World's End (S04E22) (epizoda)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2017, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Zek
  *****

  Zajímavé zakončení, jsem zvědav co nás bude čekat v páté sérii. Jinak doufám a modlím se, aby už Ghost rider dostal vlastní seriál. Kde by se mohl objevit i Blaze na motorce.(18.5.2017)

 • Matli
  *****

  Prostě No Comment, každou vteřinu s Ghost Riderem jsem si užíval jako malej kluk (ikdyž mi v té roli ten herec moc nesedí). Nadstandardní kvalita seriálu se udržela až do posledního dílu série. A ten závěr.....WTF?(18.5.2017)

 • micle21
  ****

  Skvělá série! Jenom doufám, že poslední pátá to zdárně ukončí. Radcliffe mi bude chybět.(18.5.2017)

 • NiaWolf
  ***

  Oproti celé sérii celkem slabý závěr. Bylo vidět, že hlavním účelem tohoto dílu je všechno rychle ukončit bez ztráty kytičky, žádný zvrat se už nekoná (kromě posledních 2 minut). Celkem škoda, jinak celá sezona byla famózní.(19.5.2017)

 • DominikMH
  *****

  Jako.. co na to říct a ten závěr jako.. whaat? Velmi se těším a jsem velmi zvědav co bude v další sérii. Opět krásné momentky s Ghost Riderem.. Jsem moc rád, že Yo-Yo dostala zpět do realného světa Macka. <3 I ta slzička ukápla. A Radcliffe? Ten mi bude hodně chybět. Já si hrozně moc přeji, aby se v 5. sérii objevil zase Hunter a Bobbi. :)(18.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace