Zrádce (E09) (epizoda)

Drama

Česko, 2014, 1 h 20 min

 • Tosim
  *****

  ŽENSKÁ PRSA A PŘES NĚ NÁPIS: O TOHLE BYS CHTĚL PŘIJÍT? Onehdá jsem Petra Kolečka viděl u Karla Šípa a docela mě překvapilo, jak říkal, že píše čisté komedie a to vážno se z ní vyloupne "jen tak." On to musí vědět líp, ale tohle mi připadne jako hrozná blbost - tenhle nejlepší díl Nevinných lží je o fotbalu pouze v základních souvislostech, i o tom, že si člověk má zachovat svou integritu, ale hlavně, že převlékání jakýchkoliv kabátů je špatné a že je lepší mít rád víc lidi, než věci a postavení. Vážné a velmi srandovní, takové spojení tady od legendárních Pelíšků často nebylo!!(4.5.2017)

 • claudel
  ****

  V tomto případě si přišli na své především pánové a to zase spíše jen ti, kteří sledují sport, prožívají fanouškovství a hlásí se k příslušnosti k nějakému klubu. Fandění a sportem nedotčené jedince tenhle díl nemůže absolutně bavit, my ostatní jsme si přišli na své a náramně se pobavili. Kryštof Hádek exceluje a skvěle mu nahrávají Plesl s Májem. Jana Pidrmanová je tradičně sexy a předvede ukázkovou povrchnost v celé kráse. Patrně nejzábavnější díl celého cyklu.(17.4.2017)

 • klukluka
  ****

  Sparťan v žoldu Slavie. Slonková u Babiše. Tenhle svět se už totálně posral. Hlavně nerušte happy endy. Ve filmu a už vůbec ne ve skutečným světě.(31.1.2017)

 • Helmutek
  ***

  Je to pořád "jenom" sport, takže v porovnání s jinejma dílama to lidsky samozřejmě takovou sílu nemá. Vedle třeba Horem Pádem je to ale další zčásti realistická a slušná záležitost z fotbalovýho prostředí, i když i tady se faily bohužel najdou (třeba to jednání na Slavii je udělaný fakt strašně).(14.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace