Čím dál tím stejnější. Oproti dílu, který jsem komentovala naposled, ubylo pěkných aut a přibylo neméně pěkného Von Lippi. Příště by se snad měla nějaká navíc (ta auta) zase objevit a nějaký závodní má dostat i Irena, tak si to snad zase užijeme, ačkoliv nám autoři kolem toho slibují samé potíže.(13.11.2017)

• majky19

Zatím podle mého názoru nejslabší nebo jedna z nejslabších epizod, které ve druhé řadě seriálu byly k vidění. Mám pocit, že tato epizoda nepřinesla takřka vůbec nic nového, protože kdo je vrah Kloudy již dávno víme a přijde mi, že se zde jedná až o zbytečné protahování, které k ničemu nevede. Čekal jsem od toho něco víc a doufám, že zbývající tři epizody alespoň částečně pozmění mé rozporuplné dojmy z druhé řady tohoto seriálu.(11.11.2017)

• otík

Scénáristicky pro mně seriál skončil. Dějová linka byla minulý díl dovyprávěna, vše podstatné známe a ten zbytek už je pouze děj jedné rodiny (neustále dokola se tu i v dalším díle mele o rodině - ach jo, asi se scénárista moc dívá na Rychle a zběsile) a pátrání po autorovi kulky do Kloudy, kterého divák zná. Tudíž vše začíná být těžce nudné a nepomůže ani zápletka s Králem. Jde to špatnou cestou!(18.11.2017)

• mira007

Nejvíc o této nejslabší epizodě vypovídá, že nejdramatičtější věcmi bylo skuhrání zraněného Revaie a to, že Vladimír nalezl dětskou sponku .... nejnudnější díl, který nic neposunul vpřed.(11.11.2017)