Noční jízda

Ivan Locke (Tom Hardy) je vzorný otec rodiny a úspěšný podnikatel ve stavebnictví. V nejdůležitějším okamžiku své kariéry zvedne zvonící telefon a rozhovor, který následuje, odstartuje sérii událostí, jež pomalu vnesou světlo do dřívějších mužových tajemství. Jeho kariéra, rodina i duše se zmítá v krizi. Vyjde najevo, jak může jediné chybné rozhodnutí vést k úplnému zborcení pečlivě vybudovaného, záviděníhodného života. (AMC Czech)

Bogrant

Hardy exceluje, a film zachytáva pomerne každodennú situáciu jedného muža. Celé to je krátke, výstižné, ale pravdupovediac, trochu suché a rozťahané, bez veľkých emócií a sympatií k hlavnej postave. V niektorých prípadoch i nudné. Inak ale, režisér a scénárista v jednej osobe to zvládol pomerne slušne, i keď ide o priemerný festivalový film. ()

bambiz

Skvělá studie jednoho chlapa a jeho života na minimálním prostoru. Jak málo stačí k tomu, aby vznikl uhrančivý film. Jen jsem čekala údernější závěr, ale ono by to vlastně přebylo celkový dojem, takže O.K. ()

secko

Nevím jak je možné, že má Locke takový úspěch, když to byla z velké části nuda. Bude to asi tím, že lidé jsou přehlceni filmy plných efektů a tohle je takový osvěžicí vánek v parném letním dni. Určitě tento snímek má něco do sebe, ale v daný moment a napůl znuďené náladě uděluji jen tři hvězdy. Rada na závěr nic od toho neočekávejte a možná si to užijete více. ()

kukillX

Síce som od žánru thriller očakával niečo viac "thrillerovské", ale to asi každý. Každopádne drama je asi jeden z najťažších žánrov pre hercov a Tom Hardy ho zvládol bravúrne a zožral som mu každé slovo, gesto či mimiku, takže klobúk dole. Pozeral som to okolo 11tej, ked už som bol fakt unavený a pri vačšine filmov by som zaspal, no tu sa to nestalo. Pekná ukážka toho, ako sa vie živor obrátiť za 85 minút o 180 stupňov. 4* zaslúžené. ()

Lazy87

Týpek sedne za volant a jede, no a během téhle jeho cesty se mu změní celý život. Co z toho plyne? Musím si pořídit konečně auto. No a k filmu, kdyby tím typkem nebyl Tom Hardy a nešel za svým cílem přes mrtvoly, jak je jeho zvykem, tak ten film by zdaleka neměl takové koule. Ale za mě mírný nadprůměr. ()

rottkiw

Musím říct, že mě film hodně překvapil, nikdy bych nevěřil, že se budu moct dívat s otevřenou pusou na film, kde je pouze jeden herec. Tom Hardy má skvělý hlas, který se dobře poslouchá a neskutečně zahrál svou roli. ()

stevkoI

Celkom zaujimave sledovat ako v takom kratkom case Locke zmeni/prekope svoj zivot "od zakladov". Trochu ma stve prirychli koniec. Co sa udeje na druhy den rano je ponechane na predstavivosti kazdeho z nas. ()

in flames

Nádhera. Ukážka filmového umenia v pravom slova zmysle. Menšinová záležitosť postavená na dokonalom scénari a dialogoch . Atmosferická jazda a jediný cieľ -zachovať sa správne v každej situácii. ()

1normalny

platena reklama BMW X5 vo vybave s bluetooth a navigaciou, aneb. co sa da vybavit dnes po ceste autom, neodkladaj na zajtra a bude to posobit viac managersky! ()

Tunator

Už se mi dlouho nestalo, abych film vypnul po 20 minutách... Nechápu všechny ty onanistický čtyř a více hvězdičkový ocenění. Film odehrávající se v X5, kdy hlavní hrdina telefonuje a řeší betonování. Fakt ultra uchylárna. Hodnocení na ČSFD je už úplně k hovnu... ()

RonnieR

Výborný anglický thriller môže byť aj o dvoch ľuďoch - ale jedným musí byť Steven Knight a druhým TOM HARDY!!! 87%. ()

Frox

Temná a minimalistická One-man show Toma Hardyho na cestě z Birminghamu do Londýna. Jeden z nejtalentovanějších herců současnosti dokazuje své kvality při ztvárnění Ivana Lockeho, který udělal v životě chybu a jede ji napravit. Aneb jak je jednoduché během jediného momentu přijít o veškerou důvěru, kterou jste si léta budovali tvrdou prací. Velice odvážný snímek s jedinou kulisou a hercem, který připomene např. Buried (Pohřben zaživa), či Telefonní budku Joela Schumachera. ()

Tvůrce Gangů z Birminghamu dělá seriál o Ferrari

Tvůrce Gangů z Birminghamu dělá seriál o Ferrari