Kytara (E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 28 min

 • otík
  ***

  Tak nám to hezky začalo. Štěpán přichází do hotelu žádat o místo recepčního na pozvání svého strejdy Františka, který okrádá za pomoci svého hluchoněmého kamaráda místní hosty. Údržbář David chodí s recepční Pavlínkou a manažerka Tereza všechny buzeruje včetně svého nadřízeného - ředitele Theodora, svého bývalého manžela. A ještě je tu barmanka Jiřina s taxikářem Jindrou a pánové Tichý a Smutný, kteří vládnou kuchyni. A jeden vedle druhého jsou postavičky jako lusk. Tohle nemůže být špatný seriál! Zatím pobavil především Trojan jako neskutečný debil František.(2.3.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Pan ředitel ten tě přijal hlavně proto, aby mě nasral." První pracovní den anglicky mluvícího houmlesáka Štěpána mě sice příliš nepobavil, ale své světlé chvilky to mělo. Zejména "rozhovor" managementu s čínskými majiteli byl vynikající, Major skvěle zaválel na kytaru a pan ředitel mne okouzlil svou úžasnou flegmatičností. To bych snad i já mohl být ředitelem hotelu, což mě rozhodně nutí dívat se dál.(21.2.2017)

 • herr_carter
  ****

  "cejtíš to?jo..co to je?to jsem já..a proč?3 dny jsem se nemyl..a proč?ségra mě vyhodila..a proč?" super intro k seriálu, kamarádi nelhali, když říkali, že čtvrtá hvězda je sázka na jistotu.................moje hodnocení = 8 z 10.(23.1.2017)

 • IvcaSammet
  *****

  Původně jsem neměla v plánu seriál sledovat, ale vzhledem k tomu, že si doplňuji filmografie Ivana Trojana a Jaroslava Plesla, pustila jsem se nakonec i do Čtvrté hvězdy. Nakonec mě ale epizoda docela chytla a pobavila. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvýjet dál.(13.2.2017)

 • Necrotongue
  ****

  První epizoda měla pomalejší rozjezd, beru ji tak, že nás měla hlavně seznámit s hotelem a s personálem. Nepřinesla sice smršť humoru, ale obsazení už lepší být nemohlo, takže vidím v dalších epizodách naději na výbornou zábavu, proto je mé hodnocení hlavně projevem důvěry.(3.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace