Jeeee jaká škoda, že jsem neviděla původní verzi, protože věřím, že by mohla zaujmout ještě o špetku víc. Ale svou roli E. R. Wood podle mě zahrála úžasně. Byla pro mě přesvědčivá a byla krásná. Příběh Barefoot je sladký, je hořký, je vtipný a velmi emotivně zaměřený. Nadechla jsem se a vydechla jsem na konci. Opravdu a upřímně jsem byla z tohoto snímku odvařená a tak lehunce, poponášená.(10.10.2015)

Co na to říct? Prostě mě to bavilo každým záběrem. Bavilo aktuálně nemyslím, že jsem se smála jak blbá, ale jednoduše, že to celé fungovalo jak mělo. Na takové ty odpoledne, kdy prostě nevíte co by a nechce se vám dělat žádné povinnosti, nechce se vám ani vstát z postele, tak je nejlepší volbou Barefoot. Určitě jsem si se snímkem nepotykala naposledy a až mě zase popadne podobná nálada, ráda se zastavím na kus řeči.(12.2.2015)

Poklidně plynoucí "trochu jiná" romantická trochu-komedie. Dramatem bych to asi úplně nenazvala. Film je to oddychový a do pohody, rozhodně ne nějaká náročná záležitost, jak by si člověk mohl myslet po přečtení obsahu. Nevadlo by mi, kdyby to bylo pojaté trochu vážněji protože téma by si to zasloužilo, ale i takhle se to dalo vidět. Slabší 3 hvězdičky.(25.10.2014)

Filmy takého typu mám naozaj rád - teda také, kde v hlavnej úlohe vystupuje psychicky labilný človek, ktorý má problém zaradiť sa do spoločnosti. Bohužiaľ prvé dve tretiny filmu boli dosť priemerné, keďže to vôbec nepôsobilo tým dojmom na aký to malo spočiatku nábeh. Potom ku koncu už našťastie kvalita filmu rýchlo vzrástla, aj keď zase dospela ku klišé vrcholu. Na rolu psychicky labilnej Daisy sa Evan Rachel Wood naozaj hodila, je super vidieť, že Drew Barrymore má svoje nasledovníčky, pretože práve E.R.Wood mi veľmi pripomína jej herecké začiatky. Čo sa týka príbehu, mal veľmi peknú pointu - a síce, že k psychicky labilným ľuďom sa treba správať ako k rovnocenným, jedine tak budú mať šancu vnímať sami seba ako súčasť spoločnosti.(13.3.2014)

Německý originál jsem neviděla, ale tento americký remake mě okouzlil. Krásný snímek o jednom "obyčejném" klukovi, který se rád zaplétá s holkama i hazardem, a jedné neobyčejné dívce. Tento fešný chalan se jednoho dne seznámí s čistou a neposkvrněnou Daisy Kensington, která však trpí duševní chorobou. Evan Rachel Wood i její přirozená, "princeznovská" krása do takové role zapadly dokonale. Ideální nezávislé komediální drama na letní dny, kdy nemáte chuť na žádné náročné či emocionálně vysilující drama. Snímek má spoustu vtipných i dojemných momentů. Mezi ty vtipné patří kupříkladu scéna, kdy se Daisy seznamuje s Jayovými rodiči, mezi ty dojemné zase scéna "No more phonecalls." Příjemnou, lehce melancholickou atmosféru doplňuje výborný soundtrack.(26.7.2014)