Reklama

Reklama

Top Gear: Nejhorší auto všech dob

(TV film)
  • Velká Británie Top Gear: The Worst Car in the History of the World
Dokumentární / Sportovní / Komedie
Velká Británie, 2012, 73 min

Jeremy Clarkson a James May se pustili do hledání nejhoršího vozu všech dob. Předvedou vám své favority a také důvody, proč se při výběru nejnepovedenějšího auta dostali tak vysoko... (TV Prima)

Recenze (41)

PAVLIS 

všechny recenze uživatele

Další ze speciálů, u něhož rozhodně nelze čekat nějaké seriózní vybírání nejhoršího auta, ale to už jsem si u speciálů s Clarksonem zvyknul. Neboli ježdění ve špatných, údajně špatných a občas pro srovnání a větší přitažlivost i v dobrých autech, trocha informací o každém z nich, trocha vtipu a nevýrazný závěr. Ale jako odpočinkové video pro automobilového nadšence dostačující. ()

kinghome 

všechny recenze uživatele

Asi nejhorší speciál, který jsem od Top Gearu viděl, samozřejmě až po Apokalypse, to je kapitola sama pro sebe.. Celý je to neslaný nemastný a bez Hammonda to není ono. Jak píše R1CH1E občas jsem se nudil a a párkrát jsem měl chuť přetočit film o kus dál. Celé to zachraňuje závěr, který byl ale předvídatelný po zveřejnění, co s autem udělaj a zase to bylo nedokončený, těšil jsem se na ksicht dotyčnýho a oni to ukončili. Škoda mohlo to bejt o hodně lepší, téma to bylo skvělý. ()

Reklama

Stejšn

všechny recenze uživatele

Tak todle mě teda hodně nebavilo. Spousta laciných trapných kydů. Srovnávat poslední M5 s amerikou ze 70. let a divit se že je těžkopádná? O F-308ce říct, že jede hůř než Golf GTI, přitom byla vyhlášená 5. nej sporťákem 70. let? Lancii Ypsilon nominovat na nejhorší auto kvůli tomu, že se (cituji) "tváří jako kretén"? No já nevím, topgearu nějak dochází dech a vtip. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Výsledek hledání je sice (ne)překvapivě podivný, ale co se od těchto chlapíků dá čekat? S ničím se nepářou, nic jim není svaté. Kdo má Top Gear aspoń trochu nakoukaný ten ví, že tady má forma těžce navrch před obsahem a pointou každého dílu je to, že sranda se dá udělat z čehokoliv, kohokoliv. Pokud jste vlastníkem některé automobilky, nejspíš vás bude iritovat, jak rychle vám CMH mohou srazit prodeje pouhým prohlášením, že by to auto nedali ani své tchýni. Ale mě, majiteli ojeté Laguny...mě to vcelku baví. Tenhle "celovečerák" rozhodně není z nejlepších...spíš je to natažená epizoda klasického TG, ale pořád to pobaví víc, než 99,9% pořadů tuzemské produkce. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele

Další skvělý Top Gearovský film, který úžasně pobaví. I přesto, že s výsledkem zas až tak nesouhlasím, James i Jeremy dokázali královsky pobavit i bez Riche. Nejlepší byl ale i přes to všechno konec, který byl sice předvídatelný, ale prostě skvělý. Je sice pravda, že byl hodně otevřený, ale co, aspoň si tam každý může domyslet své ... ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Vůz, který James May nabourá při parkování s automaticko-manuální převodovkou, je Škoda Octavia. (Nathaniell)

Reklama

Reklama