Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Neměj strach žít, co chceš. Prvním z filmů druhé řady Nevinných lží je komedie o fotbalu i pro ty, co fotbal nebaví. Kryštofovi se nedaří v práci ani v lásce. A tak žije jen pro svou Spartu. Všechno se má radikálně změnit, když nečekaně dostane nabídku, která se nedá odmítnout. Kryštof zapře svoji příslušnost a přijme místo marketingového šéfa Slavie. Co všechno tím ještě ztrácí? V hlavní roli filmu scenáristy Petra Kolečka a režisérky Terezy Vrabelové uvidíme Kryštofa Hádka. (Česká televize)

(více)

Recenze (24)

hrumsrt 

všechny recenze uživatele

Příjemněji pojatý úvod spíše vážnějšího projektu Nevinných lží.. Sportovní fanatismus a osobnostní konflikt v rolích, které drolí vlastní identitu na dvě rozdílné tváře, z nichž nemůže ani jedna fungovat paralelně vedle té druhé.. Zrádce upřednostňuje potěšení majetková nad těmi charakterními, ale přesto si je moc dobře vědom, která jeho duši více nasytí.. Prý ale v Evropě za jedno.. I kdybych se měl stát králem zeměkoule, tak pro tu ledvinami zalitou vodu ruku nezvednu.. Tedy vnitřní nastavení hlavního hrdiny je nepřípustné.. Ale na televizním poli správně Kolečkovské.. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ŽENSKÁ PRSA A PŘES NĚ NÁPIS: O TOHLE BYS CHTĚL PŘIJÍT? Onehdá jsem Petra Kolečka viděl u Karla Šípa a docela mě překvapilo, jak říkal, že píše čisté komedie a to vážno se z ní vyloupne "jen tak." On to musí vědět líp, ale tohle mi připadne jako hrozná blbost - tenhle nejlepší díl Nevinných lží je o fotbalu pouze v základních souvislostech, i o tom, že si člověk má zachovat svou integritu, ale hlavně, že převlékání jakýchkoliv kabátů je špatné a že je lepší mít rád víc lidi, než věci a postavení. Vážné a velmi srandovní, takové spojení tady od legendárních Pelíšků často nebylo!! ()

Reklama

Inozuka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě osobně veliké překvapení. Hořce vtipné cvičení o tom, zda je lepší být zásadový a chudý trouba nebo morálně zkažený pracháč. Vše kvůli větší srozumitelnosti naroubované na dilema sparťana se super kšeftem šéfa slávistického marketingu. Čili lehkou a vtipnou formou pojaté jedno z největších dilemat moderní doby. Moc jsem se bavil a tak trochu se v tom poznal, jen jsem ještě nedošel do bodu, kdy mám odvahu stáhnout si ty kalhoty. Trio Hádek-Plesl-Taclík naprosto zdrcující! ()

Haniczka 

všechny recenze uživatele

Dobrej filmík. Škoda jen, že hlavní hrdina je sparťan, že obléká ty podivné tři barvy, z nichž o jedné se ani neví, proč tam je. My však víme, co ta žlutá znamená. Kultivované a hezké prostředí Slavie je ovšem zachyceno vkusně a za to patří tvůrcům velký dík. Možná je to až moc uhlazené, ale co bychom chtěli, od televize. ()

claudel 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V tomto případě si přišli na své především pánové a to zase spíše jen ti, kteří sledují sport, prožívají fanouškovství a hlásí se k příslušnosti k nějakému klubu. Fandění a sportem nedotčené jedince tenhle díl nemůže absolutně bavit, my ostatní jsme si přišli na své a náramně se pobavili. Kryštof Hádek exceluje a skvěle mu nahrávají Plesl s Májem. Jana Pidrmanová je tradičně sexy a předvede ukázkovou povrchnost v celé kráse. Patrně nejzábavnější díl celého cyklu. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama