Simako

Nesouhlasím!! Já si myslím, že se to Les Charllots velice podařilo. Skvělá francouzská komedie a skvělá skupina protagonistů. Stará sladká Francie. tedy za pět!! ()

freeeeedom

Francúzska komédia 70tych rokov so všetkým čo k nej patrí. Les Charlots sú sympaťáci a na obrazovke rodení komedianti. A podobne ako filmy s Funesom majú tieto nenáročné filmíky v sebe tú nostalgiu a čaro a preto zabavia aj dnes, hoci nemusia seknúť každému. Ale ja ich proste zbožňujem :o) ()

`barocco

Keby som si Les Charlots nebol opat po rokoch pozrel na DVD tak by tento film bol az za Blaznami zo stadiona. Avsak vdaka opakovanym reprizam v DVD prehlavaci hlavne zo strany mojich deti (je uzasne ze sa na tom bavia rovnako dobre ako my ked sme mali ich vek, 8 - 11) musim dat absolutne hodnotenie. Film ma niekolko velmy podarenych gagov a opat treba len skonstatovat ze dnes uz taky jednoduchy a predsa cisty humor v sucasnych komediach nevidime. Aj ked sa pritom clovek uz nevala smiechom ako za mladi, predsa jeho laskavost pohladi aj dnes. Tato komedia zostarla v mojich ociach naozaj len sposobom tocenia filmu, avsak jeho esprit v nom ostal zachovany az dodnes.... ()

p.a.douch

Les Charlots mimo vojenské prostředí působí stále zábavně. Zatímco u některých filmů Bažantí série jsem jednu hvězdu přidával z nostalgie, zde nemusím. Tenhle film na mě působí směšně ještě dnes. Herecky ho zvedli známí matadoři Michelové Galabru a Serrault. Jinak na čtveřici Rinaldi, Filipelli, Sarrus a Fechner je vidět že posbírali zkušenosti a herecky jsou už taky někde jinde než např. v Bažantech. Zkrátka zasloužených 80 %. ()

rytir1

Nedělám ze sebe chytrého jak Radyo, ale řeknu rovnou Les Charlots jsou prostě legenda francouzských komedií a tahle komedie k nim dozajista patří. ()

miza

Skvělá komedie natočená v éře L.D.Funese bez tohoto komika.V době vzniku této komedie již skupina Les Charlots zářila jako Bažanti. Zde bojují s fenomémem supermarketu a malé prodejny. Jak to bylo nadčasové ukazuje současný stav trhu a boj maloobchodníků o přežití. ()

Bicman

Některé filmy časem ztrácí na kvalitě ale vůbec to není tento případ. Film jsem viděl snad stokrát a vždy mě naprosto dostane! :) "Tak píchačky jdou napřed jo!?" :) Plný počet! ()

rigby

Další ze série a dneska už vlastně klasika mého dětství, kdy jsem tyhle francouzské bláznivé komedie přímo žral, protože podobného tady moc nebylo. A gagy jsou i dnes pořád výborné. ()

Diego75

Perfektní komedie a nejspíše nejlepší film s Les Charlots. Claude Zidi točil v té době jeden skvělý film za druhým a tenhle se mi nikdy neokouká. Každá jednotlivá scénka je zábavná a film je doslova přeplněn nápaditými vtípky. ()

Dvojirakri

Jeee, Žabanti, jak jsem na ně mohl zapomenout?? V dětství jsem měl jejich komedie moc rád, ale časem se nějak vytratili z mého obzoru a zasunul jsem si je jako málo zajímavé filmy francouzské produkce 70.-80.let. V paměti mi z té doby zůstal jen de Funés ale i většina jeho snímků v mé mysli vybledla a humor jím vytvářený mě přestával bavit. A najednou, takový nášup vtipů! Už jen to radostné skákání na posteli jednoho z chlapců, který je nadšený že půjde do fabriky! To je skoro jako já! Potěší skvělá výprava a velká role Michela Galabru. Srandy kopec, k nejvyššímu hodnocení zbývá porovnat s dalšími Žabantími filmy. ()

vykyn

Nejlepší film od Charlots..Všichni supermarketový zlodějíčci by to měli mít jako studijní materiál,jak se dá vyzrát na ochranku a odnést si co nejvíce "suvenýrů"Skvělý Galabru vše podtrhuje. ()

dawexx

Velký bazar je zdaleka nejlepší film od Bažantů. Miloval jsem ho jako malej kluk, mám ho hodně rád i teď jako dospělý jedinec (ehm..). A je bžunda sledovat ty čtyři mamlasy jak zachraňují obchodníkovi Emilovi jeho živnost v boji proti "zrůdným praktikám" megamarketu. Vůbec nejradši mám na Bazaru začátek, jak kluci přijdou o práci. Takhle podat výpověď je snad snem každého z nás. Škoda, že éra těhle komedií už pominula a ani ve Francii, kde se vždycky podobným crazy taškařicím dařilo, už není nikdo, kdo by v tom pokračoval. ()