World's End (S04E22) (epizoda)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2017, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Prostě No Comment, každou vteřinu s Ghost Riderem jsem si užíval jako malej kluk (ikdyž mi v té roli ten herec moc nesedí). Nadstandardní kvalita seriálu se udržela až do posledního dílu série. A ten závěr.....WTF?(18.5.2017)

Zajímavé zakončení, jsem zvědav co nás bude čekat v páté sérii. Jinak doufám a modlím se, aby už Ghost rider dostal vlastní seriál. Kde by se mohl objevit i Blaze na motorce.(18.5.2017)

Skvělá série! Jenom doufám, že poslední pátá to zdárně ukončí. Radcliffe mi bude chybět.(18.5.2017)

Oproti celé sérii celkem slabý závěr. Bylo vidět, že hlavním účelem tohoto dílu je všechno rychle ukončit bez ztráty kytičky, žádný zvrat se už nekoná (kromě posledních 2 minut). Celkem škoda, jinak celá sezona byla famózní.(19.5.2017)

Jako.. co na to říct a ten závěr jako.. whaat? Velmi se těším a jsem velmi zvědav co bude v další sérii. Opět krásné momentky s Ghost Riderem.. Jsem moc rád, že Yo-Yo dostala zpět do realného světa Macka. <3 I ta slzička ukápla. A Radcliffe? Ten mi bude hodně chybět. Já si hrozně moc přeji, aby se v 5. sérii objevil zase Hunter a Bobbi. :)(18.5.2017)