Mladý spisovatel dostane od svého zaměstnavatele úkol napsat scénář k nové romantické komedii. Problém je v tom, že dosud pravou lásku nezažil a ženám, po traumatu z dětství, prostě nevěří. Nepomáhají mu ani přátelé, kteří jsou stejně skeptičtí. Na jednom charitativním večírku potkává ženu, která ho opravdu zaujme. Je tu však jeden problém... (TV Nova)

Octane

Jee, no ták, čsfd 57%?! Uvědomujete si, že tímto slabým hodnocením můžete odradit hodně lidí, aby si tenhle film pustilo? Je to fakt škoda.. No co si budem povídat, já jsem kvůli tomuto hodnocení byl nejdřív taky docela skeptickej. Ale udělal jsem dobře, že jsem se na tenhle film podíval. Už od začátku jsem tak nějak tušil, že to nebude špatnej film. Už jen kvůli Evansovi a Michelle. Film se mi fakt líbil od začátku do konce. Ono není od věci si někdy pustit nějakou tu vtipnou a romantickou oddechovku, kterou bez pochyby tenhle film je. Evans se mi ve filmu líbil, jeho role byla originálním způsobem vtipná a vůbec nenudila, samozřejmě za pomoci jeho party podivínů. Michelle, to je kapitolka sama pro sebe. Oblíbil jsem si ji už v seriálu True detective. Jak už jsem psal, je to vtipná romantická komedie, tudíž i tady narazíme na slaďárny, zlomený srdce a další romantický věci, který však celkový dojem z filmu vůbec nekazí. Za mě 4*, já si to užil! ()

BOURQUE

Jednoduchá a pritom pomerne dobre zvládnutá „romantická oddychovka“. Škoda, že druhá polovica už nie je tak dobrá a svižná, ako tá prvá. Ch. Evans a M. Monaghan veľmi sympatickí, a M. Monaghan jednoznačne dominuje. Dobré vedľajšie postavy, kde A. Plaza hrá rolu, ktorá jej najviac vyhovuje. PS.: „Pozrel som opäť film Terminator. „Áno?“ „Áno, a je to divný, ale fakt máš pravdu. Ten film je romantický.“ Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

Rathalos

Prekvapenim je pre mna to nizsie hodnotenie,mne sa tato romanticka komedia velmi pacila,fukncna,mila,vtipna,pohodova a svieza zalezitost s Michelle Monaghan a Chrisom Evansom,medzi ktorymi je fakt chemia a funguje to,takze nemozem si pomoct,ale davam plny pocet...:-) ()

Zl0

Nemastné, neslané, bezzubé, pozliepané dokopy z kúskov čo sa k sebe nehodia. Nevydarený pokus o štýlové rozprávanie. Nuda. ()

PlysovyMacko

Film sa snaží pôsobiť originálne ( hlavný hrdina ma napísať scenár k romcomu), ale utopi sa v klišé všetkých romcomov (Chris nikdy necítil lásku, zrazu sa zamiluje, ona je zasnúbená s idiotom, on o ňu bojuje a nakoniec ju ziska). Väčšinu filmu sa ústredná dvojica hada co k sebe cíti a to je nuda. Ešte celkom zabavia cynicki kamoši a ich hlášky. ()

George.Camel

Koukat na "kapitána Ameriku" v romantické komedii mě docela bavilo. Je to zásluhou jednak jeho filmové partnerky, oba jsou prostě k sežrání a pak takovým tím suchým chlapským humorem v jeho podání. A když já vydržím koukat na film od začátku, to už je co říct. A dobré byly ty skupinové terapie kamarádů, kdy jeden radí druhému - to prostě u nás není. Za mě super. ()

v.indruchova

Není to zářivé ani blízkavé, jen se to občas zatřpytí. Lehký a hravý humor, lepší průměr. Ale kvůli klasickým klišiozním větám nedám víc. Není to klasická komedie, přeslazená, až se té sladké pachuti nemůžete zbavit, ne je taková, až tragikomická a někdy plná negativního přístupu milovat. Ale je svoje, a za to má moje díky. Ano, když to shrnu (ano, udělá mi to dobře) bylo to cynické :) ()

Heywood

Komedie, u které jsem se několikrát zasmál? To už se pomalu ani netočí. Komedie bez veškeré té oplzlé politické korektnosti? No sláva, někdo chtěl na točit komedii. ONA - Michelle Monaghan je úžasná a musím přidat hvězdu (platonicky ji miluji :-). Chris Evans ve snaze nepodlehnout silácké roli to zvládl a jeho druhé já bylo vtipné (už od základky). Ostatní herci skvěle sekundovali a bylo to jen očekávání zda to dopadne, jak by divák rád viděl. Protože romantické komedie jsou o lásce a jen málokdy v životě dopadnou, jako ve filmu. Tak tady finále v San Francisku (se všemi turistickými lákadly) do dopadne - možná. Jinak komorně natočené, zbytečně se neutrácelo a minivan neměl chybu (také bych tam nevlezl). Ch. Chaplin říkal, že dělat humor je ta největší filmová dřina. Tak raději kde kdo točí horory, proto za humor (ta scéna na bowlingu mě doslova oddělala =hvězda navíc) a máme tu najednou 75%. Příjemné, milé osvěžení. ()

AdelleR

Od romantické komedie asi nemůžu čekat kdovíjaký originální zázrak, ale tohle bylo překvapivě milé (a hlavně v porovnání s Before We Go, což jsem viděla těsně předtím). Opravdu to je humorné, neustále jsem se smála, postavy jsou vtipné, některé patálie správně padlé na hlavu. Nejsem zrovna příznivce zápletky, kdy ta zcela ohromující lovestory hlavních hrdinů jednomu z nich nabourá vztah, aby spolu mohli skončit, že jo, ale jako oddechovka to funguje dobře. ()

JJaannee

Nevím, asi jsem neměla náladu na tuhle slaďárnu a to slaďárny můžu. Nebo je to jen hodně průměrná slaďárna a ani Chris Evans to nezachrání? Uprostřed filmu zjišťuji, že ani ty dialogy neposlouchám, takže to bylo nějak o ničem. Ohraná skladba scén, přemýšlím.. zasmála jsem se vůbec? Je to komedie? Ne? ()

mia.com

Celkem to slo, takovy typicky prumer. Tentokrat ze spisovatelskeho prostredi, ktere to trochu okorenilo. Jinak klasicka romantarna s hrdinovymi bizarnimi kamosi. ()

Profík

Velmi málo vtipné, těžký průměr, někteří herci nevyužití, jiní podávají spíš slabší výkon. Pár dobrých nápadů to moc nezachraňuje, Nedotažené v mnoha aspektech, které mohly film oživit. 3. hvězda za Michelle, jinak 50%. ()