Ze začátku mě film vůbec nezaujal, připadal mě strašně zesekaný a uspěchaný. Nakonec se to ale potom zlepšilo a i když jsem onu hlavní zápletku odhadla ještě dřív, než uběhla čtvrtina filmu, mě film nakonec docela zaujal a dá se říct, že i trochu potěšil, protože jsem z popisu zas až tak nadšená nebyla, přilákaly mě možná spíš až ukázky a trailer. Sice film není úplně čtyřhvězdičkový, tři hvězdičky mě přijdou už docela dost málo, takže něco mezi těma třema a čtyřma hvězdičkama.(10.3.2014)

Ja myslím, že tento film pana Nikolaeva je ukázkou toho, že když se chce, tak to jde. A ne že ne! A není to vždy o rozpočtu. Já osobně nevěřím tomu, že by si produkce tohohle televizního filmíku sáhla nějak extra hluboko do kapsy. Každopádně moc pěkně natočené, pan Nikolaev by měl točit pro ČT častěji. Jinak dobrá kamera, překvapil skoro neznámý Dastlík, svým výborným výkonem nepřekvapila Hybnerová a hudba úplně ze všeho nejlepší. No a pro pana Nikolaeva obrovská poklona. Normálně bych dal 4 hvězdičky, ale jelikož je to film televizní, tak dávám 5. Protože dnešní kvalitě TV filmů... se to prostě malinko vymyká.(9.3.2014)

Naprosto mě překvapil herec neherec Tomáš Dastlík, role se ujal bravurně neměla jsem pocit, že koukám na herce ale opravdu na člověka co vypadl z basy a to je na české filmové poměry překvapující. A třeba vyzdvihnout scénu, že dnes už se bez smyslu tetuje kdejakej pablb... Rozhodně tenhle nenápadný snímek stojí za zkouknutí.(28.5.2014)

Ze scénáristových bot trochu čouhá konstruktivní sláma (přílišná snaha o polidštění hlavního hrdiny), ale jsou ve světě filmů případy, kdy se to dá s klidným srdcem prominout. Třeba, když je ona konstrukce podřízena hlubšímu příběhu, jenž chytne a jen tak nepustí. Tento snímek je toho důkazem a já si díky němu po delší době zase užil nedělní večer s ČT1.(9.3.2014)

Tohle je tipické pro ČT. Mezi mnohým marastem občas něco solidního stvoří a pak to potichounku vypustí, že si toho divák všimne prakticky jen náhodou... Tohle bylo celkem solidní drama se slušnými herci, jen škoda té velmi průhledné zápletky. Líbila se mi hlavně postava Emila. U mne je to za tři kérky. * * *(9.3.2014)