Vesmírný pirát Kapitán Harlock

(festivalový název)
  • Japonsko Space Pirate Captain Harlock (více)

Kapitán Harlock je rebel a již století brázdí vesmírem! Jak to že žije tak dlouho? A proč je rebel – jen proto, že se nemá rád se Spojeneckými silami? Navíc teď čelí spolu se svou chrabrou posádkou těm, kteří si chtějí nechat Zemi jen pro sebe... Legendární kapitán Harlock je zpět! (Zíza)

jjjerry

Měl jsem rozepsaný komentář. Před jeho odesláním jsem si přečetl ten "Geminiho" a celé to můžu smazat =) (Řekl to lépe a naprosto souhlasím.) Jen doplním pár svých postřehů. Mimozemšťanka zelená se mně libila moc, hlavní pirátka měla krásné vnady, ale Aramaki ji nechal celou dobu oblečenou v brnění nebo v černym topu- proč?:( Asi už fakt stárne=( Animace přeskrásná, ale tu nesmyslnost bohužel nezachrání. Jo a to finále jsem fakt nepobral. ()

hrackabanan

Děsná nuda. A přišlo mi, že postavy trpí schizofrenií a melou pátý přes devátý. Několikrát jsem se přistihla jak nad jejich výroky kroutím očima. ()

Mukade

to japonské klišé s Gaiou ma už riadne otravuje a aj ďalšie typické japonské patetickosti v príbehu (preto ma aj druhá hodka ktovieako nebavila), napriek týmto mínusom tomu ale aj tak dám 5*. Najlepší bol ten "papagáj" :)) A kozmická loď, tá bola fakt "atmosférická", jedna z najlepších všetkých čias. ()

RoyBatty444

Záblesky poctivej anime, hĺbky a snahy o veľké gestá film rozhodne má, ale tuctové postavy nevedia zaujať na dlhšie ako klišéovitú repliku ˝Ľudstvo bude opakovať svoje chyby, kým bude existovať˝. Prezentácia je na úrovni veľkej produkcie ako aj spracovanie. 3D som nemal možnosť zhliadnuť. Nakoľko niet mimozemšťanov až na Niflung niečo ako elfky ovládajúce temnú hmotu tak si to ľudstvo narve samo do huby. Trochu neprehľadná zápletka s neprehľadnými pohnútkami hlavných hrdinnou prispieva k celkovo nezaujímavému príbehu ala FF-esence-zivota. ()

luco323

Po grafickej stránke dokonale prepracované vizuálne orgie. Miestami som bol dokonca na pochybách či sa skutočne pozerám na animák alebo hraný film. Japonci nám opäť naservírovali výborný sci-fi akčňák s dych berúcimi efektmi. Nebyť slabšieho deja s občas ešte slabšími dialógmi zaradil by sa captain Harlock medzi top sci-fi súčasnosti. ()

Damnsinead

Animace je úžasná, hudba dobrá, hezky se na to dívá, ale příběh je zmatená slátanina. Věčná škoda, Tvůrci si kromě animace mohli pohrát se scénářem. 45 % ()

hujerita

Klasické akčné sci-fi bez nejakého nápadu. Z obyčajného priemeru ho ťahá nahor vizualizácia efekty animácia. Pastva pre oči. ()

milicka1

Děje se tam toho tolik, až se divák ztrácí v prostoru a čase a nechápe ... ale ta animace a celková vizualizace s tak originálními prvky které nikde jinde nenajdete je prostě pastva pro oči. Pro mě velká pecka ;-) ()

Vardara

Zajímavá animace, zajímavé efekty, povědomý, mnohokrát natočený příběh a zvláštní postavy mužů, které od pasu dolů vypadaly jako dobře vypracovaná těla žen v latexových oblečcích. Ale v celku to mělo spád, tak proč ne... ()

Future Gate Sci-fi Film Festival

Future Gate Sci-fi Film Festival

25.02.2016

Festival sci-fi filmů Future Gate vstupuje letos do třetího ročníku, v průběhu března navštíví postupně Prahu (3. – 6. března 2016, Kino Bio Oko) i Brno (17. – 20. března 2016, Kino Art). Na obou… (více)