Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Neměj strach žít, co chceš. Prvním z filmů druhé řady Nevinných lží je komedie o fotbalu i pro ty, co fotbal nebaví. Kryštofovi se nedaří v práci ani v lásce. A tak žije jen pro svou Spartu. Všechno se má radikálně změnit, když nečekaně dostane nabídku, která se nedá odmítnout. Kryštof zapře svoji příslušnost a přijme místo marketingového šéfa Slavie. Co všechno tím ještě ztrácí? V hlavní roli filmu scenáristy Petra Kolečka a režisérky Terezy Vrabelové uvidíme Kryštofa Hádka. (Česká televize)

(více)

Recenze (15)

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pro sparťany a slávisty asi pecka, jenže spousta z nás je s fotbalem trochu dál než jen u "tyvoe já tam vyběhnu a zbiju ho!". Hádkovi toho troubu celkem beru, ale Taclíkovi to trvdý jádro nežeru ani ve snu. Příběhově jde o lehkou komedii, která nemá ale pořádný drajv nebo cokoliv, co by ve 3/4 proměnilo tuhle prostinkou blbůstku v něco fajnovýho. Ale Jana Pidrmanová je hot až na půdu, o tom žádná. ()

claudel 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V tomto případě si přišli na své především pánové a to zase spíše jen ti, kteří sledují sport, prožívají fanouškovství a hlásí se k příslušnosti k nějakému klubu. Fandění a sportem nedotčené jedince tenhle díl nemůže absolutně bavit, my ostatní jsme si přišli na své a náramně se pobavili. Kryštof Hádek exceluje a skvěle mu nahrávají Plesl s Májem. Jana Pidrmanová je tradičně sexy a předvede ukázkovou povrchnost v celé kráse. Patrně nejzábavnější díl celého cyklu. ()

Reklama

Tosim 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

ŽENSKÁ PRSA A PŘES NĚ NÁPIS: O TOHLE BYS CHTĚL PŘIJÍT? Onehdá jsem Petra Kolečka viděl u Karla Šípa a docela mě překvapilo, jak říkal, že píše čisté komedie a to vážno se z ní vyloupne "jen tak." On to musí vědět líp, ale tohle mi připadne jako hrozná blbost - tenhle nejlepší díl Nevinných lží je o fotbalu pouze v základních souvislostech, i o tom, že si člověk má zachovat svou integritu, ale hlavně, že převlékání jakýchkoliv kabátů je špatné a že je lepší mít rád víc lidi, než věci a postavení. Vážné a velmi srandovní, takové spojení tady od legendárních Pelíšků často nebylo!! ()

Haniczka 

všechny recenze uživatele

Dobrej filmík. Škoda jen, že hlavní hrdina je sparťan, že obléká ty podivné tři barvy, z nichž o jedné se ani neví, proč tam je. My však víme, co ta žlutá znamená. Kultivované a hezké prostředí Slavie je ovšem zachyceno vkusně a za to patří tvůrcům velký dík. Možná je to až moc uhlazené, ale co bychom chtěli, od televize. ()

Inozuka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pro mě osobně veliké překvapení. Hořce vtipné cvičení o tom, zda je lepší být zásadový a chudý trouba nebo morálně zkažený pracháč. Vše kvůli větší srozumitelnosti naroubované na dilema sparťana se super kšeftem šéfa slávistického marketingu. Čili lehkou a vtipnou formou pojaté jedno z největších dilemat moderní doby. Moc jsem se bavil a tak trochu se v tom poznal, jen jsem ještě nedošel do bodu, kdy mám odvahu stáhnout si ty kalhoty. Trio Hádek-Plesl-Taclík naprosto zdrcující! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama