Kytara (E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 28 min

Tak nám to hezky začalo. Štěpán přichází do hotelu žádat o místo recepčního na pozvání svého strejdy Františka, který okrádá za pomoci svého hluchoněmého kamaráda místní hosty. Údržbář David chodí s recepční Pavlínkou a manažerka Tereza všechny buzeruje včetně svého nadřízeného - ředitele Theodora, svého bývalého manžela. A ještě je tu barmanka Jiřina s taxikářem Jindrou a pánové Tichý a Smutný, kteří vládnou kuchyni. A jeden vedle druhého jsou postavičky jako lusk. Tohle nemůže být špatný seriál! Zatím pobavil především Trojan jako neskutečný debil František.(2.3.2017)

"Pan ředitel ten tě přijal hlavně proto, aby mě nasral." První pracovní den anglicky mluvícího houmlesáka Štěpána mě sice příliš nepobavil, ale své světlé chvilky to mělo. Zejména "rozhovor" managementu s čínskými majiteli byl vynikající, Major skvěle zaválel na kytaru a pan ředitel mne okouzlil svou úžasnou flegmatičností. To bych snad i já mohl být ředitelem hotelu, což mě rozhodně nutí dívat se dál.(21.2.2017)

"cejtíš to?jo..co to je?to jsem já..a proč?3 dny jsem se nemyl..a proč?ségra mě vyhodila..a proč?" super intro k seriálu, kamarádi nelhali, když říkali, že čtvrtá hvězda je sázka na jistotu.................moje hodnocení = 8 z 10.(23.1.2017)

Původně jsem neměla v plánu seriál sledovat, ale vzhledem k tomu, že si doplňuji filmografie Ivana Trojana a Jaroslava Plesla, pustila jsem se nakonec i do Čtvrté hvězdy. Nakonec mě ale epizoda docela chytla a pobavila. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvýjet dál.(13.2.2017)

První epizoda měla pomalejší rozjezd, beru ji tak, že nás měla hlavně seznámit s hotelem a s personálem. Nepřinesla sice smršť humoru, ale obsazení už lepší být nemohlo, takže vidím v dalších epizodách naději na výbornou zábavu, proto je mé hodnocení hlavně projevem důvěry.(3.5.2017)