Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(9)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (28)

6thSun 

všechny recenze uživatele

Sociální zombie drama neboli zombie příběh naruby, kde svině jsou ti živí. První díl se nadechl k impozantní podívané, škoda, že s ním následné dva nestačí držet krok. Přesto jde o osvěžující dílo, jež konečně trochu rehabilituje pověst nemrtvých, kteří nám fanouškům přinesli (nebo přineslY, když rod mužský ŽIVOTNÝ na ně vlastně nelze aplikovat?) tolik zvrácené radosti. 65 - 80% ()

okkac 

všechny recenze uživatele

Třídílná britská minisérie o tom, že i když se vás podaří vyléčit ze zombíka, tak to stále nebudete mít na světě jednoduché a budete se muset snažit, aby vás společnost i ve vašem krapet nemrtvém stavu přijala. 7/10 Druhá série už má 6 epizod, ale pomalu mne to přestávalo bavit se na to dívat. Seriál ani není ukončený, ale pro třetí sérii už obnoven nebyl. ()

Reklama

TeraBum 

všechny recenze uživatele

In The Flesh je vyjimečný seriál. Pokud jste fandové zombie filmů a seriálů, možná ale budete zklamaní, protože akci tu moc nenajdete. Když si přečtete obsah seriálu, můžete zvednout oči v sloup, ale právě hlavní premisa je skvělým prostředím pro vyobrazení reálných problémů. ITF totiž spíše zobrazuje témata, jako jsou deprese, sebevražda, PTSD nebo (a to naprosto nenuceně) i homosexualita. A zobrazuje je zatraceně dobře. A stejně jako v životě, ani tady není nic černobílé. To vše je podbarvené nádherným soundtrackem, kterému vévodí Keaton Henson. Ač je In The Flesh prezentován jako seriál o zombiecích, už dlouho jsem neviděla tak krásně a přesně zobrazené lidství. Moc na mě taky zapůsobil Kieren, o kterém autor seriálu napsal: "He's not gay but he's not straight. He's more in love with a person than the gender." A to je něco, co vidím poprvé a jsem za to neuvěřitelně ráda. Natočeno s citem, nádherný poetický soundtrack, perfektní hlavní představitel. PS: Momentálně se bojuje o 3. řadu. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,, JSEM OBĚŤ SYNDROMU ČÁSTEČNÉHO SKONU. A CO JSEM UDĚLAL V NELÉČENÉM STAVU, NEBYLA MOJE CHYBA.....“ /// Opětovná asimilace shnilejch. Rick a jeho grupa možná přežili, ale vlastně je to jedno. Ti vokousaní totiž nehraj v novým světě žádnou roli. Zato frajeři co vylezli z hrobu…. . Zajímal mě tenhle doplněk k zombie bijákům, byť bylo avizováno, že nejděsivější budou vzpomínky. Vzpomínky a radikální vesnická domobrana. Taky čekáte napětí ve vztahu vůči jedincům, vyhrocený situace….. abych nekecal, vono to tady je, jenže je to takovej ,,cajdáček“, kterej nevtáhne do charakterů ani tzv. vyhrocenejch situací. A tak se z dramatu o návratu do života lidí, z jejichž ,,nedaru“ stal se dar, postupně stává obyčejně, byť normálně vodvyprávěnej příběh. Taky ten závěr, kdy mudrcujou vo tom, že je lepší se vykecat než umřít, nikdo nikam nevytesá. Seriál tak nakonec nepitvá tématiku zombie, ale vztahy v rodině ve vesnici plný idiotů, kteří maj na hlavě máslo. (a můžou bejt rádi, že jim ty 3* dám!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Parchanta jsem nezpopelnil, ale zakopal. A teď mi to ta svině vyčítá! 2.) SYNDROM ČÁSTEČNÝHO SKONU – no a co, ty máš zase kašel! 3.) Thx za titule ,,tarba“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

andalin 

všechny recenze uživatele

První série: 100% Druhá série: 80% Máme nespočet filmů a seriálů vyprávějících o boji lidské rasy při zombie apokalypse. Ale je vskutku zajímavé se zamyslet nad tím, co by se vlastně stalo, kdyby se pro chodící mrtvoly našla vakcína a oni tak měli možnost zařadit se zpět do společnosti. Lidé mezi sebou nechtějí monstra, zatímco nemrtví bojují za svá práva, nicméně ne všichni jsou za jedno. Existují i tací, kteří se vidí jako "nadřazená rasa" a podrobení se nepřipadá v úvahu. V mnoha ohledech mi to připomíná koncept True Blood, kde se upíři s podobným cílem rovněž člení do dvou skupin - první chce dominanci, druhá se chce rovnat obyčejným lidem. Za závěsem všudypřítomného strachu a lží se objevuje nádherná lidskost, s jakou jsem se v seriále už dlouho nesetkala. Postavy mě zaujaly, zápletka je silná, masky jsou realistické, soundtrack božský a z kukuče Luka Newberryho jsem se málem počůrala. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Začiatkom roku 2015 zamietla televízna spoločnosť BBC natáčanie 3. série. Dôvodom bol znižujúci sa rozpočet za posledný rok. (ČSFD)

Reklama

Reklama