• Johnny.ARN
  ****

  Tretia a zatial najlepšia časť. Séria začína gradovať. Nielen po emočnej stránke, ale aj čo sa vzťahov týka. Pridal sa prvok strachu, realistického prevedenia, žiadne hrdinstvo. Anikku začína jej práca pohlcovať a stráca rodinu. Stopovanie sériového vraha, spolupráca s policajtmi, záhadné listy a hlavne zvrat v závere, to všetko tomuto dielu vynieslo 4 z 5.(14.4.2013)

 • Dzeyna
  *****

  Už po druhé totální nářez a nejlepší konec. Ovšem tentokrát byl příběh ještě víc nabitý a drastičtější, o to víc, když byl z prostředí levicových stran a hnutí. Opravdu pecka!(3.7.2013)

 • ivanlaris
  ****

  Ešte Nobelov testament tam chýba v zozname... Ten je tuším úplne prvý.(25.3.2013)

 • Terva
  ****

  Rudý vlk - Anikka Bergtzonová (Malin Crépin) novinářka Kvälspressenu vyšetřuje úmrtí novináře z Lulea. Ten psal o bombových atentátech na vojenské stíhačky F-21. K těm však došlo před čtyřiceti lety. Má jeho vražda s tímto článkem o skoro zapomenutém případu něco společného. Anikka odlétá na sever do Lulea, kde pomalu získává materiál na zajímavý článek a hlavně je blízko k odhalení vrahů........ Režie - Agneta Fagerström-Olsson. CITÁT - Vem si svetr, je tam zima.......... Anikka se zaplétá čím dál hlouběji do případu bombového útoku na vojenskou základnu. Má v tom prsty malá místní sekta anarchistů, nebo je to práce jedince, nebo snad Rusů, jak tvrdí vláda? A proč se to po čtyřiceti letech opět vrací? A jak to je z vraždou novináře Bena? Politické krimi, jehož stopy vedou hluboko do minulosti. Zatím jediná stopa je pojítko mezi vraždama, což jsou citáty Mao Ce - tunga, které dostávají oběti den po jejich vraždě. CITÁT - Jednou budete tak chytrá, že vám to ublíží........... Zajímavost - V 55 minutě je vidět na dveřích pověšený plakát k filmu o posledním koncertu skupiny The Band, který natočil Martin Scorsese v roce 1978. Jinak celkem povedá detektivka. Chronologie příběhů - 1: Prime Time, 2: Studio Sex, 3: Red Wolf, 4: Lifetime, 5: A Place in The Sun.(13.3.2013)

 • VLADEK
  ****

  70%.(4.1.2015)

 • - V 55. minutě je vidět na dveřích pověšený plakát k dokumentárnímu filmu o posledním koncertu skupiny The Band Poslední valčík (1978), který natočil Martin Scorsese. (Terva)