Klouda je tuhej... tak snad ve zbývajících dílech se dočkáme nějakého trochu více diváka překvapujícího vzrůša. Koukám, že milostné scény ( Fredy Urban vs prostituka - Vanda Chaloupková a Fialová Polívka) nám nějak se nakazily studem, že se bojej aspoň minimální nahoty.(28.10.2017)

Dobrý díl. Kloudův příběh je vyřešen, zároveň posouvá děj dále a přináší další záhadu, která nás asi bude provázet do konce série. Do děje evidentně víc zasáhne určité tajemství Marie, které možná Jaroslav rozchodí, možná ne. Vladimír je stále stejné trdlo a do děje v podstatě nijak zásadně nezasahuje. Lepší průměr série.(28.10.2017)

Tato epizoda podle mého soudu rovněž patřila k těm povedenějším, a osobně se velmi těším, jaké závěrečné vyústění nám nabídne závěrečných pět dílů. Padouch Klouda je tedy ze hry venku, a nyní se bude vše točit kolem toho, kdo má prsty v jeho smrti. Významnou roli nyní v seriálu podle mě bude sehrávat von Lippi. Mám tři horké typy, kdo to mohl udělat, ale počkáme si a uvidíme v závěru, jak to nakonec všechno dopadne. Každopádně mě se tento díl líbil a těším se na další pokračování. Nechci se opakovat, ale výborně svou roli ztvárňuje Jiří Vyorálek v úloze Jaroslava Valenty, Vladimír Polívka v roli poručíka Andrleho působí velmi sympaticky, Svatopluk Skopal v roli policejního rady Mlčocha a samozřejmě i Stanislav Majer v roli von Lippiho.(28.10.2017)

Dávám 5 * a 82 % .(30.10.2017)