Dva výtečníci

• Česko Dva poldové (více)

Bud Spencer a Terence Hill v roli policistů proti své vůli. Nouze a neustálé potíže s mafiány a jinými nepoctivci přivedou Buda do řad policistů, kteří navíc mají tak krásné motorky. V podstatě podobně je na tom i Terence. Brzy však poznají, že služba u policie byla jejich největším životním omylem. Dělají tedy všechno pro to, aby se uniformy zbavili. Ale vždy u nich nakonec zvítězí smysl pro spravedlnost. (Levné knihy)

jarmik

Jen málo filmů jsem viděl tolikrát... V tomto ohledu by poldové patřili do mé top 10 a nestydím se za to :) ()

Stocki

Jeden z nejlepších filmů této dvojice, který obsahuje plno rvaček, skvělých hlášek a výborná je i ústřední melodie. Nudit se tedy určitě nebudete. Film však musíte vidět s původním dabingem ČT, kde v hlavních rolích dabují Svatopluk Skopal a Jan Schánilec. Novější dabing film totálně zničil, hlášky jsou ubohé a neustále přeskakuje hudba. Opravdu je to až neuvěřitelné, jak se dá skvělý film zprasit. ()

bratr.Milan

V jednoduchosti je síla. Pohodový a přímočarý film, který si užijí zvláště tatínci spolu se syny. Tým filmařů kolem slavné dvojice dokázal do zvukového filmu přenést poetiku němých grotesek. To oceňuji. Choreografie bitek je dokonalá, někdy až příliš. Trochu špinavosti a neotesanosti by neškodilo. Načasování (nejen) fyzických vtipů je skvělé, ani scénář není hloupý. Enzo Barboni dokonale pochopil chemii mezi Spenzerem a Hillem a napsal jim film přímo na tělo. Nepitvoří se, ani moc nepředvádí, ale ležérně a chlapsky pohodově sype jednu legendární scénku za druhou a přitom to drží pohromadě a je to jaksi lidsky obyčejné. Ale v tom je právě síla tohoto letního hicu (hitu). ()

RadimFišer odpad!

U tohoto filmu mě napadá jediné. Nuda z nudy pojde. Jediné co bych doporučil lidem co se dívají na toto, aby zažili něco skutečnějšího je jednoznačně. L.A. Přísně utajené... ()

docmen

jeden z mála filmů Buda Spencera a Ternce Hilla, který má slušnou dějovou linii, a není pouze o jejich rvačkách ()

One_Real

alší z řady úžasných komedií dvojky Hill a Spencer. Jako jejich naprostá většina baví od začátku do konce, ať už poněkud zvláštním a suše působícím Spencerovým humorem, nebo Hillovým nadšením. Tihle dva zkrátka nikdy nemůžou být střelou vedle. ()

Heavyman

Můj nemilovanější film s Budem a Terencem z newesternového prostředí. Tolik vyvedených kravin a ran jen tak v jiném jejich filmu neuvidíte. Ničení aut, přepadení policejní stanice, hra na hluchoněmého, bitka na stadionu s Geronimem, návštěva ruské šlechtičny, finální bitka a mezitím hromada keců co mají styl a vtip...tohle všechno v jednom. Je jasný, že ti co nemají tyhle dva v lásce tak tu nic dobrého nenajdou. ()

Joey(1)

jeden z nejlepších filmů dvojky S+H, spousta slušných gagů a tradičně zábavných rvaček... a hlavně nemá chybu ústřední melodie! ()

helloween93

Když se Bud Spencer a Terence Hill dají nedobrovolně k policii, nemůže to dopadnout jinak než vymýcením mafie ve městě. Velmi se mi líbila závěrečná bitka v bowlingárně. Jeden z jejich klasických filmů. ()

Rikky007

Je to jednoduchá komedie, ale kam se na to hrabou dnešní zástupci žánru.... Z repertoáru Hilla a Spencera to lepší. ()

MickeyStuma

Další z řady humorných snímků dua S&H nevybočující ze zavedené šablony a přinášející naprosto vše očekávané. Známé charaktery obou postav, spousta gagů a hlavně rvačky jsou vždy zárukou dobré zábavy, jaké nám tato dvojice může předvést. A tak jak to už bývá, dějová stránka scénáře je jako obvykle plná nesmyslů a nelogičností, ale v tom je právě to celé kouzlo všech zábavných scén. Jestli se jedná o jejich nejlepší film lze hodně těžko posoudit. Každopádně tohle spraví náladu vždy. ()

greenlord

prepadeni, tucnak, spencerova trojkolka, dva postizeni v baru, galina, geronimo, jsem odkojenej whiskou atd. atd. klasika jaxsvin ()

BOURQUE

Opäť jeden veľmi dobrý a pohodový film od známej dvojici. Kultové scény a dialógy, parádne facky, neopakovateľný humor a fantastická hudba. PS: „Ty to povedz, ty máš hlbší hlas! Osobné hodnotenie: 100% (*****) ()

gombarix

Je až dojemné, jak jsou syžety S&H filmů furt na jedno brdo, kterýž dojem je ještě umocněn opakujícími se herci ve vedlejších rolích. Ale na druhou stranu, díky tomu je to pořád stejná bžunda. ()

TostTom

Opět skvělý film, tentokrát o něco delší a s policejní tematikou. No prostě stará dobrá klasika a dvojice Bud a Terence perfektní jako vždy. ()

Liduskaa

Smekám před dalším povedeným kouskem od této dvojice a jestli to tak bude pokračovat tak myslím,že na Floridě bude brzy nedostatek aut:) ()