Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(9)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (29)

okkac 

všechny recenze uživatele

Třídílná britská minisérie o tom, že i když se vás podaří vyléčit ze zombíka, tak to stále nebudete mít na světě jednoduché a budete se muset snažit, aby vás společnost i ve vašem krapet nemrtvém stavu přijala. 7/10 Druhá série už má 6 epizod, ale pomalu mne to přestávalo bavit se na to dívat. Seriál ani není ukončený, ale pro třetí sérii už obnoven nebyl. ()

6thSun 

všechny recenze uživatele

Sociální zombie drama neboli zombie příběh naruby, kde svině jsou ti živí. První díl se nadechl k impozantní podívané, škoda, že s ním následné dva nestačí držet krok. Přesto jde o osvěžující dílo, jež konečně trochu rehabilituje pověst nemrtvých, kteří nám fanouškům přinesli (nebo přineslY, když rod mužský ŽIVOTNÝ na ně vlastně nelze aplikovat?) tolik zvrácené radosti. 65 - 80% ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tématicky podobné jako španělsko-kanadské Retornado. I tady se podaří najít lék, který vrací zombie do normálního života a i tady jsou skupiny lidí, kterým nejdou návraty ex-nemrtvých pod nos. V tomto případě jsou to příslušníci milicí, bojujících proti zombie, které ponouká fanatický kněz. A nakonec podobně jako v Retornadu zde není kladen důraz na akční stránku věci, ale spíše na sociální podtext. V případě In The Flesh je vše okořeněno ještě rodinným dramatem. Fandové klasických zombie nářezů si na své asi nepřijdou, ale já se bavil výtečně. 80% ()

evilmind 

všechny recenze uživatele

Rozhodně originální britský pohled na možné důsledky zombie apokalypsy - teda vlastně spíš na svět, kde apokalypsa nenastala, a "částečně zesnulé" je dokonce po patřičné léčby a instruktáži vracet zpět do společnosti. Chvilku to dokonce v náznacích vypadá, že bychom se mohli dočkat nějakého failu v téhle historicky podložené tradiční chybě, ale nakonec dojde jen na nastavování zrcadel v nečekaně dobře natočeném sociálním dramatu. Pro příznivce akčních zombie filmů asi nic moc, ale mě to bavilo. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,, JSEM OBĚŤ SYNDROMU ČÁSTEČNÉHO SKONU. A CO JSEM UDĚLAL V NELÉČENÉM STAVU, NEBYLA MOJE CHYBA.....“ /// Opětovná asimilace shnilejch. Rick a jeho grupa možná přežili, ale vlastně je to jedno. Ti vokousaní totiž nehraj v novým světě žádnou roli. Zato frajeři co vylezli z hrobu…. . Zajímal mě tenhle doplněk k zombie bijákům, byť bylo avizováno, že nejděsivější budou vzpomínky. Vzpomínky a radikální vesnická domobrana. Taky čekáte napětí ve vztahu vůči jedincům, vyhrocený situace….. abych nekecal, vono to tady je, jenže je to takovej ,,cajdáček“, kterej nevtáhne do charakterů ani tzv. vyhrocenejch situací. A tak se z dramatu o návratu do života lidí, z jejichž ,,nedaru“ stal se dar, postupně stává obyčejně, byť normálně vodvyprávěnej příběh. Taky ten závěr, kdy mudrcujou vo tom, že je lepší se vykecat než umřít, nikdo nikam nevytesá. Seriál tak nakonec nepitvá tématiku zombie, ale vztahy v rodině ve vesnici plný idiotů, kteří maj na hlavě máslo. (a můžou bejt rádi, že jim ty 3* dám!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Parchanta jsem nezpopelnil, ale zakopal. A teď mi to ta svině vyčítá! 2.) SYNDROM ČÁSTEČNÝHO SKONU – no a co, ty máš zase kašel! 3.) Thx za titule ,,tarba“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Začiatkom roku 2015 zamietla televízna spoločnosť BBC natáčanie 3. série. Dôvodom bol znižujúci sa rozpočet za posledný rok. (Ex1T)

Reklama

Reklama