Ninja 2: Pomsta

• USA Ninja: Shadow of a Tear (více)
Trailer

Těhotná manželka mistra bojových umění Caseyho Bowmana byla zavražděna. Ztrátou zlomený Casey pomalu ztrácí důvod žít, dopředu ho žene jen neuvěřitelně silná touha po pomstě. Bowman se domnívá, že vrahem milované ženy je obávaný mafián Goro. Na pohřbu se setká s bývalým studentem Nakabarou, který mu nabízí trénink ve své škole bojových umění v Thajsku. Zprvu to odmítá, pak se rozhodne, že tam odjede. Při jednom zápase s Nakabarovým studentem Casey ztratí nervy a začne útočit skutečnými údery. Nakabara ho nabádá, že se musí naučit ovládat své emoce. Aby byl Casey schopen vypátrat a porazit svého protivníka, musí povýšit svoje bojové schopnosti na novou úroveň. (Nova Cinema)

Trailer

Adrian

Florentine s Adkinsom nesklamali a prinasaju bojovku roku a u mna osobne zdaleka vpredu mavaju dozadu smerom k Special ID a aj Tom Yum Goong 2. Bojovka preto, lebo z nej naozaj srsi na divaka krativita v choreografii (a to prekvapivo aj bez Larnella Stovalla), samotne suboje su dostatocne kontaktne, prierazne a tvrde. Strih snazenie ucastnikov nekazi, ale podporuje. B-ckovost deja je tu povinna, rovnako aj herecka prkennost vsetkych zucastnenych, i ked netvrdim, ze to vo vysledku aspon trocha nezamrzi. Velka spokojnost...a teraz mozem uz radostne ocakavat bliziacieho sa krala v tomto odvetvi... Raid 2 :-) ()

Fr

,,CASEY. JSOU TADY JEN DVĚ MOŽNOSTI. BUĎ SPOJÍME SÍLY. NEBO JEDEN Z NÁS BUDE MUSET ZEMŘÍT.…“ /// Poté, co Namiko vodvezou v pytli, nechce Casey jen tak sedět a čučet na flek vod krve. Nadešel čas zanechat za sebou haldu mrtvol a provonět Barmskou džungli kouřem… Zručně provedený béčko i pro ty, což vzpomínaj na dobu, kdy se v černým voblečku proháněl Americkej ninja. Fláknu 3*, páč vzpomínka na starý časy v novým hávu neuškodí… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nechápu, proč mám podstoupit zkoušku ohněm. 2.) Ve skladu se nám začal ztrácet vostnatej drát. 3.) Thx za titule ,,Bac“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

verbal

Už se nemůžu dočkat, až jednou najdou nějakého kataristu, který bude umět i hrát a nebude se lépe vyjímat v růžových, baletních šatičkách v čele úderné falangy na gájprajdu. Ač mi tedy Skot Asskins opět vyhřál obývák a měl jsem při pohledu na něj nutkání vytrhat si chlupy z nosu, depilovat hrudníček a mohutně se nacákát nějakým květinkovým, estrogenovým puchem od Versáčeho, jedná se o příjemně klasickou, dobře natočenou mindžijádu s kulantní taneční choreografií. ()

T2

Rozpočet $2,6miliónaTržby Celosvetovo $543,000▐ Scott Adkins je herecky takmer v tej istej polohe v každom filme ale dobre, pre daný žáner akčný béčkový film to je vyhovujúce, príbeh klasický nástrel, kde nie je čím prekvapiť ale pokiaľ pozrieme na akciu tak tu sa dá pochutnať, akčné kúsky sú prevažne dobre nasnímané a majú slušný zápal, choreografiu, neomrzia ani na x-krát /60%/ ()

Malarkey

Když se spojí Isaac Florentine a Scott Adkins, je o kvalitní bojové scény zaděláno. A na těch se to také zakládá, protože příběh jako takový je brutálně béčkový. Stejně tak, jako některé záběry, které stále potvrzují to, že Isaac se má hodně co učit. Nicméně na druhou stranu, béčko je to tak povedené, že by byla škoda ho tady neohodnotit méně jak čtyřmi hvězdičkami. ()

• Scott Adkins (Casey) si počas natáčania poranil chrbát, a tak ho musel v niektorých scénach zaskočiť kaskadér Brahim Achabbakhe. Vôbec po prvýkrát sa tak stalo, že namiesto Adkinsa vystupoval v bojovej scéne jeho dablér. (m.a.t.o.)
  • Natáčanie filmu prebiehalo v Thajsku a jeho metropole Bangkok. (MikaelSVK)
  • Vo Veľkej Británii bola vydaná cenzúrovaná verzia, z ktorej bol vystrihnutý kohúti zápas. (m.a.t.o.)