Kucndo

Naprosto neokoukatelná zábava, ostatní díly se bohužel na tohle nehrabou :(. Ty gagy jsou fantastické, cyklistický závod naprosto neměl chybu! ()

snatch

Jediný film, který mám s Villaggiem opravdu rád. To množství vtipných nápadů je napoprvé k zalknutí. Moje oblíbená - výlet na lodi se střelbou "holubů" ..... balíme, padáme :)) ()

Berry

Šílená, trhlá, ale především neuvěřitelně zábavná komedie s úžasným Paolem Villaggiem a úžasnými gagy, které přetrvávají dodnes. ()

RedHot

Hned první fór s útěkem z práce sliboval divákovi svižnou a nadprůměrnou zábavu. Bohužel však zbytek filmu úvodnímu slibu nedostál a zatímco v první půlce krátké mezery mezi gagy průměrnými vyplňovaly tu a tam gagy geniální (Fantozzi pojal podezření, Fantozzi sleduje zápas), druhá půle už je o přítomnost těchto úctyhodných zápichů ochuzena a čelní pozici nekompromisně brání gagy hloupé (Fantozzi závodí, Fantozzi maluje na nebe) a gagy trapné (Fantozzi sleduje porno, Fantozzi na lodi). Celkový výsledek této jednoduché rovnice je dost nízký na to, aby mne odradil od jakéhokoli kontaktu s četnými pokračováními. ()

gombarix

Klasické dílo italské kinematografie. Což ho teda nezachraňuje před místy dost přetékajícím pohárem nevkusu a trapnosti. 70 %. (Dívat se na nějaké další díly pak v podstatě nemá smysl, je to vaření ze stejné vody a čím dál horší.) ()

helloween93

Jednoznačně nejlepší díl celé série o účetním Fantozzim. Není nad Cobrama, blázna do cyklistiky nebo hraběte, který Fantozziho a Filinniho "pozve" na svou jachtu.:D Směji se, i když vidím film po desáté.:D ()

BeranSon

Tenhle pan účetní se skutečně vyvedl, celá série je vyvedená, ale tento je zaručeně nejlepší. Humor, i scény jsou snesitelné, Paolo perlí jako vždy. Pro mě každoroční potěšení se na tuto komedii dívat. 8/10 ()

MickeyStuma

Po nepříliš povedených předchozích prvních dvou dílech se Paolo Villaggio po delší době vrátil k postavě účetního Huga Fantozziho, vyvaroval se všech předchozích chyb a natočil snad nejlepší díl celé série. Ucelené scénky s Fantozziho života jsou nezapomenutelné a troufám si tvrdit i nestárnoucí. Gagy se střídají jeden za druhým a divákovu bránici nenechají jedinou vteřinu v klidu. Šampion v přepínání televizních kanálů dálkovým ovládačem v domě, cyklistický závod, údržba lodě a střelba z brokovnice na pohyblivý cíl, nápis na obloze, atd, atd. Komediální snímek u kterého divák zapomene na veškeré trable a výborně si spraví náladu. ()

7ynek

"On žere, on žere"... =D Nesmrtelná klasika. Viděno tolikrát, až se zahřívala VHSka. Fantozzi měl vždycky moje sympatie a jako nastavené zrcadlo světu, to bude fungovat snad vždycky. Důležité poselství je ale u Fantozziho vždycky a to, že máme mít rádi to, jací jsme a když vás někdo miluje, tak je to vždycky výhra. "Muhekl poftotr"... "Fantozzi, to jste vy?" =D ()

panoramix

Nejlepší komedie s Paolem Villagem.Skvělý humor a nezapomenutelné gagy a postavy. Cyklistický závod je prostě "bomba" ! ()

Pořez

Nevím jak dnes, ale tenkrát to bylo "peklo" :o) Humorem ani Jára Cimrman, ani Monty Python. Prostě jen pan účetní, ale špica! ()

pravo

Maléry pána účtovníka je určite jedna z najlepších komédií, aké som mal možnosť vidieť. Paolo Villaggio alias Hugo Fantozzi za pomoci bláznivých až absurdných scénok poukazuje na problémy spoločnosti ( elitárstvo a namyslenosť najbohatších, byrokracia úradníctva...) ako aj na problémy v rodinách (patriarchálny spôsob života – prioritné uspokojenie potrieb otca rodiny) a aj reflektuje na medziľudské správanie (pokrytectvo, klamstvá, neferovosť ako taká...). Samozrejme pre väčšinu pôjde iba o veľmi vtipný film alebo sa im bude zdať naopak málo vtipný, ale ja som v ňom našiel o čosi viac a s dielom PaolaVillaggia som nadmieru spokojný. Scénky vo vlaku a cyklistický závod sa mi vryli najviac do pamäte. ()