Sedmnáctiletá Angelika je proti své vůli provdána za bohatého toulouského hraběte Joffreye de Peyrac, který je nejen o dvanáct let starší než ona, ale má také pověst čaroděje. Svým šarmem a inteligencí si brzy získá Angeličino srdce a zdá se, že jejich šťastný život nemůže nic ohrozit. Jednoho dne je ale Peyrac uvržen do Bastily a upálen na hranici za údajné čarodějnictví. Angelika se uchýlí s dětmi na Dvůr zázraků a s pomocí banditů plánuje pomstu všem, kteří změnili její pohádku ve zlý sen. (Bioscop)

milunech

Bohužel se nemůžu ubránit srovnávání s původní Angelikou a tady je skore jasné. Mne jen těší, že se některé části točili v Telči a můj komparz je tam vidět :) Takže tento film znám ze zákulisí a hlavně také za tu práci, co není vidět dávám hvězdičky. ()

eba

Jako Četník nemůže být bez Funese, Velký blondýn bez Richarda, tak už vůbec nemůže být Angelika bez Michele Mercier a Roberta Hosseina ! A to je asi všechno, co k tomu můžu napsat . ()

andy60

Nepřijde mně to o nic horší, než ta čtyřicet let stará verze, ale také o nic lepší. Film se nijak nepokouší přiblížit historické události a postavy, mnohem víc se soustředí na emoce, city a především na vztah Angeliky a Peyraca. V kontextu s faktem, že se žádné pokračování nechystá, mně z toho vychází zcela zbytečný počin. ()

skockalanova

Jedna z veci, ktore nikdy nepochopim je, preco niekto citi potrebu natocit este az film, ktry uz bol natoceny (a napriek priemernej kvalite sa stal kvoli istym veciam legendou...). To ma dost ovpyvnilo a este to cele bolo nic moc, trochu nuda, trochu otrava. Takze novodobej Angelike az tak nefandim, aj ked velmi ocenujem, ze de Peyrac bol bradaty! ()

eexDon

Für mich - 60%, - /celé takové jakési neslané, nemastné, nijaké, jenom víc erotiky/akce/soubojů a taky se moc nepovedla ústřední dvojka - Nora dobře vypadala a Gérard obstojně hrál, jenomže ten věkovej rozdíl, to někdy bylo jako Angelika a její děda v posteli nebo Angelika a zvíře - stárnoucí zvíře - s citlivou duší/, + /děj se neodchyloval od 1. dílu z 64, Nora byla hezká - jenomže, to je tak asi všecko/, hodnocení - ne moc povedený remake originálu, který je sice také naivní, romantický a ještě vyčpělý, ale také je roztomilý, tohle je jen takové průměrné, nějaká akce, souboje, jedna divná erotická scéna, nic moc teda ()

Onicek

Zklamání! Původní Angelika má své kouzlo, svůj styl. Kostýmy, jak z levného pornofilmu, věkový rozdíl je až přespříliš. Ach jo...proč. ()

MrsAngel

S původní Angelikou to nemá vůbec nic společného, jen název. Původní Angelika je pěkný romantický film, který má své kouzlo i po letech, a to i díky krásné Michèle Mercier a charismatickému robertu Hosseinovi. Hlavní představitelé v nové Angelice se mi vůbec nelíbí, je mezi nimi obrovský věkový rozdíl, není mezi nimi žádná chemie, dialogy jsou příšerné - jak řekla Angelika Peyracovi - dnes splním svou manželskou povinnost, to mě teda fakt rozesmálo, scéna sexu jako z porna, téměř všechny postavy nesympatické, děj to nemá prakticky žádný, je to jakési chaotické, dostává to trochu spád až po zatčení Peyraca. Zaujaly mě jen postavy krále Ludvíka XIV., Filipa de Plessis-Bellière a pes Sorbon. Úplně zbytečný remake. ()

Mygeila odpad!

