Naprosto mě překvapil herec neherec Tomáš Dastlík, role se ujal bravurně neměla jsem pocit, že koukám na herce ale opravdu na člověka co vypadl z basy a to je na české filmové poměry překvapující. A třeba vyzdvihnout scénu, že dnes už se bez smyslu tetuje kdejakej pablb... Rozhodně tenhle nenápadný snímek stojí za zkouknutí.(28.5.2014)

Přišlo mi to jak díl seriálu, respektive neuvedená část cyklu Nevinné lži. :-) Neměl jsem ale pocit trapnosti, co se týče postav či dialogů, jen mi tam něco chybělo, paradoxně mi vadilo, že je film tak krátký, více rozpracovat by neškodilo. Jinak ale moc zajímavé, zvlášť, když jsem skutečně nic nečekal.(10.3.2014)

• Radiq

Hm, tak jako nic, no. Motá se to kolem docela zajimavyho životního příběha, sem tam se dá i trochu zasmát, ale je to typická česká televizní záležitost. Nedá se tomu nic vyloženě vytknout, herci hlavně z Ulice (ale kdo v ní nebo podobné sračce nehrál, že). Prostě těžkej průměr, kterej zazní a odezní... teda objeví se a zmizí... a nikomu to nebude vadit...(13.12.2015)

Na nedělní televizní film ČT jsem se nedíval tedy už hrozně dlouho. Ale bylo to fajn. Ono si sice myslíte, že to máte všechno pěkně prokouklý a že vás nemůže nic překvapit, ale mě se ten závěr hodně líbil a i mně překvapil. Hodně se mi kloíbily takové ty "vedlejší, příběhu nepoplatné věci" jako tetování, knihy, tvorba. A samozřejmě herecky vělmi slušná práce (i když Barešovi na chuť nepřijdu asi nikdy). Bavili mně dialogy a vzájemné "smečování" (hlavně ve dvojici Dastlík-Hybnerová) některých postav. A s Hybnerovou bych rozhodně rád někdy zachlastal, jestli je takhle pod parou normálně, tak s ní musí být docela prdel. 3,5*(10.3.2014)

Ze scénáristových bot trochu čouhá konstruktivní sláma (přílišná snaha o polidštění hlavního hrdiny), ale jsou ve světě filmů případy, kdy se to dá s klidným srdcem prominout. Třeba, když je ona konstrukce podřízena hlubšímu příběhu, jenž chytne a jen tak nepustí. Tento snímek je toho důkazem a já si díky němu po delší době zase užil nedělní večer s ČT1.(9.3.2014)