Mladý spisovatel dostane od svého zaměstnavatele úkol napsat scénář k nové romantické komedii. Problém je v tom, že dosud pravou lásku nezažil a ženám, po traumatu z dětství, prostě nevěří. Nepomáhají mu ani přátelé, kteří jsou stejně skeptičtí. Na jednom charitativním večírku potkává ženu, která ho opravdu zaujme. Je tu však jeden problém... (TV Nova)

Riddick77

Z hlediska příběhu a schématu standardní rom-com, nicméně osobně mi vůbec neseděla forma vyprávění. Ty odbočky do hlavy fantazírujícího Evanse mi prostě nepřišly vtipné, navíc snímek pak ztrácel i tu trochu dynamiky, co mohl nabídnout. Kdyby tam nehrála dvojice Evans & Monaghan, tak by o to nikdo ani nezavadil. 4/10! ()

kaylin

Klasická americká romantická komedie, která má celkem snesitelné postavy, s nimiž ten film projdete a nebudete se cítit moc špatně. Bohužel konec je opět klasické "pravá líska vítězí", což mi prostě nesedí a už mi to začíná vadit. Není v tom nic nového, ani náznak nějaké snahy cokoli přidat navíc. A proč? Ono to takhle přece bude fungovat... ()

Aljak

Idea toho konceptu nebola vôbec zlá, ale v tomto prípade to vďaka tomu akože "ironickému" prevedeniu bolo naozaj zlé. Celé to pôsobilo veľmi silne a neprirodzene, a neustála snaha o anti-klišé napokon vyvrcholila tým, čo sa vlastne dalo aj čakať. Podľa popisu to vyzeralo byť na zaujímavejší film, no okrem konceptu rozprávača to nebolo v podstate ničím výnimočné. ()

BarryLyndon

Měl bych problém vymyslet sympatičtější a hezčí (no homo!) ústřední dvojku, než je Chris Evans a Michelle Monaghan, k tomu ultra sympatickýcasting vedlejších rolí - Aubrey Plaza, Patrick Warburton, Topher Grace, Anthony Mackie, Luke Wilson, Ioan Gruffudd. Nádherná kamera v překrásném San Franciscu (často jsem si při záběrech vzpomněl na Lincoln Lawyer z LA). Tím bohužel víčet pozitiv končí. Jak někdo mohl tenhle papírově tak sympatický romcom tak zvrtat? Strašný zklamání a obrovský nasrání na tvůrce, takhle debilně napsaný postavy, dialogy a osudy postav už jsem dlouho neviděl. *:-* 5/10 ()

Juto

Tento film rozpráva príbeh záletného spisovateľa, ktorý konečne zmení svoje spôsoby, keď na charitatívnej akcii stretne zvláštnu ženu. Rozvíjajú spolu vzťah napriek výzvam a objektívnym ťažkostiam. Celý príbeh je veľmi predvídateľný s množstvom klišé scénok. 5/10 ()

laik_60

Bol som zvedavy na Mohaganovu, velmi ma nepresvedcila, a Evans s tým príšerným "ježkom" na hlave už duplom viacej Naozaj som čakal trocha viac . ()

Johnny.ARN

Páčila sa mi táto romantická komédia. Veci povedané na rovinu, bez zbytočných kotrmelcov. Ešte aj vypointované to bolo. To už teraz nevidíte. 3 z 5 ()

hroubek

Není to špatný film, přesto když se podíváte na jeho obsazení, tak byste čekali něco trochu lepší. Justin Reardon zatím nic jiného nenatočil a jako debut to není špatný, jen ten příběh je malinko nesoudržný. Další nedostatkem pro mně byla práce s postavy, kde kromě hlavní herecké dvojice není nikdo extra výrazný, a tak nějak nefungují gagy a hlášky. Pak tu je Chris Evans, který představuje sympaťáka jemuž lze fandit, a mě bavilo sledovat jak se trápí, že se poprvé zamiloval a jak se to snaží vyřešit. Michelle Monaghan je tady velmi příjemná a divák dokáže pochopit co na ní hlavní hrdina vidí. Zbytek herců se snaží přihrávat hlavní herecké dvojici a některým se to docela daří(Grace a Plaza) jiný jsou spíše nudný a nezábavný(Gruffudd, Wilson, Mackie). Film má několik zábavných momentů a fajn nápadů(hrdinovo vnímání příběhů, scéna s obcházení charitativních večírků či vtipné monology). Playing It Cool je film, u kterého jsem si říkal, že je všechno v pohodě, jen je vidět, že mají na víc. ()