Na film jsem se dívala bez předsudků. Nezastávám názor, že remaky musejí být špatné. Ovšem tenhle film mě hodně vyděsil. Gerontofilní porno budu mít ještě hodně dlouho před očima. Desgrez s mastnýma vlasama? To jako vážně? ()

Lady_Gaga

Doufala jsem, že pouze název je společný s filmem Angelika. Film jsem shlédla a stále si trvám na tom, že společný je pouze název, protože ta příšernost kterou natočili nemá s "naší" báječnou Angelikou pranic společného. Neříkám, že tato hlavní představitelka není hezká, ale té původní nesahá ani po kotníky. A o ostatním už ani nemluvím. ()

Brroma

film sám osobě by mohl mít hvězdy tři, ale tohle NENÍ Angelika První film má s knihou společných alespoň 70% tento remake asi tak 30% ()

Kaylar

Film s takto nevýhodnou startovací pozici v České republice aby jeden pohledal, řeknu vám. Notoricky známá pětidílná série francouzských filmů z 60. let, která byla stálicí československých kin za minulého režimu, je hodně proslulá - a to jak díky ústřední dvojici, bohaté výpravě i nezapomenutelnému hudebnímu doprovodu. Taktéž český dabing vnímám u původní série jako hodně povedený. Novému zpracování Angeliky jsem přesto šanci dala a snažila jsem se neporovnávat a ke snímku přistupovat vstřícně... bohužel film je dle mého názoru dosti bídný a nepřesvědčivý. Nic na tom nemění ani vhodně zvolené exteriéry. Představitelka Angeliky na mě působila vyloženě nesympaticky a český dabing tentokrát za mnoho nestál. Druhé shlédnutí filmu neplánuji. ()

mdf

Koukat se na to dalo, Nora Arnezeder je fakt pěkná ženská,ale.........je tam to ale.Pokus remake klasické Angeliky až tak asi nevyšel,chybí mi tam ta romantika,stará melodie se tam mihne a exteriéry mohly být lépe vybrané.Konec je snad otevřený pro vrátka dalšímu dílu. ()

angelle

Som veľká milovníčka starej Angeliky, no aj táto adaptácia sa mi celkom páčila. Prekážal mi jedine veľký vekový rozdiel medzi hlavnými hercami (to nemohli nájsť v celom Francúzsku niekoho mladšieho? Museli jej tam dať vtedy už 63 ročného?) ()

dr.Queen

Původní Angelika,ač nemá podle knižní předlohy nic moc společného,je podle tohoto paskvilu nádherná.Herci,hudba,atmosféra.Tento film nemá nic,ani ň. ()

horskejvlk

Stejně asi korektnější jak remake Vinnetoua ale dívat se na to mě nebaví, film je dobrý ale já se nedodíval protože proč? Romantika, krása, kamera a snění vše na úrovni nuda a šeď. Nechci film hanit prostě nic pro mě jdu si pustit pravou krásnou Angeliku do ktré jsem stále zamilován ty vlasy, šaty, ten vosí pas… toť učiněná Venuše ()

KellyB

Jedna hvězda za Jirku Pomeje v roli Drevenej riti. To jsem zajásala:) bohužel za celý film pouze jednou. Zbytek je...ano, zbytečný, jak zde bylo několikrát řečeno. ()

Aileena

Zkratkovité, uspěchané - zejména na začátku mi vedlejší postavy splývaly. Neznat předlohu budu zmatená kdo je vlastně kdo. Co se týče hereckého obsazení, Angelika byla slušná volba, zbytek spíše nevýrazný. Jak tu bylo zmíněno, zcela zbytečný počin a škoda peněz, které mohly být vloženy do smysluplnějšího výtvoru. Snaha nacpat to nejzajímavější z pěti filmů do jednoho se dle mého minula účinkem... ()

Sylviiik

Pokud se nepletu, tak Angelice je 17, tudíž Peyracovi je ani ne 30 let. A hraje ho šedesátiletý muž, jehož charisma je sice ucházející, ale na roli třicetiletého muže se opravdu nehodí. Věkový rozdíl 40 let je mezi herci opravdu do očí bijící, to prostě nejde nevnímat. Proto nemohu hodnotit objektivně, protože při sledování filmu jsem měla pocit, že se dívám na něco úplně jiného než je Angelika. ()

k.rakonos

Njn, původní díly skvělé romanticko-dobrodružné série se napodobit jen tak nedají. A nová Angelika (byť také hezká Francouzka) téměř o 40 let mladší než hrabě ? 🙈 ()

Ziral odpad!

Nevím z jakého důvodu se natáčí nové verze už natočených filmů, které jsou vždy propadáky. Pouze se zvyšují naturalisticky vyvedené surovosti. Zrovna tak propadly filmy Tři mušketýři, Hrabě Monte Christo, Vilém Tell atd. Jinak Angelika byla pěkná děvka, která dala všem, mimo krále ! ()