Reklama

Reklama

Mladý spisovatel dostane od svého zaměstnavatele úkol napsat scénář k nové romantické komedii. Problém je v tom, že dosud pravou lásku nezažil a ženám, po traumatu z dětství, prostě nevěří. Nepomáhají mu ani přátelé, kteří jsou stejně skeptičtí. Na jednom charitativním večírku potkává ženu, která ho opravdu zaujme. Je tu však jeden problém... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (57)

Larrysbride 

všechny recenze uživatele

Nebudu si tu vymýšlet žádné hluboké řeči a teorie a kdo ví, co všechno. Pravdou je, že jsem si drtivou většinu času říkala, proč vůbec svůj drahocenný čas plýtvám nad takovouhle kravinou. Ba co víc, podařilo se mi u ní i dvakrát usnout. Bohužel, či snad bohudík, když už něco rozkoukám, tak to shlédnu až do konce. Pravda, ne vždy se to vyplatí, ale zrovna u Playing It Cool poslední půl hodina jakž takž napravila dosti pošmouraný dojem z jinak hodně podprůměrné romantické rádoby komedie, která až nápadně připomíná seriál Man Seeking Woman. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Náhodne som to objavil keď to dávali v telke, už som si myslel, že Chris hraje len toho kapitána a pozrime sa, medzi tými Avengermi si stihol odskočiť aj k takejto menej známej a nenápadnej komédii. Trošku romantickej. Hlavne teda v závere, ktorý je asi najväčšie klišé a mínus filmu, ale celkovo to bola príjemná zábava, kde film ponúkol aj niekoľko zaujímavých scén, Evans je sympaťák a s Michelle Monaghan im to celkom klapalo. 70% - 3* ()

Reklama

nash. 

všechny recenze uživatele

Tvůrci tohoto díla se nejspíš rozhodli najít ideální obsazení do romantické komedie, sehnat to nejlepší obsazení vedlejších rolí, vzít nadějný námět, nasypat do něj spoustu vtipných a také hodně romantických momentů a když to všechno měli pohromadě, ďábelsky se zasmáli, všechno to vzali a použili k tomu, aby romantickou komedii umučili k smrti. Nebo to prostě byla jen banda sebestředných inťošů, která strašně chtěla ukázat, co si myslí o tomto, pro ně nesnesitelně pokleslém žánru. Každopádně je výsledkem jedno z velkých letošních zklamání. Skvěle rozehrané situace zavražděné trapností, humor i romantika utopené v bahně samoúčelné vulgarity, nápadité vsuvky, které se po zábavném nástupu zaseknou a pak se jen bezradně vytrácejí. Romantická komedie se dá natočit s ironií shazující zavedená klišé, ovšem ne takhle. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Docela sympatická konverzačka. Jen tyhle kousky vesměs strašně rychle vyšumí z divákovy mysli. Tady to nebude jiné. Chris Evans před časem režijně překvapil sympatickou nezávislou romantikou Before we go, kterak se dva cizinci seznámili v nočním New Yorku. A příjemně se při jejich poznávání netlačilo na pilu. Tentokrát jeho hrdina na dívčí jména moc paměť nemá, když do jeho dobrodružství vlítne přítel dotyčné, je to ještě horší. Představuje spisovatele/scénáristu, kterému hoří termín s novou látkou. A navrch potkal jednu, u které by si její jméno moc rád zapamatoval. Zatímco v Česku jde banda přátel na pivo, proloží to několika panáky a vykládá o nějaké té korupci v politice a arogantním šéfovi, tady parta amerických přátel mele o lásce, o nejrůznějších teoriích a možných scénářích, o tom, jak romantici nevymřeli a jak dopadla jedna korejská telenovela. Vysmívají se romantickým klišé? Spěchají díky nic kupředu? Naznačují, že není úplně od věci jít na to od podlahy? Tak či onak, babrají se někde v sympatickém průměru. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Ja vlastne isto neviem, či to autor myslel, ako to vyznelo. Na satiru seba sama (náznaky boli, doslovný asi len jeden) príliš nejasné. A práve preto to pôsobí ako obyčajná romantická komédia - presne tá, ku ktorej má Evans napísať scenár - pôsobí tak viac, ako keby nás zatiahla do vlastného vtipu. A keby aj, je to kontraproduktívne. Až k vrcholu, totálne neprirodzenej scénke v reštaurácií. Ten scenár, klišé, škatuľka, ten tam proste je, jedno v akom význame, pokazil sľubne začatý príbeh, čo vedel trafiť do pocitov. Zo začiatočných 80% až k priemeru, len preto, že ľudia sú tu z papiera a potrebujú svoj happy end. Tri a pol ()

Galerie (32)

Zajímavosti (2)

  • Film byl natočen už v roce 2012, ale kvůli problémům s distribucí se do kin dostal až o dva roky později. (VERA)

Reklama

Reklama