June_flower

Jak tady někdo psal...seriál by se měl držet žánru který si zvolil. Bohužel poslední série the 100 byla opravdu špatná. Hlavní postavy nedostaly skoro žádný prostor. A celé to cestování vesmírem a časem a fantasy blbosti o bozích atd.. Měli od toho jít pryč. Série mohla klidně skončit po 5 nebo 6. Řadě a nikomu by to nevadilo. Tahle série a ten konec byl opravdu zlý a k ničemu. ()

SaraSoldier

Ten úplný koniec bol skvelý - fakt ma to rozplakalo. Bolo to epic a úžasné, ale prikrátke. Ale celá séria v lokáli bola k hovnu. Z post-apo šupy sme prešli k mystickým sračkám? Really? Keby sa mi Rothenberg dostane do rúk, tak ho za toto zahluším. Koniec seriál mal byť epické prežitie ľudstva alebo čosi také, nie nejaké povznesenie aka new age. A smrť Bellamyho - hlúpa, zbytočná a nijaká, to si píšem na nekonečne dlhý zoznam vecí, za ktoré by mali Rothenberga vypustiť. ()

viky13

Když si seriál zvolí žánr, měl by u něj zůstat. A taky by tvůrci měli vědět, že končit se má v nejlepším. Začala jsem to sledovat, protože miluju post apo, ty mystické blbosti na konci už ale nemají s post apem nic společného. Kdyby tam nezbylo pár zajímavých postav, které se mi ještě nezvládly zprotivit, už bych sledování dávno zanechala. Konec mě šíleně zklamal. Mezi postavy, které mě u sledování držely až do konce patří Raven, Murphy, Emory, Jordan, Hope, Dioza a Octavia (i když v páté sérii jsem se modlila, ať už konečně zmizne). ()

MisterSister

Je naprosto evidentní, že jen filmoví analfabeti mohou odsoudit takovou tapiserii, kterou na obrazovku namaloval tento vyňuňaný díl. Kloubí se tu vše, na co jsme 7 let sledování čekali a co jsme milovali a přetváří se to v naprostou swingers extázi. Clarke se jako vždy obětuje a její přátelé ji v tom nenechají ani za výkupné nejvyšší. Na všechny postavy tu vše sedí a vidíme neskutečný posun, který je ale přesto familiární a především nadčasově přesvědčivý. Něco tak úžasného jentak neuvidíte. P.S. Jestli si někdo mysli, že konec Lost byl pod 6*, tak to je možná právě ten problém. ()

Flopik

Bellamy was right (dobre teda že ste ho len tak zabili). Ukončenie nebolo tak strašné ako som sa bál, že bude. Last War bol v podstate chabý dialóg a prestrelka kde svetielkovali zbrane. Celú sériu riešili blbosti a koniec zbytočne rýchly. No a celkový koniec po 7 rokoch trápenia našich hrdinov ? Clarke nevezmeme lebo zabila pri teste niekoho, ostatných aj keď tam boli isto horší ľudia sa môžu povzniesť, no ale naši hrdinovia Clark samú nenachajú a tak ako hovorí svietielkujúca entita, deti neporodia ale aspoň môžu spolu umrieť na pláži starobou... Tento koniec mi fakt hlava neberie. Pochválim akurát hudbu a návrat 2 postáv, tam sa videla aspoň snaha. Ohromne ma mrzí, že z Top seriálu spravili takúto katastrofu. Viem že tam boli problémy s hercami ale určite to mohli vymyslieť inak. Takto 100 chýbať nebude nakoľko ako hovorím 5 sériou skončila a do posledných 2 sa radšej nepúštajte. ()

• Ve 22. minutě hraje píseň „We're Going Home“ od Vance Joye. Během poslední války hraje „The One I Love“ od Scala & Kolacny Brothers. Na konci epizody hraje „Bad“ od U2. (Duoscop)