Reklama

Reklama

Top Gear: Nejhorší auto všech dob

(TV film)
  • Velká Británie Top Gear: The Worst Car in the History of the World
všechny plakáty
Dokumentární / Sportovní / Komedie
Velká Británie, 2012, 73 min

Jeremy Clarkson a James May se pustili do hledání nejhoršího vozu všech dob. Předvedou vám své favority a také důvody, proč se při výběru nejnepovedenějšího auta dostali tak vysoko... (TV Prima)

Recenze (40)

NiaWolf 

všechny recenze uživatele

Podtitul Nejhorší auto všech dob, ale 50 minut z toho plkají o dobrých a kvalitních autech. První půl hodina se vás snaží přesvědčit, že film bude ukázkou špatného provedení aut a nepovedeného designu. Pak ale nastane zlom a Jeremy s Jamesem začnou ukazovat dobrá auta, pak se najednou objeví slet různých aut a vy ztrácíte přehled, kdy mluví o špatném autu, kdy o dobrém a kdy se jen snaží pomluvit oblíbená auta toho druhého. Na konci už jen ukážou dvě auta, která jsou podle nich špatná jen proto, že nějaký jejich předchůdce byl lepší. Dafuq? O jednom autě prohlásí, že je ošklivé (A kde je tedy Multipla?), ale žádnou podstatnou vadu nezmíní. Výběr finalistů-aut hodnotí slovy ,,nejspíš má i špatné jízdní vlastnosti" tak to vypadá, jako by nejhorší auto vybírali zapíchnutím prstu do katalogů aut, protože je už přestalo bavit natáčení. Kdyby se to alespoň jmenovalo Nejhorší & nejlepší auta všech dob, tak by to bylo výstižnější, takhle se jedná pouze o Nejhorší Top Gear DVD všech dob... ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Jako sranda no a Hammond mi tam vlastně ani tolik nechyběl. Postrádal jsem ho až na konci, kdy mu pánové vezli Lexus (pro mě docela překvapivý vítěz finále), docela by mě zajímal ten jeho výraz - mimochodem, Hammond nosí boty velikosti pět.. :D - ale co se dá dělat, neobjevil se. A i když finále bylo rozhodně nejlepší, mě docela dost bavil i zbytek pořadu. May a Clarkson si neustále skáčou do řeči, vyvrací si své názory, dělají si naschvály víc, než dřív a ve dvojici jim to klape. V této chvíli musím zmínit i úvodní scénu před intrem, která je vážně dokonalá... Viděl jsem spoustu zajímavých aut, testy byly vtipné, závody byly vtipné, vzalo se to všechno jakž takž celosvětově a i když bych to možná vybíral trochu jinak, jejich důvody plně chápu. Nebojím se tento speciál TG označit za vysoký nadstandart, tedy obvyklý standart pořadu. Mě to bavilo, opravdu dlouho jsem se tak krásně nenasmál, a to teď na Top Gear koukám vcelku pravidelně. Prostě dobrý, dobrý, dobrý - a i lehce užitečné. 95%, přece jen kdyby tam byl Křeček, mělo by to jinčí šťávu.... ()

Reklama

kinghome 

všechny recenze uživatele

Asi nejhorší speciál, který jsem od Top Gearu viděl, samozřejmě až po Apokalypse, to je kapitola sama pro sebe.. Celý je to neslaný nemastný a bez Hammonda to není ono. Jak píše R1CH1E občas jsem se nudil a a párkrát jsem měl chuť přetočit film o kus dál. Celé to zachraňuje závěr, který byl ale předvídatelný po zveřejnění, co s autem udělaj a zase to bylo nedokončený, těšil jsem se na ksicht dotyčnýho a oni to ukončili. Škoda mohlo to bejt o hodně lepší, téma to bylo skvělý. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele

Další skvělý Top Gearovský film, který úžasně pobaví. I přesto, že s výsledkem zas až tak nesouhlasím, James i Jeremy dokázali královsky pobavit i bez Riche. Nejlepší byl ale i přes to všechno konec, který byl sice předvídatelný, ale prostě skvělý. Je sice pravda, že byl hodně otevřený, ale co, aspoň si tam každý může domyslet své ... ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Výsledek hledání je sice (ne)překvapivě podivný, ale co se od těchto chlapíků dá čekat? S ničím se nepářou, nic jim není svaté. Kdo má Top Gear aspoń trochu nakoukaný ten ví, že tady má forma těžce navrch před obsahem a pointou každého dílu je to, že sranda se dá udělat z čehokoliv, kohokoliv. Pokud jste vlastníkem některé automobilky, nejspíš vás bude iritovat, jak rychle vám CMH mohou srazit prodeje pouhým prohlášením, že by to auto nedali ani své tchýni. Ale mě, majiteli ojeté Laguny...mě to vcelku baví. Tenhle "celovečerák" rozhodně není z nejlepších...spíš je to natažená epizoda klasického TG, ale pořád to pobaví víc, než 99,9% pořadů tuzemské produkce. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Vůz, který James May nabourá při parkování s automaticko-manuální převodovkou, je Škoda Octavia. (Nathaniell)

Reklama

Reklama