Další kousek do sbírky Rom-comů. Naštěstí je to podstatně menší cukrkandl s růžovými brýlemi než Love, Rosie, bohužel ale není tak důmyslný a sympatický jako About time. Jako nesporné plus bych viděl rozumně krátkou stopáž a to, že se příběh moc netoulá a drží se ústřední dvojice zuby nechty, žádné odbočky. E.R. Wood je sympatická a svou roli zvládá překvapivě věrohodně. Speedman je bohužel takový tucťáček, ale i tak to funguje. V rámci žánru je to fajn, Wood je kouzelná a její Daisy srdečná. Já si to teda užil, i když na to pyšný moc nejsem. Ale občas tyhle kousky prostě sednou do aktuálního rozpoložení a získají ti tím body navíc...(18.4.2015)

• hiczech

Snad jen konstatování, že tento snímek vznikl naprosto zbytečně. I když jsem se na toto podíval až do konce, tak německý originál je mi pocitově mnohem blíž. A Til Schweiger je se svým Naboso, jako představitel hlavní mužské role mnohem pravdivější. A hlavní ženská role Johanny Wokalek ... to už je teprve zážitek. Kdo zná oba filmy a má mozek v hlavě tak to musí vidět sám. A naprostý souhlas těmito uživateli: adriane9 - Barkku - Felisr - kajda.l - kaylin - TheAuthor(27.7.2017)

Co na to říct? Prostě mě to bavilo každým záběrem. Bavilo aktuálně nemyslím, že jsem se smála jak blbá, ale jednoduše, že to celé fungovalo jak mělo. Na takové ty odpoledne, kdy prostě nevíte co by a nechce se vám dělat žádné povinnosti, nechce se vám ani vstát z postele, tak je nejlepší volbou Barefoot. Určitě jsem si se snímkem nepotykala naposledy a až mě zase popadne podobná nálada, ráda se zastavím na kus řeči.(12.2.2015)

• kajda.l

Když jsem v sedmé minutě zjistil, že se jedná o remake německého snímku Naboso, vjel do mě vztek. Protože se dalo odtušit, že cesta do cíle bude ta nejjednoduší, plytce romantická, nereálná a nablblá. Což se potvrdilo. Scénář debilita. Film má však jednu výhodu a tou je kvalitní Pennova hudba, herecké sympaťáky Simmondse se Speedmanem a hlavně mojí nekriticky oblíbenou E.R. Wood. Že se svým vzhledem do role nezkušené, psychicky labilní panny zoufale nehodila, je věc druhá. Výrazné hlasové přehrávání bylo vlastně místy roztomilé (ne nebylo...nevím kdo Ewan řekl, aby hrála hloupoučkou husičku). Obrovský castingový fail a past na mě, jako diváka. Velmi slabé tři hvězdy a to si to možná ještě rozmyslím. Od (byť kopírovaného) tématu jsem čekal více, možnosti byly velké. 50%(10.3.2015)

Jeeee jaká škoda, že jsem neviděla původní verzi, protože věřím, že by mohla zaujmout ještě o špetku víc. Ale svou roli E. R. Wood podle mě zahrála úžasně. Byla pro mě přesvědčivá a byla krásná. Příběh Barefoot je sladký, je hořký, je vtipný a velmi emotivně zaměřený. Nadechla jsem se a vydechla jsem na konci. Opravdu a upřímně jsem byla z tohoto snímku odvařená a tak lehunce, poponášená.(10.10.2015)