VanTom

Filmový scénárista nevěří na lásku (?!)… aby zčistajasna potkal megasympatickou krásku (před vdavkami se zajištěným sucharem), s níž to mocně zajiskří. Pohodovou, vtipným nadhledem nabitou rom-com ozvláštňuje dohrávané rozebírání a ironizování všemožných klišé žánru… i lásky samotné, jak je diskutuje svérázná partička pisálků. Ani tak víc než fajn oddechovku se skvělým castem nečekejte… jó, kdyby nastal ten pragmatičtější, realističtější "neklišé" závěr (řekla by "ano"), potom bych o té 4. hvězdičce nepochyboval. ()

nevermore

Za mě dost špatný. Jedno trapný klišé stíhá druhý, ani jedna hlavní postava se mi nedostala pod kůži. Za posledních 15-20 minut, tedy rozuzlení, ještě jedna * dolů. ()

Marrdaa odpad!

Při tomhle počtu herců je náhoda, když si jeden předem nepřečte scénář a odkývne. Dva už jsou statistická anomálie a když si ho nepřečte nikdo, tak už mě napadá jen, že Reardon musí umět kouřit jak Lisa Ann nebo herce platí v jachtách. Joo jo demence celýho scénáře je sice srovnatelná s nadprůměrným seriálem TV Noha, ale poměr očekávání a toho co se k vám dostane je propastný. Momentálně mě nenapadá nic, čím horším jsem promrhal čas (a že ho mám spoustu). ()

V.Silver

Absolutně jsem nepochopil, čím si tento film vysloužil jenom 57 %... Vždyť je to dobře zahraný, napsaný, natočený, vtipný, milý, má to jenom asi tak tunu nápadů, ale hlavně to skvěle funguje - dokonce funguje chemie mezi postavama navzájem, nejenom mezi hlavními dvěma hrdiny. Za mě 88 %. ()

herr_carter

MM je prostě MM, a tak je i tato podprůměrná romantická záležitost plná klišé díky ní hned lehce nadprůměrnou..............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

sedm.1

Po shlédnutí této romantiky mi přijde, že si Chris Evans, jako představitel Kapitána Ameriky, začal zřejmě myslet, že si nyní ve světě filmu může dovolit asi naprosto cokolliv. No nevím, nevím. Mě tedy tento jeho snímek zas až tolik neoslovil, celý mi to přišlo strašně předvídatelný, dost naivní, bez nějakého výraznějšího tempa, zápletkou se tedy tvůrci snažili být co nejoriginálnější, ovšem ve výsledku se jim to vůbec nedařilo a závěrečné, happyendové finále pak nestojí ani za řeč, to zase byla jednou scénáristická zoufalost první třídy. Co se postav a jejich představitelů týče, všichni na mě působili až nepříjemně ležérním, intošským způsobem, chemie a jiskření mezi ústředním „skoro“ párem pak též zas až tolik nefungovali a prakticky nikdo ze zúčastněných tu na sebe nevzal ani tu zodpovědnost za jakoukoliv výraznost, všichni se jen hromadně ztrácejí za kupu přechytralých žvástů o různých podobách lásky, o funkčnosti vztahů a vlastně i životě jako takovém. Tato romantická komedie se zkrátka na první pohled zdá být skutečně jinou, nápaditější a netuctově zpracovanou podívanou, já z ní místo emocí ale vycítil jen chladný kalkul, bez nasazení a bez upřímnosti. ()

Seti

Film, co se zuby nehty snaží nebýt klišé, a co v této snaze zoufale troskotá. Tvůrci tak můžou velebit universum, že jim dalo velmi šťastnou ruku při castingu, jelikož Chris Evans a Michelle Monaghan jsou sympaťáci, na plátně to mezi nimi klape bez zaškobrtnutí a jejich přirozenost a funkční chemie drží tenhle film v cukrkandlovém průměru. ()

tom.nosek

Takový mix představivosti Waltera Mittyho s minimalističností Coffee Townu. Jestli má Mitty nad 75 %, tak mi není jasné, proč má toto zhruba o 20 % méně. Ve filmu je snad sice každé druhé klišé romantických komedií, ale postavy si z toho podle mě celkem úspěšně dělají srandu. Pro mě klasická romantická komedie s občas zajímavými nápady a velice zajímavým obsazením. ()

heihatchi

Rádoby cool snímek, kterej začíná tím, že pravá láska není, aby se ukázalo, že to není pravda. Mezitím teda ještě uslyšíte spoustu životních pravd a další hovna. Občas nějakej ten vtípek. Toť vše. ()