Dvojice vyšetřovatelů hledají ztraceného studenta a vejdou do jeho domu, kde naleznou sbírku videokazet. Na kazetách jsou děsivé záběry a vyšetřovatelé si spojují souvislost mezi kazetami a jeho zmizením. (Nivenx)

mosnak

Přiznávám se,že jsem viděl jako první tuto dvojku V/H/S! A vůbec jsem netušil do čeho jdu. Ovšem to co jsem viděl mě docela překvapilo. Sice nejsem fanouškem amatérských hororů natočených "třepavou" kamerou,ale to mě docela dostalo. První příběh je zajímavá duchařina, která člověka zaujme. Druhý příběh je vlastně krátký život právě nakaženého zombíka (a díky GoPro kameře na přilbě to vypadalo fakt zvláštně). Třetí story je asi největší masakr. Sekta plná sebevražedných magorů,kteří vyvolají monstrum,které vypadá něco jako kozel s Radegastem dohromady. A poslední příběh je chaotická sci-fárna,která bohužel výslednému celku body ubere. Je to nezáživné a působí to dost lacině. A hlavně na konci zemře pejsek :-( což se mi nelíbí. Ale jinak... zajímavé... 79% ()

aLPaC

Na rozdíl od většiny mě dvojka oproti jednotce spíše zklamala. Za prvé tajemné oko: Vcelku vydařené = 3,5. Za druhé zombie: Nic moc, zlepšení až ke konci = 3. Za třetí sekta: Nejlepší příběh, navíc nejlepší i kdybych bral příběhy z jedničky. Opravdový vrchol, parádní atmosféra a šílení asiaté = 4. Za čtvrté mimozemšťani: Dost nepřehledné = 3. Spojovací příběh s detektivy je až na ty uměláky na začátku celkem o ničem = 2. Celkově 3, ale počkám ještě na posudek oponenta. ()

Kejf.

Jednicka byla lepsi. Pokracovani je proste az moc morbidni. Ani na ty bramburky jsem nemela sebemensi chut...Pritelkyne byla statecna a dala to do pulky 3. pribehu :D Tady si na svoje prijdou milovnici predevsim zombiku a hektolitru krve, cemuz ja uz posledni dobou moc neholduju, proto me zaujal nejvic prvni pribeh s integrovanou kamerkou v oku. Podtrzeno, secteno, mam to za sebou a prezila jsem... ()

Magika82 odpad!

Ze zvědavosti jsem shlédla tento snímek, co by jiný žánr hororu, než-li je můj šálek kávy. Z počátku jsem byla docela mile překvapena. V půli filmu se mě začínal zmocňovat chuť zastavit přehrávání a film vymazat. Ale...řekla jsem si, dej tomu ještě šanci. Nu, kazeta se zombie prohánějícími se v parku, mne už obrazně řečeno zvedla z křesla. Ovšem kazeta s mimozemskými únosci dětí kameramanů, blboun nejapný s ustřelenou spodní čelistí už vedly ke smazání filmu, zapálení si cigarety na uklidnění a zapřemýšlením nad tím, jak hluboko jsou ještě schopni tvůrci podobných zhovadilostí klesnout ve snaze vytřískat za málo peněz co nejvíce muziky. Zřejmě do doby, kdy jim budou příznivci nelogických, nesmyslupných, ale za to hlavně krvavých pitomostí ochotni platit. Za mne subjetivně si prosím o Odpadkový koš... ()

wampire23

Jeden z najočakávanejších hororov tohto roku. Minimálne pre mňa. prvý diel bol fantastický a dvojka s tvorcami vyššej ligy nechala tušiť, že sa budeme mať načo tešiť. Po vysokých očakávaniach však prichádzajú veľké sklamania. A tak je to aj pri tomto snímku. Čakal som najlepší found footage, aký bol kedy natočený, že budem mať zimomriavky ešte častejšie ako pri VHS1, Nestalo sa. Dokonca by som povedal, že prvý diel je kvalitatívne lepší a strašidelnejší, hravejší a konzistentnejší. Tentoraz sa nám dvojica vyšetrovateľov vydá vyhľadať mladíka, ktorý doma skrýva zbierku VHS so supernatural obsahom. Prvá a druhá poviedka priemer, na ktorý zabudnete skôr ako film skončí. Štvrtá má svetlejšie momenty, ale nad priemerom ju drží najmä prvá polovica. A kráľom je jednoznačne tretia poviedka Safe Haven. Spočiatku nezaujímavá konverzačka o sekte sa zvrhne v extradrsnú jazdu o prežitie. Celkovo je to len niečo nad priemerom, ale kvalite prvého dielu sa to nepriblížilo. ()

Ronaldo79

Jestliže jsem byl nespokojený s jedničkou a její přílišnou kvalitativní kolísavostí mezi jednotlivými nahrávkami. U letošního pokračování jsem byl nahrávku od nahrávky spokojenější, až jsem měl při sledování chuť tomu napálit fullhouse. S-VHS když chce, dokáže být atmosférická, krvavá a brutální. Hodnocení jednotlivých nahrávek Phase I Clinical Trials: 7/10*, A Ride in the Park: 7/10*, Safe Haven: 9/10*, Slumber Party Alien Abduction: 8/10*. ()

Silviaxx

Pre mňa - ducharina pohodka, toto je jediný hororový žáner, pri ktorom sa reálne bojím, čiže som sa musela posmelovať do toho, aby som tú časť stále nepauzovala :D zombie - efekty super, ale ten záver bol nejaký romantický, zvláštna sekta - toto bola asi najväčšia pecka, ktorú som si maximálne najviac vychutnala, jednoducho šialenstvo !!!, marťania - boli tiež fajn, ale na zvieratká vo filmoch som obzvlášť háklivá, takže pri tomto mi až vyhŕkla slza :D hlavná dejová línia ušla :) s VHS2 oficiálna spokojnosť, či už po stránke efektov, nápadov atď :) ()

Flopik

Tak zhodnotím každý príbeh jednotlivo. Prvý ten vlastne počas celého filmu ma dosť nudil.Celý čas som čakal niečo a nič.Ale koniec celkom ušiel 50%. Druhý to jest vidím dosť strašidelné veci pre mňa jednoznačne najlepší pár krát som sa fakt naplašil 100%. Tretí alias Zombie nuda , to ma fakt ani trochu nebavilo 20%. Štvrtý Safe Haven bol v podstate dobrý , aj keď postavený na hlavu.Žeby to bol vrchol filmu nie 70%.A posledný Akta X skôr som sa smial. Nič nevidno , pes ako kameraman stojí za hovno 30%. KoneČné hodnotenie 4* a 75%. ()

Furmi

Trápny duchovia, krvilačný zombies, doslova diabolské rituály, polopostihnutý mimozemšťania, (ne)smrtelný vysokoškolák a párik "dobrodruhov" ochotných si toto všetko pozrieť. Veľmi pôsobivý shit ktorý ale už navždy ostane len obyčajným shitom. Ale pobavilo. 58% ()

Blue.Shark

Lepší, než první díl, pokud vezmu v potaz technické provedení. Kamera už se tak neklepe tolik, a pokud zrovna klepe, netrvá to celý film, takže se nedostavuje akutní potřeba prohlédnout si znovu tu lahůdku, co měl člověk před patnácti minutami k večeři. To je ale asi jediné, co je oproti prvnímu dílu lepší. Jednotlivé povídky jsou totiž opět dost nevyvážené a množství střev a prasáren poněkud překračuje hranici únosnosti, což možná tu lahůdku od večeře stejně z žaludku vyžene (je ale pravda, že už bych si díky VHS pravděpodobně zvládl sám vyoperovat appendix). Pochvalu mohou sklidit pouze dvě povídky, tedy sekta a ufouni. Zbytek je jen klasické bububu bez invence, okořeněné velmi detailní hrou na doktora. Sympatické je, že jednotlivé postavy nebyly tak turbotupé a nepříjemné jako v téměř všech povídkách z prvního dílu. ()

arcticsky

Tentokrát mne od těsně čtyřhvězdičkového hodnocení neodradila ani imbecilní roztřesená kamera. Dosti neotřelé hororové příběhy, nejvíce se mi líbil "cyklistický" příběh... ()

Game90

Horor na ktorý som sa tešil, ničím neurazil, ale ani neprekvapil...tak ako v prvej časti aj tu máme sériu príbehov...Phase I Clinical Trials - hlavný hrdina dostane implantát do oka tzv. kamera v oku, zaujímavý nápad. Ide o duchárčinu, atmosféra dobrá aj lakačky boli - 85%. A Ride in the Park - nádejný cyklista pohrýzený zombie ženou a masaker na oslave....70%. Safe Haven - démonické predstavenie šikmookých bláznov....80%. Slumber Party Alien Abduction - úplne naslabšia poviedka o mimozemšťanoch, cez tú kameru som nič nevidel...50%. ()

fisus

Narozdíl od jedničky,kde byly příběhy poměrně vyrovnané,tady to drží nad vodou SAFE HEAVEN,zatímco ten zbytek je fakt odpad.Je to škoda,protože nápady nebyly špatné,ale nedotažené. ()

johnymdoe

Opět jako u jedničky, nebýt jednoho slabšího kusu v tomto povídkovém filmu, tak to mohlo být i za plný počet. Líbilo, bavil jsem se i chvílemi bál. Duchové, mimozemšťani, zombové i nějaký ty kozeny byly. Nosná linka (Jsem najmutý detektiv abych vypátral studenta, tak mu budu v baráku sledovat videa?!) dosti ubohá. Natočené i zahrané to ale bylo až na malé výjimky dobře. 75% ()

TheTrox

Obrovské překvapení ... asi tak by se dal shrnout dvěma slovy můj zážitek. Jsem moc rád, že po dlouhé době jsem narazil na film točený tímto způsobem, který byl skvělý a nenudící. Když opomenu mimozemšťany na konci, každá "VHSka" se mi líbila a překvapovala. Celkové hodnoceni: 75% ()

Aurus

9/10. První díl byl výborný ale tenhle je přímo perfektní! Příběh je perfektní, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na další díly. ()

mackey

Musím říct, že jsem vcelku zklamanej. Jednička byla parádní, ale tady mi přišlo, že všichni tvůrci dali přednost kvantitě před kvalitou. Subjektivně asi nejlepší třetí příběh (of course), ale to WTF na konci, nevím nevím. K čemu je ale kupa duchů, když nelekaj (logicky), k čemu je zajímavý téma alienů, když jich je milion, a - světe div se - taky nelekaj. Prostě mi to nesedlo, škoda. ()