Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jaroslav s Marií přiznávají svůj partnerský vztah. Rodina je ráda, že ve vile zůstává i Rozárka. Marie se ale o dceru až chorobně bojí. Když ji k Valentům neplánovaně přijdou navštívit Kozelkovi, rychle je pošle pryč. Všichni se snaží začít žít normálním životem, i když policie stále hledá Kloudu, který po zmařeném únosu Ireny znovu zmizel. Irena se zotavuje v náručí Andrleho, ale do společnosti se jí moc nechce. Jaroslav nevěří, že všechno skončilo. I policie ví, že Klouda je trpělivý. Freddy objeví peníze zaplacené jako výkupné Ireny, bankovky totiž mají nepatrnou značku. Zdá se, že je do oběhu pouští von Lippi. Policie proto neváhá, předvolá si ho k výslechu. V jeho peněžence najde další podobně označené bankovky. Von Lippi odmítá, že by Kloudovi pomáhal, ani v jeho nákladních automobilech mířících do Německa policie prchajícího Kloudu neobjeví. Je propuštěn, ale podezření poznamená jeho podnikání. Škvor s ním přerušuje spolupráci a raději prostřednictvím Magdaleny osloví Valentovy. Von Lippi zuří a přičítá vinu Jaroslavovi. Freddy zjistí, že peníze z únosu mohou pocházet i od někoho dalšího. Bude vědět, kde se Klouda schovává? Smyčka kolem Kloudy se utahuje. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobrý díl. Kloudův příběh je vyřešen, zároveň posouvá děj dále a přináší další záhadu, která nás asi bude provázet do konce série. Do děje evidentně víc zasáhne určité tajemství Marie, které možná Jaroslav rozchodí, možná ne. Vladimír je stále stejné trdlo a do děje v podstatě nijak zásadně nezasahuje. Lepší průměr série. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klouda je tuhej... tak snad ve zbývajících dílech se dočkáme nějakého trochu více diváka překvapujícího vzrůša. Koukám, že milostné scény ( Fredy Urban vs prostituka - Vanda Chaloupková a Fialová Polívka) nám nějak se nakazily studem, že se bojej aspoň minimální nahoty. ()

Reklama

majky19 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato epizoda podle mého soudu rovněž patřila k těm povedenějším, a osobně se velmi těším, jaké závěrečné vyústění nám nabídne závěrečných pět dílů. Padouch Klouda je tedy ze hry venku, a nyní se bude vše točit kolem toho, kdo má prsty v jeho smrti. Významnou roli nyní v seriálu podle mě bude sehrávat von Lippi. Mám tři horké typy, kdo to mohl udělat, ale počkáme si a uvidíme v závěru, jak to nakonec všechno dopadne. Každopádně mě se tento díl líbil a těším se na další pokračování. Nechci se opakovat, ale výborně svou roli ztvárňuje Jiří Vyorálek v úloze Jaroslava Valenty, Vladimír Polívka v roli poručíka Andrleho působí velmi sympaticky, Svatopluk Skopal v roli policejního rady Mlčocha a samozřejmě i Stanislav Majer v roli von Lippiho. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama