Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

TommyDiamond

A já myslel, že to bude něco na způsob van helsinga. Že vin diesel bude někde ve středověku bezmyšlenkovitě kosit čarodějnice na kila. Že to bude řezba do poslední minuty. No a ono to po nadějnejch i když předigitalizovanejch deseti minutách skočí o 800 let kupředu přímo do přítomnosti, kde to má vizáž i průběh percyho jacksona skříženýho z městem z kostí. Navíc co postava to exot. Co tam dělal třeba M. Caine? Přišel tam umřít? A co E.Wood? A co ten divnej vousatej rasputin? Hrůza. Ani sám vin diesel nepůsobí v přítomnosti moc přesvědčivým dojmem. Celkově jsem z filmu zklamán a dám za to skoro béčko jednu hvězdu. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Pro někoho prokletí, ale mě by se líbilo žít 800 let, pokud bych neměl 90 a parkinsona :D Byla to hovadinka, ale zábavná s pěknými efekty. ()

Dragoh

Levný scénář, který prokoukne snad každý. Tento snímek však pučí originalitou, a prolínání času je v něm popsáno dokonale. Film však postrádá jakýkoli hlubší význam a je jakýmsi způsobem "příliš moderní" - do filmu mi nesedl přílišný obsah pušek a výbuchů, ale také laciné a klišé bojové scény. ()

Maniik88

Občas dostanem chuť na akčné Bčko a chcem len tak bezmyšlienkovite pozrieť tlupu brutalistov rezajúcich zbesilé čarodejnice. No. Prvú tretinu filmu som čosi také aj dostal a v podstate ma to bavilo. No potom sa akosi tempo vytratilo, Diesel sa oholil a museli sme sa tak pozerať do konca filmu na toporný krompeľ ako sa snaží hrať nejaké emócie či čo. Tento raz pokusy o nejaký príbeh a vzťah boli skôr na škodu, záver bol nezvládnutý a ostal som skôr sklamaný ako pobavený. Ale prišla jedna čerešnička na torte a to song Ciara - Paint It, Black počas tituliek, super. ()

Shitonit

Guláš. Nádherně barevnej, promakanej film, chvílema něco jako Avatar smíchanej s Matrixem, asi nejdivnější Diesel, ale pořád se na to dá koukat. Moderní píčovina, řekl bych. Hodně zajímavých chvilek, i docela dost, skoro až dost totálních kravin. Ale je to takový hezky barevný, chvílema apolkalyptický, co se o tom dá tak ještě napsat... Guláš.Šíleně barevnej guláš, plnej snad všeho. ()

Lavinia

Příjemný oddych, klasické zpracování věčného tématu, kdo čeká zázraky, ať nechodí na filmy, ale na kázání. Náš hrdina po staletí loví čarodějnice (ty zlé) za asistence pochybné církevní organizace, jeho hlavní problém je jakási čarodějnice nula, která ho učinila nesmrtelným, aby se znovu mohla zrodit. O což se snaží v tomto filmu. Logicky bezúspěšně. Samozřejmě blábol, ale co dnes není blábol. Doporučuji. ()

Scraffy

Priemerná akčná fantasy magória, ktorú drží okrem slabučkého príbehu skvelý Vin Diesel. Keby ho nebolo, tak by to dopadlo katastrofálne. ()

papadoce

Má to skvelé obsadenie (Diesel, Caine, Woods), slušný nápad, ale tak nejako tomu čosi chýba a to najmä grandiózne finále. A to je dôvod prečo sa to bude hýbať v modrých. Chcete dôvody prečo si to pozrieť? Za prvé, dá Vám to dôvod pozrieť si Čarodejnice zo Salemu, za druhé, dabovaný Vincent Nafťák má sikavky, za tretie, stiahli ste si to pred rokmi a nasledovalo to podľa abecedy, za štvrté, hrajte hru kto nájde žirafu. Inak dá sa pozrieť, ale je to taký občas lepší občas slabší priemer. Potenciál nevyužitý, asi ho zjedli čarodejnice. Abraka dabra, čáry máry, Nafťák a Frodo strigy páli, hókus pókus raz dva tri, daj tri hviezdy teraz ty. Bu. ()

ANTYCHRYST

Nemůžu si pomoci ale Vin Diesel se mi do té role fakt nehodí..stejně jako naprosto zbytečný Elijah Wood.. tyhle 2 bych rozhodně vyměnil..Naopak mladá čarodějka sympatanda..animace čarodějnic a efekty v pohodě. Jen to obsazení mi nesedelo 60% ()

toty

Ako vôbec to nebolo také zlé pane Eisnere. Miestami mi to trošku pripomínalo čarodejovho učna. Namiesto Wooda mohli radšej obsadiť niekoho iného... Ale čo už, za 3. ()

TonyStark

Půjdu proti proudu a spíš ten film pochválím.Podle komentářů pode mnou je to tady nejspíš samej špičkovej kritik z Karlových Varů. Navíc od sebe spousta lidí opisuje a to je fakt zlo. Že se od Vina Diesela coby nesmrtelného lovce čarodějnic a režiséra co má na kontě několik TV sraček, nedají čekat zázraky je snad každýmu jasný, ne? Na tenhle film do kina jdu, když chci vypnout a trochu zrelaxovat a ne,když si chci hrát na kritika....Film jako celek je docela sympatickej a nějaký ty nedostatky k tomuhle tisíckrát provařenýmu čarodějnickýmu žánru hold patří. Rád bych vyzdvihnul spešl efekty, Michaela Caina a jeho hlášky a samozřejmě luxusní zrzku Rose Leslie. Na truc dávám čtyři hvězdy a zaklínám Hollywood, aby udělal ještě 665 pokračování. ()

otilrak

Nechápu na co si tady všichni stěžují! Je to Béčko? Je! Příběh a dialogy béčkové? Ano! Splňuje film co slibuje? Ano! Člověk nepřemýšlí a vypne. Podle mě dobrej film na odreagování. ()

Vocoun

Škoda nevyužitého potenciálu. Ono sice těch čarodějnických filmů je poslední dobou relativně dost, ale o nesmrtelném lovci a vyvažování míru toho zas tak moc není. Bohužel ovšem Diesel se zřejmě nemohl rozhodnout, co chce točit. Občas se totiž stylizuje do takové Riddickovské cool akční sféry, ale jindy bohužel hraje na emoce a snaží se o nějaký dramatický výkon, na který ( při vší mé úctě k němu) prostě nemá herecké vlohy. Výsledkem tedy je, že film chvíli vypadá jako takový akční a efektový nářez, ale o pár minut později se začne hrát na nostalgickou vlnu a taky se hodně filosofuje. Viděl jsem to tedy v kině a neodcházel jsem úplně zklamaný, spíš takový pocit, že je to opravdu škoda. Soubojové fáze se mi docela líbily, efektově to taky nebylo špatné. Vin v akčních polohách výborný, Caine potěšil, Rose Leslie rozhodně neurazila. Jenom ten Wood byl opět totálně na facku, bože jak já ho nesnáším, aspoň dopadl jak zasloužil. Problém prostě je ve špatném vystavění toho světa a nevyužití detailů ( větší popis organizace, té rady čarodějnic, nějakých zákonů), prostě víc to provázat. Poslední souboj už je trochu wtf a docela dost jednoduchý na můj vkus, ale až taková degenerace to nebyla. Potěšil ohnivý meč, pár efektů a pár hlášek. Takže když to shrnu, bohužel film, který zůstal na půl slušné fantasy a na půl podprůměrné drama. Ale zas tak hrozné to nebylo a v rámci žánru se to dá zařadit výše, určitě lepší než třebas Sedmý syn. Takže takové průměrné 3 hvězdy a to za Diesela, vizuální stránku a pár slušných scén. 3* a 62% ()

Guran

Vin Diesel konečně také v jiné roli, než Doma Torreta. Ale připadá mi, že poslední dobou je v každém svém filmu úplně stejný. I zde, jakoby to byl zase Torretto, akorát na lovu čarodějnic. Děj není vlastně nic nového. Zvraty jsou předpokládané, herci stereotypní. Do půlky filmu je snímek koukatelný, po něm začíná ztrácet dech a tento mix. hororových postav vás pomalu začne nudit. Propadák to není, dalo se to vidět, ale zázrak to také v žádném případě není. ()

george82

No upřímně jsem čekal víc mystična, magie, více toho staro(středo)věku a tak nějak více těch chladných zbraní. Diesel na začátku s vousy a účesem vypadá jak utrápený fridolín. Má představa lovce čarodejnic je poněkud odlišná a proto se to promítlo i do mého očekávání. Je to slabý odvar. ()

XXXXXXXX

Prvních několik minut jsem jásal. Konečně temné fantasy, zasazené do doby středověku. Jenže jsem jásal už méně, když se to klasicky přehouplo do současnosti. Zbytek filmu jsem dokoukal vyloženě kvůli 2 důvodům. Rose a Vinovi. Když už těm tupcům v holyúdu dojde, že místo těch rádoby akčních sraček, chceme více pokusů podobném stylu... ()

intro

Docela zklamání. Na film se těšil, ale bohužel to nedopadlo moc dobře. Prostě snímek na jedno použití. 50% ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)