Le tre rose di Eva

(seriál)
všechny plakáty
Drama / Romantický / Mysteriózní
Itálie, (2012–2018), 73 h 22 min (Minutáž: 80–101 min)

Anna Safroncik, Roberto Farnesi, Luca Capuano, Giorgia Wurth, Karin Proia, Licia Nunez, Giulio Pampiglione, Luca Ward, Fiorenza Marchegiani, (více)

Série(4) / Epizody(50)

Hlavná hrdinka Auróra bojuje za svoju slobodu a nezávislosť proti všetkým tým, ktorí ju obviňovali a stále obviňujú zo smrti Lucu Monforteho.S rodinou Monforteovcov bojuje zároveň aj za svoje rodné miesto. Rivalitu medzi oboma rodinami zahalenú tajomstvom, sprisahaním a hriechom, ešte viac vyostrí bratský boj o lásku k tej istej žene. Príbeh vsadený do krásneho prostredia Toskánskych viníc odkrýva aj svoju temnú stránku, ukrývajúcu pod povrchom. (oficiální text distributora)

Piri

Nie som priaznivcom romantických seriálov ani telenoviel, ale vidno, že všetci čo dali hodnotenie menej ako 2*, sú absolútne lamy vo filmovej kritike a posudzovali to len na oko, aby mali ďalšie hodnotenie vo svojom profile. Seriál je natočený veľmi dobre, technika, výborné obsadenie aj prostredie. Príbeh je obstojný, ktorý má občas svoje muchy - tieto typy seriálov treba brať s rezervou. Napokon skoro žiadny seriál neodráža realitu, tak sa to dá brať aj ako pekná romanticko-tragická rozprávka pre dospelých. Keby sa u nás točili takéto seriály (po takejto technickej stránke), tak by sme boli happy a považovali by sme sa za top filmárov. Najvýraznejším hercom bol Luca Ward, ktorý na svoju rolu sadol ako riť na šerbel. Najkrajšou ženou pre mňa bola Karin Proia. Nemožno neopomenúť ani perfektný slovenský dabing v podaní Jany Majeskej, Reného Jankoviča, Ivana Gogála a ďalších, réžia Pavel Gejdoš. ()

greenwitch

Tento čistě romantický seriál je o vášni, touze, zradě a předsudcích. Nechápu, proč někdo hned píše, že je to odpad. Vážně by mě zajímalo, jestli ho vůbec viděli celý nebo alespoň jeden díl. Je z mého oblíbeného prostředí vinic a vinařství, odkud také pocházím. A kdo se stydí za projevy citů, tak by měl zajít k psychologovi. ()