušnou prdel (pracovní morálka na samém počátku) a servírují zde mnoho dalšího-krásná dceruška, nebo posedlost televizí. Dříve jsem se u toho bavil více, ale i dneska se to dá řadit mezi zlatou klasiku. ()

Billie777

Asi jsem jediná, ale mě tohle vůbec nenadchlo. Přitom mě italské komedie celkem baví, ikdyž je taky zrovna nežeru ale tohle mě chvílemi nudilo a vůbec mi to nepřišlo vtipný. Naopak. Vysoké hodnocení nechápu, pro mě maximálně 40%. ()

Zagros

Jedna hvězda za jednu povedenou scénu s televizí a ovladačem a ta druhá za další pár ucházejících gagů. Jinak je to víceméně bída, která ničím neoslní. Rozhodně nejde o film napěchovaný humorem od začátku do konce. Vtipnou komedii (i podobou „taškařici“) si opravdu představuji jinak. Další dílek do mého filmového vzdělání je ovšem doplněn a já alespoň vím, že se zbytkem filmů z téhle série nemusím ztrácet čas. ()

Witta

"Během jedné abstinenční krize dosáhl Fantozzi domovního rekordu, když 380x přepnul televizi, za pouhých 26 vteřin" :-)) Komedie, která výborně pobaví i po letech. O tom jaký kult to byl ve své době, není třeba dlouze hovořit. ()

Ebon

Bravůrní bláznivá komedie o strastech i radostech účetního Fantozziho. Vzhledem k tomu, že se i po letech se ženou občas častujeme hláškami z tohoto filmu, tak musím dát minimálně čtyři hvězdičky. Vzpomínky na gagy: „Fantozzi chytil podezření“, „Bavorské karbanátky“ či „Pane účetní, ne tak rychle“ mi ještě nyní při psaní vyluzuji úsměv na tváři a to se počítá. Je to bláznivý, šíleně bláznivý, někdo může říci infantilní, ale mě to přijde super. ()

beba789

Nezapomenutelná komedie u které se vždy zasměju a vždy mě rozveselí.Jediný koukatelný díl série,která se čím dál tim víc blížila k laciným parodiím. ()