Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Neměj strach žít, co chceš. Prvním z filmů druhé řady Nevinných lží je komedie o fotbalu i pro ty, co fotbal nebaví. Kryštofovi se nedaří v práci ani v lásce. A tak žije jen pro svou Spartu. Všechno se má radikálně změnit, když nečekaně dostane nabídku, která se nedá odmítnout. Kryštof zapře svoji příslušnost a přijme místo marketingového šéfa Slavie. Co všechno tím ještě ztrácí? V hlavní roli filmu scenáristy Petra Kolečka a režisérky Terezy Vrabelové uvidíme Kryštofa Hádka. (Česká televize)

(více)

Recenze (24)

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro sparťany a slávisty asi pecka, jenže spousta z nás je s fotbalem trochu dál než jen u "tyvoe já tam vyběhnu a zbiju ho!". Hádkovi toho troubu celkem beru, ale Taclíkovi to trvdý jádro nežeru ani ve snu. Příběhově jde o lehkou komedii, která nemá ale pořádný drajv nebo cokoliv, co by ve 3/4 proměnilo tuhle prostinkou blbůstku v něco fajnovýho. Ale Jana Pidrmanová je hot až na půdu, o tom žádná. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pomineme-li fakt, že je naprostý nesmysl, aby se šéf chtěl zbavit svého zaměstnance tím, že mu doslova věnuje luxusní post, pak je to jinak docela zajímavá povídka. Kryštof Hádek se navíc prezentuje naprosto přirozeným a věrohodně ztvárněním postavy, jak je to u něj obvyklé, takže mu lze věřit každé slovo. Je to mimo jiné i téma toho, nakolik jsme schopni se změnit a potlačit svou přirozenost na úkor cílevědomosti či ziskuchtivosti. Právě díky tomu získává Kryštof zpátky přítelkyni i zvýhodněný sociální status. To, že to lze a je to u člověka celkem běžná věc vidíme denně v politice (mj. kupříkladu po revoluci), ve sportu i v dalších odvětvích. Člověk zkrátka umí předstírat, někdo líp, někdo hůř. Každý z nás někdy předstírá, někteří se tím i živí. Otázkou je, zda je to tak možné dělat napořád. Ale jsem si jistý, že i to některým jde perfektně. Nicméně na příkladu sportu a věčné rivalitě Spartě a Slavii to bylo zobrazeno asi nejlépe, i díky kvalitním hercům a reálnému zázemí. ()

Reklama

Inozuka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě osobně veliké překvapení. Hořce vtipné cvičení o tom, zda je lepší být zásadový a chudý trouba nebo morálně zkažený pracháč. Vše kvůli větší srozumitelnosti naroubované na dilema sparťana se super kšeftem šéfa slávistického marketingu. Čili lehkou a vtipnou formou pojaté jedno z největších dilemat moderní doby. Moc jsem se bavil a tak trochu se v tom poznal, jen jsem ještě nedošel do bodu, kdy mám odvahu stáhnout si ty kalhoty. Trio Hádek-Plesl-Taclík naprosto zdrcující! ()

Tosim 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ŽENSKÁ PRSA A PŘES NĚ NÁPIS: O TOHLE BYS CHTĚL PŘIJÍT? Onehdá jsem Petra Kolečka viděl u Karla Šípa a docela mě překvapilo, jak říkal, že píše čisté komedie a to vážno se z ní vyloupne "jen tak." On to musí vědět líp, ale tohle mi připadne jako hrozná blbost - tenhle nejlepší díl Nevinných lží je o fotbalu pouze v základních souvislostech, i o tom, že si člověk má zachovat svou integritu, ale hlavně, že převlékání jakýchkoliv kabátů je špatné a že je lepší mít rád víc lidi, než věci a postavení. Vážné a velmi srandovní, takové spojení tady od legendárních Pelíšků často nebylo!! ()

claudel 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V tomto případě si přišli na své především pánové a to zase spíše jen ti, kteří sledují sport, prožívají fanouškovství a hlásí se k příslušnosti k nějakému klubu. Fandění a sportem nedotčené jedince tenhle díl nemůže absolutně bavit, my ostatní jsme si přišli na své a náramně se pobavili. Kryštof Hádek exceluje a skvěle mu nahrávají Plesl s Májem. Jana Pidrmanová je tradičně sexy a předvede ukázkovou povrchnost v celé kráse. Patrně nejzábavnější díl celého cyklu. ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama