Detektiv z Hongkongu

• USA Skiptrace (více)

Policejní detektiv Bennie Chan (Jackie Chan) dostal náročný úkol. Musí vystopovat a dopadnout amerického hazardního hráče Connora Wattse (Johnny Knoxville), který v Hongkongu dluží téměř každému, na koho se podívá. Bláznivý sled událostí z této nesourodé dvojice nakonec učiní spojence, kteří se rozhodnou zúčtovat s jedním z nejmocnějších čínských zločinců - Matadorem. (Magic Box)

Deyw

nevyuzity...oba dva herci napicu scenar..obcas neco byla prdel ale jinak zbytecny..fakt skoda..mel sem velky ocekavani...ztrata casu :-( ()

Triple H

Nezvládnutý pokus o buddy comedy, ktorý nemá energiu, šťavu, kde nefunguje humor, akcia je natočená väčšinou zle, strih a hudba sú otrasné, príbeh a dialógy o ničom, slušný budget nevidno a kde je evidentné, že natáčanie nikoho nebavilo. Knoxville je unavený a totálne znudený, Harlin evidentne zabudol aj úplné základy (alebo po svojom úpadku za posledných 10 rokov rezignoval). Chan sa snaží ako vie a niekde v prapočiatku mal asi dobrý úmysel, ale brzdí ho režisér aj herecký partner, film zaspal dobu (časy kedy jednoduchý štýl á la Rush Hour stačil sú preč) a Jackieho nevyhnutne dobehol aj vek. 62-ročný odfarbený pán v rokoch sa snaží hrať akčného hrdinu, single policajta čo nemá vyriešené vzťahové veci a trochu smutný je fakt, že v akčných scénach sa táto ikona musí nechať zaskakovať kaskadérmi, prípadne je choreografia už nutne krotká (hoci na pár miestach ukáže, že má na svoj vek stále neuveriteľnú fyzičku). Klobúk dolu, že vo svojom veku stále maká, ale chce to lepší tím ľudí za/pred kamerou a projekty, ktoré budú viac stavané na jeho vek a ktoré sa nebudú snažiť unaveno a kŕčovito predstierať, že je rok 2000. ()

Johnny.ARN

Taká tá skoro klasická chanovka z dôb dávno minulých. Na Jackiem sa už ale podpísal zub času a tie súboje a komično pri nich už nie je čo bývalo. Napriek tomu je to vždy pozeratelné, Johnny skvelo sekunduje a spolu vytvárajú vtipnú dvojicu. Dokonca aj ženy sa vydarili. 3 z 5 ()

Phietros

Návrat Jackieho ve velkém stylu. Rozhodně se nedá říct, že vyšel ze cviku, nebo že nudí. Film si jede svojí ligu, plnou humoru, akce, sem tam pohádku, a až na konec kdy se matador sám nepochopitelně utopí a jednu velkou cestu naší dvojice, která přešla snad půl planety, to bylo super! 70% ()

Georgex

Překvapivě zábavná akční komedie s Jackie Chanem, která jakoby navazuje na Křižovatky smrti a v mnohém dané filmy i překonává. Bohužel, stejně jako u zmiňované série, mám zásadní problém s Chanovým parťákem, jelikož Johnny Knoxville se sice snaží být upovídaný, ale je spíše protivný a působí hrozně znuděně. Na druhou stranu Jackie Chan je v této komedii opět famózní a je až neuvěřitelné, jak skvěle na svůj věk vypadá, jak je stále vitální a že většinu akčních scén stále zvládá sám bez kaskadérů, o čemž se může ostatním akčním hvězdám v jeho věku jenom zdát. Moje hodnocení 65%. ()

Kaceris

Scenáristicky síce nič moc, ale dvojica Chan-Knoxville to dokáže utiahnúť. Od filmu som dostal presne to čo som čakal, zabavil, a to mi úplne stačí. ()

James87

Tak proč si jen tak nepřejít Mongolsko, že jo? Je to blbost, ale já se docela bavil. Terminátorka byla dobrá a taky to bylo kus ženský. Je pravda, že jsem nečekal cestopis, ale to asi nikdo. Jackie si jede to svoje, film není vychytanej, ale nijak neurazí. ()

DavidS.

Dívat se na Knoxvilla s vyhlazeným ksichtem je bolestivá záležitost, stejně jako si připomínat vrcholy Jackieho a Harlina... ()

radecacek

Jackie Chan bohužel už dvanáct nenatočil žádnou pecku a Skiptrack se řadí k průměru jeho tvorby. Lokace jsou často nádherné a je vidět, že asi tvůrci chtěli ukázat svou zemi v plné parádě. Nicméně choreografie bojových scén je fádní a režie je místy dost nepřehledná. O scénáři raději nemluvě, jedno klišé za druhým. Potěšilo pár dobrých vtípků a bavil jsem se víc než u Křižovatky smrti 3. Spoiler: Nějvětší mindfuck byl asi song Adele :) ()

KoRner

Hrozne nevtipná komédia s neuveriteľne pomalým Jackiem, ktorý je očividne unavený. Knoxville neurobí jeden dobrý vtip a dejovo ani neviem o čom to malo byť. ()

iXtr3m3

Jackie a Johnny, človek by čakal väčšiu pecku, keďže hviezdny Jackie by si zaslúžil viac a Johnny mal tiež lepšie chvíľky či už s Rockom alebo Arniem. Ale ako reklama na cestovanie po Ázii v určitých momentoch to ušlo... :) ()

Corpsegrinder

Harlinova verze klasický akční komedie s Jackie Chanem kterýmu zde sekunduje Johnny Knoxville jako cukrátko pro amíky. Má to pár solidních vtipů a dobře zpracovaný akční scény, jinak to ale nemá co nabídnout a film je tak velmi snadno zapomenutelnej. ()

Junglista

Jackie skoro v důchodovym věku stále válí... i když je vidět, jak už ho choreografové trochu šetří. Je to příjemná jednohubka s pár povedenými scénami (matrjošky, zpívající Chan) a jednou velkou reklamou na Čínu. Střihači ale stříhali trošku moc a rychle, viz. cesta z Ruska do Hong Kongu. Podruhý vidět není třeba. Slabší 3*. ()

Hanys_

Otřepaný námět s protivným Knoxvillem, Jackiem "na tohle už jsem fakt starý" Chanem a režisérem, který dobré filmy točil před 20 lety. Čtyři scénáristi u takhle jednoduchého námětu, a stejně nedokázali zplodit aspoň jednu vtipnou scénku. Mizerný film. ()

666Carnage

Tenhle snímek mi tu ležel dlouho a není nikterak zázračný ale já se bavil. Duo Jackie Chan a Johnny Knoxville je parádní a jejich spolupráce jim fakt sedla. Film je vtipný, svižný a plný akce. Jackie Chan si jede ty svoje kousky a v jeho letech je to pán. Johnny Knoxville je vtipnej a baví skoro celý snímek. Jo musím přiznat, že zpívat Jackieho Chana písničku od Adele s mongolským doprovodem bylo fakt výborný a vtipný zároveň. Film jsem si užil i přes nedostatky ve scénáři a to je to hlavní. 60% ()

Magika82

Velmi nepovedená snaha o humornou krimikomedii. Jackie Chan by měl také umět stárnout s důstojností, a uvědomit si, že opravdu není mistrem Šaolinských chrámových škol, a tudíž nemůže udržet své tělo v takové kondici, jako jejich absolventi, potažmo, skuteční mistři. A krimikomedie, během níž mne ani jedna scéna nepřiměje alespoň k úsměvu, je opravdu z mého subjektivního pohledu špatně odvedeným počinem..... 40%, a tedy 2 hvězdy. ()

Stifler jako další ukecaný kámoš Jackieho Chana

Stifler jako další ukecaný kámoš Jackieho Chana

24.10.2013

Neříkal Jackie Chan něco o tom, že končí s akčními filmy? Každopádně to dlouho neplatilo. Už v lednu začne natáčet akční dobrodružnou komedii Skiptrace, ve které se určitě nevyhne pokusům o… (více)