Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venalce
  ****

  Seriál o zombie jako analogie rasové problematiky? A proč ne, když je to velice, ale opravdu velice působivé. Pár epizod (možná jen dějových linek) je slabších, pár postav vás bude otravovat, ale jako celek to funguje výborně. Ono začlenit se jako vyléčené zombie do přeživší společnosti je prostě problém, zvlášť když si ti lidé pamatují, jak jste se pokoušeli sežrat, nehledě na to, že tu koluje pochybná droga od ještě pochybnějšího "vůdce" zombíků, šíří se fámy o druhém povstání a ta nová poslankyně má opravdu zajímavé názory na to, co by se mělo s novou skupinou obyvatelstva dělat (a "kupodivu" to zavání nucenými pracemi a ztrátou všech práv).(8.6.2014)

 • andalin
  ****

  První série: 100% Druhá série: 80% Máme nespočet filmů a seriálů vyprávějících o boji lidské rasy při zombie apokalypse. Ale je vskutku zajímavé se zamyslet nad tím, co by se vlastně stalo, kdyby se pro chodící mrtvoly našla vakcína a oni tak měli možnost zařadit se zpět do společnosti. Lidé mezi sebou nechtějí monstra, zatímco nemrtví bojují za svá práva, nicméně ne všichni jsou za jedno. Existují i tací, kteří se vidí jako "nadřazená rasa" a podrobení se nepřipadá v úvahu. V mnoha ohledech mi to připomíná koncept True Blood, kde se upíři s podobným cílem rovněž člení do dvou skupin - první chce dominanci, druhá se chce rovnat obyčejným lidem. Za závěsem všudypřítomného strachu a lží se objevuje nádherná lidskost, s jakou jsem se v seriále už dlouho nesetkala. Postavy mě zaujaly, zápletka je silná, masky jsou realistické, soundtrack božský a z kukuče Luka Newberryho jsem se málem počůrala.(7.8.2014)

 • kinghome
  ****

  BBC prostě umí o tom žádná, ale nikdy bych nepředpokládal, že se pustí do zombie dramatu. Vždy jsem měl BBC spojenou s krimi a trochu tvrdší tématikou. Ono když vezmu In the flesh, tak tam vůbec nejde o to, jestli je někdo zombík nebo ne. Je to čistokrevné drama o klukovi, který se liší a spolek dementů ho prostě nemůže snést. Má to nápad, který tu ještě nebyl, jenže to je zpracované tak čistě, že se tu ten nápad vůbec neprojeví. Já když jsem na In the flesh narazil ,tak jsem věděl, že to je minisérie od BBC a že je na plakátu zombie, kterej vypadá teple. Vůbec jsem neměl chuť se na to kouknout, ale přišla takhle chvíle nudy, tak jsem si řekl, že tomu dám šanci. Jsem rád, protože to má skvělý scénář, ve kterém dominuje úžasný temný konec, který vysvětlí poslední otázky, které si po dobu filmu pokládáte. Navíc je zde použit úžasný střih a zvuk. Hudba je zvolená naprosto skvěle. Jediné co mě mrzelo, bylo obsazení hlavní postavy. Ten kluk prostě neumí brečet, a když se o to pokouší, tak to vypadá jakoby se smál. A neumí ani pořádně zařvat a to vypadá vážně divně. Škoda, myslím si, že mohli vybrat líp. Ale jinak musím zase uznat, že BBC nezklamala, sice to není nic tak skvělého jako Good cop nebo Luther, ale jde u slušné drama se zombie tématikou. Stojí za shlédnutí. 75%(22.4.2013)

 • Morholt
  ****

  Tématicky podobné jako španělsko-kanadské Retornado. I tady se podaří najít lék, který vrací zombie do normálního života a i tady jsou skupiny lidí, kterým nejdou návraty ex-nemrtvých pod nos. V tomto případě jsou to příslušníci milicí, bojujících proti zombie, které ponouká fanatický kněz. A nakonec podobně jako v Retornadu zde není kladen důraz na akční stránku věci, ale spíše na sociální podtext. V případě In The Flesh je vše okořeněno ještě rodinným dramatem. Fandové klasických zombie nářezů si na své asi nepřijdou, ale já se bavil výtečně. 80%(25.6.2014)

 • okkac
  ****

  Třídílná britská minisérie o tom, že i když se vás podaří vyléčit ze zombíka, tak to stále nebudete mít na světě jednoduché a budete se muset snažit, aby vás společnost i ve vašem krapet nemrtvém stavu přijala. 7/10 Druhá série už má 6 epizod, ale pomalu mne to přestávalo bavit se na to dívat. Seriál ani není ukončený, ale pro třetí sérii už obnoven nebyl.(13.4.2013)

 • - Začiatkom roku 2015 zamietla televízna spoločnosť BBC natáčanie 3. série. Dôvodom bol znižujúci sa rozpočet za posledný rok. (Ex1T)