Na tuhle dramatickou televizní tvorbu z ČT jsem se vždycky rád díval. Né že bych jí přímo vyhledával, ale když běželo něco podobného v TV, tak se mi to z velké části líbilo. Hlavně i proto že zde herci musí opravdu zahrát. Matásek , Dastlík, Hybnerová - moje parketa. Film o tom že říct pravdu je někdy težké, i když by vám třeba mohla zachránit život. Klidně bych snesl i dvouhodinovou stopáž.(30.10.2015)

Tento příběh by byl určitě dobrý do povídkového filmu. Dvacet minut a dost. Na 70 minut je příliš dlouhý a příliš o ničem. Postavy mají dostatek prostoru, který trestuhodně nevyužívají, takže s nikým nesrostete. Hlavní hrdina je Emil je tak staršně nevýrazný, nemastný neslaný, že ho člověk prostě nemůže dát. Takže mi nakonec byla ta pointa úplně šumák a dokoukal jsem jsem se sebezapřením. Typický Nikolaev, jemuž se v posledních letech povedl jen Příběh kmotra. 45%(7.3.2015)

Tak 3,5. Líbilo se mi téma, zvraty v poslední dvacetiminutovce, kdy se vše otočí naruby a jde o tu psychologii postav, na druhou stranu je téma zpracované poněkud unyle a unaveně a nezajímavě, kdy vlastně expozice trvá skoro 50 minut. Docela slušné a uměřené herecké výkony, potěšilo mne, že se nedojí slzy a dojetí za každou cenu, někde zůstalo u náznaků, někde se zase zbytečně doříkávalo. Není to špatný film, ale vlastně nemám důvod ho vidět znovu jako třeba Dobří holubi se vracejí, kde je expozice rychlá a během filmu dojde k více zvratům, i když se zdá, že také jen poklidně film plyne.(10.3.2014)

• Radiq

Hm, tak jako nic, no. Motá se to kolem docela zajimavyho životního příběha, sem tam se dá i trochu zasmát, ale je to typická česká televizní záležitost. Nedá se tomu nic vyloženě vytknout, herci hlavně z Ulice (ale kdo v ní nebo podobné sračce nehrál, že). Prostě těžkej průměr, kterej zazní a odezní... teda objeví se a zmizí... a nikomu to nebude vadit...(13.12.2015)

Po blabolu jmenem Piknik si u me CT vylepsila dojem. Tohle uz byla jina polivka. Sice ponekud cernobile, ale hodne povedene. Az jsem si rikal, ze by tomu jeste takovych 10 - 15 minut navic sluselo. Herecky vynikajici. Dobre zahrala i omladina. Tomase Dastlika jsem neznal a ted uz o nem vim - skvely vykon.(13.3.2014)